İşletme Modeli Seçiniz

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir hizmetini sunan Fixplan, kısa sürede binlerce kişiye bu eşsiz deneyimi yaşattı ve sektörün profesyonellik standartlarını şekillendirerek teknik servis dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. 

Franchise sistemi ile kendi Fixplan şubenize sahip olabilir veya hali hazırda bir işletmeniz var ve teknik servis hizmeti sunmak istiyosanız Çözüm ortaklığı yapabilirsiniz.

Model I

FRANCHISING

Fixplan ile başarısından emin olduğunuz bir işe yatırım yapmış olursunuz.

Dekorasyon, Eğitim, Yedek Parça, Reklam, Operasyon, Süreç Yönetimi, Hukuki Destek ve Pazarlama ile ilgili destek sunulur. Ayrıca sistemin her kampanyasından faydalanmanın avantajı ile sürekli yeni müşteri kazanabilirsiniz.

Model II

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Firmanız adınıza müşterilerinizin cihazlarınızı onarıyoruz. Hiç bir yatırım yapmadan ve teknik personel almadan müşterilerinize en yüksek standartlarda teknik servis hizmeti sunabilirsiniz.

Bayi fiyatları, ücretsiz kargo, anakart onarımları ve tüm işlemlere garanti verilmesi gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz.

[clever_faq faq="1"]

Neden Franchise

Franchise Nedir?

Araştırmalar ve istatistikler göstermektedir ki, yeni kurulmuş işletmeler açısından bayilik sistemleri çok daha hızlı büyüme ve karlılık göstermektedir.

Franchise satın aldığınız zaman başarısızlık oranını azaltırsınız. İstatistikler franchise şirketlerin bağımsız işletmelere oranla daha yüksek başarı şansına sahip olduğunu gösteriyor. Hazır bir konsept satın aldığınız zaman başarısından emin olduğunuz bir işe yatırım yapmış olursunuz.

Anahtar teslim operasyonlar malzeme listesinden dekorasyona, personel eğitiminden çalışma talimatlarına kadar her ihtiyacınızı sunar. Pazarlama ve işletmecilikle ilgili yardım alabilirsiniz ya da sistemin her kampanyasından faydalanmanın avantajı ile sürekli yeni müşteri kazanabilirsiniz. 

Önemsiz iş yükü ile uğraşmanızın önüne geçer ve size gerçekten para kazandıracak işlerle uğraşmanız için zaman avantajı sağlar. Ayrıca ailenize ve kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz çünkü, kurulu sistem sizin için çalışmaya devam eder.

iPhone X Servis

Referanslar

Fixplan ile Kurumsal Anlaşmalı Firmalar
Arabica Coffee House
Deloitte
Onedio
Dsi Devlet Su İşleri
Eskihisar VW
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Ted Ankara Koleji