APPLE® iPHONE®
ANAKART TAMİRİ

Türkiye’nin en profesyonel iPhone Anakart Tamiri atölyesi ve ekibimizle, yapılamaz denilen cihazları %90 başarı oranıyla, garantili olarak tamir ediyoruz.

Apple iPhone anakart tamiri işlemleri profesyonel, eğitimli ve sertifikalı kişilerce, Avrupa’nın en yüksek standartlarında yapılmaktadır.

Garantili

Yapılan tüm iPhone anakart tamiri ve onarım işlemlerine 6 ay garanti verilmektedir.
(Sıvı teması hariç)

Profesyonel

Türkiye’nin en modern ve profesyonel anakart onarım atölyesine sahip Fixplan, MEB sertifikalı teknisyenler ile çalışılmaktadır.

Hızlı & Ekonomik

iPhone Anakart tamir işlemlerini ortalama 72 saat içinde sonuçlandırıyor ve teslim ediyoruz.
(İşlem süresi ortalamadır)

Anakart
Nedir ?

Apple iPhone Anakart Tamir işlemleri.

Anakart, telefonunuzun en temel parçasıdır. Ekran, şarj soketi, batarya, kamera, hafıza ve diğer tüm donanımsal parçaların buluştuğu nokta diyebiliriz. Anakartın zarar görmesi, cihazın fonksiyonlarının düzgün çalışmamasına veya cihazın tamamen çalışmamasına neden olabilir.  iPhone anakart satışı hakkında bilgi için buraya tıklayınız.

Profesyonel Anakart Tamir

Tüm Apple iPhone anakart tamir işlemleri profesyonel, eğitimli ve sertifikalı kişilerce, Avrupa’nın en yüksek standartlarında yapılmaktadır. Anakart tamiri çok hassas bir işlem olduğu için,  profesyonelce müdahale edilmelidir. Aksi taktirde daha büyük problemlere yol açabilir ve tamiri mümkün olmayan hale gelebilir.

iPhone Teknik Servis ve Anakart Tamiri

Antistatic ESD

Sayılarla
Antistatik

% 1
ESD KAYNAKLI
1 Trilyon $
ESD KAYNAKLI ZARAR

Elektronik endüstrisindeki sorunların en önemlisi Antistatik ESD‘dir. ESD kaynaklı hasarların elektronik malzemelerde %25 oranında olduğu ve günümüze kadar olan maliyetinin 25 trilyon dolar civarında olduğu tespit edilmiştir. Telefon anakart onarım tesislerinde ve teknik servislerinde, ESD önlemi almanın zorunluluğu kaçınılmazdır. Aksi taktirde tamir edilen cihazlarda, bağımsız farklı arızalar meydana gelecek ve cihazın kullanım ömrü ciddi oranda düşecektir.

iPhone Anakart Başarı Oranı

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI iPhone ANAKART ONARIM MERKEZİ

Fixplan® Türkiye 92%
Diğer Firmalar (ortalama) 35%

Neden iPhone Anakart Tamir?

iPhone anakart satışı olur mu? Öncelikle anakart satın almanın çoğu durumda pek bir avantajı olmadığını belirtelim. Apple yedek parça üretimi olarak anakart üretmez ve iPhone anakartlarının yetkili servisler dahil hiç bir yerde satışı yoktur. Anakart arızası olan iPhone cihazlar, Yetkili Servislerde yeni bir iPhone ile değiştirilir. 

Bunların başında, cihazınızın anakartı değiştiğinde IMEI numaranızda değişir. IMEI no değişmesi demek, telefonunuzun kasasında ve kutusunda belirtilen seri numaralarının birbirleri ile uyumsuz olması ve en basit anlamda cihazının değerinin düşmesi anlamına gelir.

Daha sıkıntılı konulara örnek vermek gerekirse; iPhone anakart, Apple tarafından yedek parça olarak üretilmediği için başka bir iPhone’dan sökülmüş bir anakart olacaktır. Bu anakart muhtemelen daha önce tamir görmüş (ve sizin eski problemi ne olduğuna dair hiç bir fikriniz olmayacak), IMEI’si kopyalanmış, çalıntı veya ByLock kullanılmış bir anakart olabilir. Ayrıca sağlam bir anakartın fiyatı neredeyse ikinci el telefon kadar olacaktır.

Bu sebeple anakart satışı yapmıyor ve tavsiye etmiyoruz. Garantili ve profesyonel olarak iPhone anakart tamir işlemi gerçekleştiriyoruz.

Google Yorumları
MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Google üzerinden tüm yorumlarımızı okuyabilir, cihazınızı güvenle gönderebilirsiniz.​

Tüm Türkiye'den

Ücretsiz Kargo

İster adresinizden, ister Yurtiçi Kargo şubelerinden cihazınızı ücretsiz olarak gönderebilir ve Fixplan ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kurumsal Anlaşma No

434 686 616

Sormak ve söylemek istedikleriniz...

Fixplan Türkiye hakkında öneri, tavsiye, soru ve şikayetleriniz için bize ulaşın. Servis fiyatları bölümünden tüm cihazların güncel onarım ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Franchise Sistemi

Franchising hakkında detaylı bilgi ve başvurularınız için lütfen Franchise bilgilendirme sayfasında yer alan başvuru formunu doldurunuz.