Telefon Arıza Tespit Sistemi

Fixplan arıza tespit sistemi ile telefonunuzun arızasını doğru tespit edin. Çıkan sonuç hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat almak için Fixplan şubelerini arayabilir veya müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Arıza

Tespit sistemi v1.2

[formidable id=2]

Tüm arızaları
onarıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı iPhone anakart onarım firması olarak %95 başarı ortalaması ile çalışıyoruz. Ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi sorunları ile ortalama 30 dakika içinde, dilediğiniz yerde hizmet sunabiliyoruz.

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Yeni Nesil iPhone Anakart Tamir Merkezi Ankara

Fixplan iPhone Araba Tamir

Dilediğin Zaman

Dilediğin Yerde

Profesyonel bir teknik serviste bulunan tüm donanım, sertifikalı ve uzman bir teknisyen ile ayağınıza geliyor. Orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar sayesinde Samsung ve iPhone teknik servis hizmeti garantili olarak ayağınıza geliyor.

Hizmet verilen markalar

Apple iPhone Teknik Servis

Apple, Samsung, Huawei ve Xiaomi cihazlarınız için profesyonel teknik servis hizmeti veren Fixplan, tüm işlemlerde garanti belgesi vermektedir.

Teknik servis seçerken detaylı bir araştırma yapmalısınız. Yedek parça ve işçilik kalitesi, garanti ve onarım süreleri, çalışma prosedürleri, işletmenin odak noktası gibi konular araştırılmalıdır.

Ekonomik, Hızlı

Garantili

Neden

Fixplan ve
Avantajları

Fixplan yerinde tamir hizmetleri, parça kalitesi, teknik yeterlilik sertifikaları, anti-statik çalışma ortamı standartları, doğru arıza tespiti ve onarımı için gerekli yazılım ve donanımlar, garanti belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce önemli detayı tüm şubelerinde, aynı standartlarda sağlamaktadır.

Fixplan Teknik Servis

Yerinde Tamir

Profesyonel yerinde tamir araçları ile dilediğiniz yere geliyor, cihazlarınızı 30 dakika içinde onarıyor, hayattaki en değerli şeyi size armağan ediyoruz. Zaman!

Garanti Belgesi

1 Yıl
Garanti.

Elektronik cihazlar arıza verir, Fixplan size ve cihazlarınıza değer verir. Fixplan tarafından yapılan tüm işlemler garanti belgesiyle gelir.

Referanslar

Fixplan tam bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlar.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW

Sertifikalı Ekip

Fixplan ekibi özenle seçilir, düzenli olarak verilen teknik eğitimlerin yanısıra kişisel gelişim eğitimleri ile desteklenir. MEB tarafından sertifika programlarını tamamlar, staj alır, sınava tabi tutulur ve ardından hizmete başlar. İşinizi şansa değil Fixplan’a bırakın.

Profesyonel iPhone Servis

Orijinal ve Ekonomik Parça Seçeneği

Kaliteli, garantili ve güvenebileceğiniz ekonomik bir çözüm arıyorsanız orijinal parçalar yerine Fixplan tarafından sağlanan, kalite kontrollerinden geçmiş, yüksek kalite yedek parçaları tercih edebilir ve cihazınızı güvenle kullanabilirsiniz.

iPhone orijinal ekran

Orijinal Parça

12 Ay Garanti

iPhone cam değişimi

Fixplan Parça

6 Ay Garanti

Sosyal Medya
ve Bilgi Bankası.

Fixplan sosyal medya hesaplarını takip ederek hem çeşitli indirimler ve çekilişlerden faydalanabilir, hem de güncel teknolojik haberlere ve değerli sektörel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kurumlar için
Fixplan

Kurumsal anlaşma ile avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Öğrenciler için
Fixplan

Tüm öğrenciler Fixplan hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaktadır.

Güncel öğrenci kartı gereklidir.

Dikkat Edilmesi
Gerekenler

Yanlış müdaheleler sonucu cihazınızda daha büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Sadece fiyat odaklı bir seçim yapmak ise yapılan en büyük hatadır ve genellikle pişmanlık ile sonuçlanır.

Detaylı
araştırma yapın

Arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize sorarak en iyi onarım hizmetlerini ve teknisyenleri bulabilirsiniz. Tanıdıklarınız size en iyi iPhone servisi konusunda tavsiyelerde bulunabilir ve hatta kaçınmanız gerekenleri anlatabilir. 

İnternette arama yaparak bulunduğunuz yerdeki en iyi iPhone onarım mağazalarının adlarını da alabilirsiniz. Ancak bu konuda oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor.

İşletmenin
odak noktası

Söz konusu işletme iPhone konusunda uzman bir teknik servis mi, Samsung konusunda uzman mı, yoksa aksesuar satışı yapan ama teknik servis hizmeti de sunuyoruz diyen bir mağaza mı?

Aksesuar satışı, hat satışı gibi hizmetler sunan mağazalar genellikle cihazınızı başka bir servise tamir ettirerek komisyon alır. Bu durumda cihazınızın onarımının güvenli ve profesyonel bir yerde yapıldığından asla emin olamazsınız. 

Garanti hakkında
bilgi alın

Teknik servis ve onarım esnasında kullanılan parça kalitesi ve işçiliğe bakılmaksızın bazı telefonlar tekrar arıza verebilir. Bu nedenle firmadan teknik servis ve parçalarla ilgili garanti politikaları hakkında bilgi almak önemlidir. Parçalarına ve çalışmalarına güven duydukları için garanti veren teknik servislere gitmek en doğrusu olacaktır.

Kullanılan
Parça Kalitesi

Çok farklı kalitelerde yedek parçalar mevcuttur. Parçalardan bazıları orijinal, diğeri ise bağımsız üreticiler tarafından üretilmektedir. Bu parçalar, performans ve kalite açısından büyük farklılıklar gösterir. 

Gerçek orijinal Apple parçalarını veya ekonomik bir seçenek arıyorsanız, orijinal olmayan yedek parçaları tercih edebilirsiniz. Ancak bu parçalardan bazıları iPhone’unuz ile uyumlu olmayabilir ve başka sorunlara neden olabilir. Seçeneklerinizi dikkatlice tartmalı ve sizin için doğru parçaları seçmelisiniz.

Ayrıntılı Bilgi >

Tecrübe ve Deneyim

iPhone telefonlar pahalı cihazlardır ve oldukça hassastır. Bu nedenle daima özenli ve uzman kişilerce onarımı sağlanmalıdır. Aksi taktirde geri dönüşü olmayan kalıcı arızalarla karşılaşabilirsiniz. Servislerimize hergün anakart arızalı iPhone cihazlar geliyor ve da önce yapılmış yanlış müdahaleler nedeniyle bu cihazların onarımı mümkün olmayabiliyor.