iPhone Pil Değişimi

iPhone pil değişimi

Her pil aynı değildir.

Özel servislerde orijinal diye satılan iPhone® pillerinin tamamı sahtedir. Üzerine Apple logosu basılarak satılan bu sahte piller birkaç ay içinde ciddi performans kaybına uğrar. Basit bir pazarlama stratejisi olarak görülen bu uygulama aslında tam anlamıyla tüketiciyi kandırmaktır. Fixplan olarak, orijinal Apple pilleri ile aynı değerlere ve kaliteye sahip bir pil kullanıyor ve tam 6 ay garanti veriyoruz.

iPhone Pilleri Hakkında.

iPhone pil kapasitesi

Kapasite.

Ucuz ama yüksek mAh değerine sahip cep telefonu pilleri, orijinal pillerden daha yüksek kapasiteli gibi dursa da, ömrü çok kısa olduğundan pek bir önemi olmayacaktır.

iPhone pil performansı

Performans.

Telefonunuzun tam performan ile çalışabilmesi için, gücünü destekleyecek bir pile ihtiyacı vardır. Pil yeteri kadar kaliteli değilse, telefonunuz tam performans ile çalışmaz.

iPhone pil değişimi

Kullanım Ömrü.

Kalitesiz pillerin kullanım ömrü çok kısadır. Pil değişimi yaptıktan kısa bir süre sonra, çok hızlı şekilde gücünü ve kapasitesini kaybedecektir. 

iPhone pil güvenliği

Güvenlik.

Ucuz ve orijinal gibi görünen sahte pillerde güvenlik önlemi neredeyse yoktur. Voltaj koruması, yüksek ısı, kısa devre, aşırı deşarj ve elektromanyetik koruması hayati önem taşır.

iPhone Geri Dönüşüm

Çevre.

Kullandığınız pilin çevreye duyarlı, zararsız ve çevre kirliliği üretmeyen lityum polimer pil olması sağlık açısından önem taşımaktadır.​

iPhone Ekran Fiyatları

Fiyatlandırma.

Birçok yan sanayi pil ucuz olabilir ancak çok kısa sürede tekrar değişmesi gerekecektir ve hatta telefonunuza zarar verip çok daha pahalıya mal olabilir.

Fixplan olarak, Apple® standartları ile birebir aynı, dünyanın en kaliteli pilleri ile hizmet vermekte ve tam 6 ay garanti vermekteyiz.

Güncel iPhone pil değişimi fiyatlarına internet sitemizden ulaşabilir ve Fixplan yerinde tamir hizmetleri için randevu alabilirsiniz.

iPhone Pil Değişimi

iPhone Pil
Kaliteleri.

Bir çok faklı kalitede yan sanayi iPhone pili vardır. Bu pillere genellikle orijinal diyerek tüketici kandırılmaktadır. Çok ucuz fiyata taktıracağınız yan sanayi pillerin ömrü çok çabuk tükenmekte, performans hataları vermekte, güvenlik önlemleri olmadığı için telefonunuza bile zarar verebilmektedir. Kısa süre içinde tekrar değişim gerektirecektir.

Detaylı Bilgi

iPhone pili ne zaman değiştirilmeli, detaylı olarak nelere dikkat edilmeli ve yan sanayi şarj aletlerinin zararları hakkındaki yazılarımızı okuyun.

iPhone Anakart
Teknik Servis Aracı

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları! Özel tasarım teknik servis araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

Neden Fixplan ?

iPhone Ekran Değişimi

Online Güncel Fiyat Listesi
12 Ay Garanti Belgesi
Yerinde Tamir Hizmeti
30 Dakika’da Teslim
Profesyonel Sertifikalı Ekip
Orijinal Yedek Parça
Anakart Onarım Merkezi
En Yüksek Kalitede Ekipmanlar