Fixplan® Türkiye

Apple Watch
Cam Değişimi

Fixplan olarak Apple Watch cam değişimi için dünyanın en iyi ekipmanları ve profesyonel sertifikalı bir ekip ile çalışıyor, işlemlere 1 yıla kadar garanti veriyoruz.

Apple Watch Cam Değişimi
Maslak iPhone Servis

Fixplan Şubesi

Fixplan şubelerinde onarım işlemleri sağlanmaktadır.

Maslak iPhone Servisi

Kapıdan Al-Bırak

Dilediğiniz adresten cihazınızı teslim alıp, teslim ediyoruz.

Maslak iPhone Yerinde Tamir

Yerinde Tamir

Apple Watch işlemleri henüz yerinde tamir olarak yapılamamaktadır.

Maslak iPhone Kargo

Ücretsiz Kargo

Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo. Ortalama işlem süresi 3 gündür.

Yerinde Tamir Araçları

Volkswagen Transporter T6 araçlarımızın içi özel olarak tasarlanmıştır. Huawei telefonlarınızı profesyonel olarak tamir etmek için tüm donanıma sahip olan araç ve teknik ekibimizle, dilediğiniz yere geliyor, işleminizi ortalama 30 dakikada bitiriyoruz. Yapılan tüm Huawei teknik servis işlemlerine garanti veriyoruz.

Sadece

30′

Dakikada
iPhone Teknik Servis Yerinde Tamir Aracı
Neden

Fixplan ve
Avantajları

Fixplan, Apple Watch cam değişimi hizmetleri, teknik yeterlilik sertifikaları, anti-statik çalışma ortamı ve onarım için gerekli yazılım ve donanımlar, garanti belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce önemli detayı tüm şubelerinde, aynı standartlarda sağlamaktadır. Fixplan Apple Watch cam değişiminin dışında iPhone, Samsung, Huawei ve Xiaomi telefonlar için teknik servis hizmeti verilmektedir.

İşlem ve garanti süreleri

Apple Watch servis işlemleri için ortalama işlem süreleri 1 gündür.

İşlemlere 12 aya kadar garanti verilmektedir. Takılan parçaya ve aldığınız hizmete göre garanti süreleri 3 ila 12 ay arasında değişkenlik göstermektedir.

Fixplan şubelerinde hizmet alabilir, ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilir ya da Apple Watch cihazlarınızı dilediğiniz adresten alıp, tekrar adresinize bırakabiliriz.

Garanti Belgesi

1 Yıl
Garanti.

Elektronik cihazlar arıza verir, Fixplan size ve cihazlarınıza değer verir. Fixplan tarafından yapılan tüm işlemler garanti belgesiyle gelir.

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW

Apple Watch
Cam Değişimi

Türkiye’nin en başarılı teknik servis firması olarak Apple Watch için cam ve ekran değişimi işlemlerini ortalama 1 gün içinde sonuçlandırıyor, tüm işlemlere garanti veriyoruz.

Apple Watch modelleri için cam değişimi yapılmaktadır. 

Cam değişimleri 6 ay garanti kapsamındadır.

İşlem süreleri ortalama 1 gündür. Fixplan şubelerinde hizmet alabilir veya ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Fixplan Premium Apple Watch Servis

Fixplan Apple Watch servis olarak cihazlarınız profesyonelce onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Fixplan Premium Apple Watch Servis

Kurumlar için
Fixplan

Kurumsal anlaşma ile avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Öğrenciler için
Fixplan

Tüm öğrenciler Fixplan hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaktadır.

Güncel öğrenci kartı gereklidir.

Yerinde Tamir
Hakkında

Türkiye’nin tek profesyonel servis araçları ile dilediğiniz adreste hizmet alın, zaman kazanın.

Sadece 175₺

Sadece 175₺ fiyat farkıyla teknik servis aracını dilediğiniz adrese gelir ve cihazınızı 30 dakika içinde onarımını sağlar.

Tamir süreci

İnternet sitemizden veya müşteri hizmetlerini arayarak randevu alın, uzman teknisyenimiz dilediğiniz adrese gelip servis araçlarının içinde onarımı gerçekleştirsin.

Yerinde tamir
hakkında

Dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman profesyonel servis araçlarımız ile geliyor ve cihazlarınızı 30 dakika gibi bir sürede, araçlarımızın içinde onarıyoruz.

Uzun işlemler hakkında

Anakart arızaları gibi bir saatten uzun sürecek işlemlerde cihazlarınız merkezimize alınır ve onarımı yapılıp dilerseniz adresinize gönderilir.