Fixplan® Türkiye

Yeterlilik
Sertifikaları.

Fixplan ekibi sürekli ve düzenli olarak teknik ve kişisel gelişim eğitimleri almaktadır. Fixplan, teknik servis dinamiklerini değiştiren, sektörün en inovatif markası olarak sektöre yön vermektedir.

Kalite Standartları

ISO 9001: 2015 veya Uluslararası Standartlar Örgütü, kuruluşların ürün ve hizmetlerle ilgili kalite ve düzenleyici gereksinimler yoluyla müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan standartları sağlar.

Fixplan gibi teknik ve operasyonel eğitim sertifikaları sağlayan kuruluşlar, ISO 9001 yönergelerinin katı gereksinimlerini karşılamalıdır.

Fixplan, hem yerinde hem de mağazalarda cep telefonu ve laptop teknik servis işlemlerinde ISO 9001 kalite standartlarını yerine getirdiği bilinen Türkiye’nin tek özel servisidir.

Teknik Yeterlilik Sertifikaları

Teknik ekibimiz Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından verilen sertifika programlarını tamamlar ve sınava girer.

Sınavı başarıyla geçen ve sertifikasını alan teknisyen adayları Fixplan staj programına başlar ve bu süreçte mevcut teknik ekibimiz ile ortalama 3 aylık bir çalışma yapar.

Staj programını tamamlayan ve yeterlilik sertifikasını alan kişiler Fixplan sisteminde teknisyen olmaya hak kazanır ve müşterilere hizmet sunar.

MEB Sertifikası

Sertifikalı Ekip

Fixplan ekibi özenle seçilir, düzenli olarak verilen teknik eğitimlerin yanısıra kişisel gelişim eğitimleri ile desteklenir. MEB tarafından sertifika programlarını tamamlar, staj alır, sınava tabi tutulur ve ardından hizmete başlar. İşinizi şansa değil Fixplan’a bırakın.

Profesyonel iPhone Servis

Eğitim Süreci

Tüm Fixplan ekibi teknik yeterlilik eğitimlerinin yanısıra düzenli olarak kişisel gelişim eğitimleri ile desteklenir. Fixplan eğitim prosedürlerinde bulunan tüm eğitim süreçlerini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra hizmet vermeye başlar.

Teknik Yeterlilik

Sektörel Eğitimler

Kişisel Gelişim

Tüm Ekip Eğitimleri

Microchip® Anakart Onarımı

Türkiye’nin en gelişmiş ve modern anakart atölyesine sahip Fixplan, aynı zamanda Türkiye’nin en donanımlı ve eğitimli teknikerleri ile çalışmaktadır.

Sektördeki en iyi eğitimleri alan anakart teknikerlerimiz, profesyonel sertifikalarını aldıktan sonra iPhone anakart onarımlarına başlamaktadır.

İşinizi şansa değil, Fixplan’a bırakın.

Marka Tescili ve Patent

Fixplan cep telefonu ve laptop onarım hizmetleri Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmiştir.

Marka tescili, bir firmanın ürettiği malların ya da verdiği hizmetlerin, kendi iş sınıflarınca ayırt edicilik, marka değeri ve tanınırlığı için oluşturulan yazı ve işaret ile oluşan kombinasyonuna verilen isimle korunması sürecidir.

Patent, buluş sahibinin, buluş konusu ürünün 3. Kişiler tarafından izinsiz olarak üretilmesini, satılmasını, kullanılmasını veya ihlal edilmesini engelleme amacıyla alınan tekel haklarıdır.

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW

Tüm arızaları
onarıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı iPhone anakart onarım firması olarak %95 başarı ortalaması ile çalışıyoruz. Ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi sorunları ile ortalama 30 dakika içinde, dilediğiniz yerde hizmet sunabiliyoruz.

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Yeni Nesil iPhone Anakart Tamir Merkezi Ankara

Sosyal Medya
ve Bilgi Bankası.

Fixplan sosyal medya hesaplarını takip ederek hem çeşitli indirimler ve çekilişlerden faydalanabilir, hem de güncel teknolojik haberlere ve değerli sektörel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kurumlar için
Fixplan

Kurumsal anlaşma ile avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Öğrenciler için
Fixplan

Tüm öğrenciler Fixplan hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaktadır.

Güncel öğrenci kartı gereklidir.

Yerinde Tamir
Hakkında

Türkiye’nin tek profesyonel servis araçları ile dilediğiniz adreste hizmet alın, zaman kazanın.

Sadece 175₺

Sadece 175₺ fiyat farkıyla teknik servis aracını dilediğiniz adrese gelir ve cihazınızı 30 dakika içinde onarımını sağlar.

Tamir süreci

İnternet sitemizden veya müşteri hizmetlerini arayarak randevu alın, uzman teknisyenimiz dilediğiniz adrese gelip servis araçlarının içinde onarımı gerçekleştirsin.

Yerinde tamir
hakkında

Dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman profesyonel servis araçlarımız ile geliyor ve cihazlarınızı 30 dakika gibi bir sürede, araçlarımızın içinde onarıyoruz.

Uzun işlemler hakkında

Anakart arızaları gibi bir saatten uzun sürecek işlemlerde cihazlarınız merkezimize alınır ve onarımı yapılıp dilerseniz adresinize gönderilir.