Fixplan® Türkiye

Apple®
Teknik Servis

Apple Teknik Servis, üretici firma tarafından onarım yapmasına yetki verilen servislerdir. Fixplan Apple tarafından yetki verilmiş Bağımsız Onarım Servisidir. Bu sayede Apple cihazlarının onarım ve parça değişimini orijinal parçalarla yapabilmektedir. 

Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcısı

Apple Garanti Servisi

Garantili, Hızlı, Ekonomik.

Apple Yetkili Servis ve Bağımsız Onarım Servisi dışında iPhone, iPad veya Mac cihazların onarım görmesi, cihazın garantisini bozmaktadır. Ancak Apple® onaylı servislerde yapılan onarımlarda garanti bozulmaz. Apple® onaylı bir Bağımsız Onarım Sağlayıcısı olan Fixplan Apple servis yaptığı onarımlarda cihazın garantisini bozmamaktadır.

Apple
Ekran Değişimi

Fixplan, orijinal parça kullanarak Apple ekran değişimi yapmaktadır.  Macbook, iPad ve iPhone ekran değişimi eğitimli ve sertifikalı uzman teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Macbook Servis Ekran Değişimi

Apple
Pil Değişimi

Fixplan, orijinal parça kullanarak Apple pil değişimi yapmaktadır.  Macbook, iPad ve iPhone pil değişimi eğitimli ve sertifikalı uzman teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Macbook teknik servis pil değişimi

Apple
Kamera Değişimi

Fixplan, orijinal parça kullanarak Apple kamera değişimi yapmaktadır.  Macbook, iPad ve iPhone kamera değişimi eğitimli ve sertifikalı uzman teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır.
iPhone Kamera Değişimi

Tüm
Mac Onarımları

Fixplan, orijinal parça kullanarak MacBook parça değişim işlemlerini gerçekleştirmektedir. yapmaktadır.  MacBook ekran değişimi, pil değişimi, klavye ve trackpad değişimi gibi işlemler garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Macbook Anakart

Apple Onarım
Hizmetleri

Fixplan, Apple iPhone, iPad, Macbook ve Watch modellerine profesyonel, ekonomik ve hızlı onarım hizmetleri sunmaktadır.

Macbook Apple Teknik Servis

Ücretsiz
Kargo Hizmeti

Tüm Türkiye’den Macbook, iPhone, Watch ve iPad cihazlarınızı ücretsiz kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo | 434 686 616

Macbook Ücretsiz Kargo

Apple Servis Fiyatları

Fixplan servislerinde yapılan tüm işlemlere garanti verilmektedir. Apple servis fiyat listesi için web sitemizi ziyaret edebilir, daha fazlasını öğrenmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere üç şehirde şubemiz bulunmaktadır. Ayrca, diğer şehirler için ücretsiz kargolama sistemiyle tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Ankara Apple Teknik Servis

Ankara’da bulunan şubelerimiz Mahall, Balgat ve Kızılay GMK Bulvarı olmak üzere üç tanedir. İşlemlerinizi şubemizde yaptırabilir ya da yerinde tamir hizmeti alabilirsiniz.

Yerinde tamir hizmeti verdiğimiz en yaygın ilçeler Keçirören, Çayyolu, Çankaya, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz ve Etimesgut’tur. Aynı zamanda, bulunduğunuz ilçeye yerinde servis hizmeti olup olmadığını müşteri hizmetlerimizi arayarak öğrenebilirsiniz. 

İzmir Apple Teknik Servis

İzmir’deki şubemiz Bayraklı’da bulunmaktadır. Apple cihazlarınız için tamir hizmetlerini şubemizde alabileceğiniz gibi İzmir için de yerinde tamir hizmetimiz bulunmaktadır. 

İstanbul Apple Teknik Servis

İstanbul’daki şubemiz Maslak 1453’tedir. Şubemizde alabileceğiniz hizmetler haricinde kapıdan al-bırak hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Al-Bırak hizmetiyle, cihazlarınızı adresinizden alıp, iki saat içinde tamir edip, adresinize tekrar getiriyoruz. 

Ücretsiz Kargo ile Tüm Türkiye’de Teknik Servis

 Ankara, İzmir ve İstanbul dışında, tüm Türkiye’ye hızlı, garantili ve ekonomik hizmet vermek için ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Anlaşmalı kargo numaramız ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Fixplan, Apple iPhone, iPad, Macbook ve Watch modellerine onarım hizmetleri sunmaktadır.

iPhone Tamiri

 Fixplan şubelerimizde, iPhone ekran değişimi; batarya, kasa, kamera, mikrofon ve ahize değişimlerinin yanı sıra anakart onarımı da yapılmaktadır. Ekran ve batarya değişimi gibi işlemlerin ortalama tamir süresi 30 dakikadır. Fakat, detaylı inceleme, arıza tespit ve onarım süreçlerinin dahil olduğu anakart arızalarının onarım süresi değişkenlik göstermektedir.

MacBook Tamiri

 Macbook ekran değişimi, batarya değişimi, anakart değişimi ve klavye değişimi gibi tüm Macbook teknik servis işlemleri garantili olarak Fixplan şubelerinde yapılmaktadır.

iPad Tamiri

iPad modelleri için cam değişimi, komple ekran değişimi ve pil değişimi hizmetimiz mevcuttur.

Apple Watch Tamiri

Apple Watch cihazları için cam değişim hizmetimiz mevcuttur.

Yetkili servis ve bağımsız onarım sağlayıcılar Apple onaylı servislerdir. Yani bu servislerin orijinal parçalarla işlem yapması Apple tarafından onaylanmıştır. Daha fazla bilgi almak için Apple Bağımsız Onarım Sağlıyıcısı Nedir yazımıza göz atabilirsiniz.

Tüm arızaları
onarıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı iPhone tamir ve onarım firması olarak %90 başarı ortalaması ile çalışıyoruz. Ekran değişimi, pil değişimi, şarj arızaları gibi sorunları ortalama 1 gün içinde onarıyor ve tüm işlemlere garanti veriyoruz.

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Yeni Nesil Apple Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Yeni Nesil Apple Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Yeni Nesil Apple Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Yeni Nesil Apple Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Yeni Nesil Apple Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Yeni Nesil Apple Teknik Servis Ankara

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Yeni Nesil Apple Anakart Tamir Merkezi Ankara

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW