Fixplan Türkiye
Ekibimiz

Ekibimizi özenle seçiyor, düzenli olarak verilen sektörel ve kişisel gelişim eğitimleri ile destekliyoruz.

Nurullah Koca

M. Nurullah Koca

Ankara doğumlu, ilk orta ve lise eğitimlerini özel bir kolejde tamamladı, ardından Ankara Atılım Üniversitesi işletme bölümünden mezun oldu. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Mezuniyetinden sonra aile şirketi olan Kocalar Yapı A.Ş‘de şirketin A’dan Z’ye tüm bölümlerinde çalıştı. İşletmeciliğe, planlamaya ve yönetime olan ilgisini internet ve teknoloji ile birleştirmek için çeşitli “online business” girişimleri oldu.

“Sürekli öğrenmeye inanırım. İnsan okumayı ve araştırmayı hayatının her döneminde sürdürmelidir. Biyografi film ve kitaplarını her zaman ilgi ile izler ve okurum. Teknolojik ürün ve hizmetleri incelemek ve geliştirmekten hoşlanırım.”

Korhan Sakallıoğlu

Korhan Sakallıoğlu

İlk, orta ve lise öğrenimini ODTÜ‘de gördükten sonra İngiltere’de 2 yıl Manchester Metropolitan Üniversitesinde (MMU) Multimedia Computing okumuş, ardından Salford Üniversitesi School of Computing, Science & Engineering Fakultesi, Ses ve Görüntü Mühendisliği bölümünden üstün başarı belgesi ile mezun olmuştur. 

İngiltere’de WAVex Media reklam ajansını kurmuş ve Manchester’ın en iyi reklam ajanslarından biri olarak birçok kurumsal firmaya televizyon reklamları, web tasarımı, grafik tasarımı ve çeşitli reklam hizmetleri sunmuştur. 

2010-2017 yılları arasında Türkiye’de kurumsal gayrimenkul markalarının çatısı altında kendi franchise ofislerini açarak gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermiş, ülke genelinde ve farklı alanlarda pek çok ödül kazanmıştır.

“Kişisel gelişim kitapları ve videoları, profesyonel eğitimlerini almış olduğum video prodüksiyonu, müzik prodüksiyonu, grafik tasarımı ve web tasarımı hobilerimi oluşturuyor.”

Ralph Tamer

Ralph Tamer

İngiltere doğumlu olup, lise eğitimini Robert Kolejinde almış ardından İstanbul Üniversitesinde işletme okumuştur. Fixplan ailesinin İngiltere yöneticisidir.

Ahmet Koca

Ahmet Koca

Atılım Üniversitesi Endüstri Mühendisliği fakültesinden mezundur. İngilizce ve İspanyolca bilmektedir. “Seyahat etmek ve motorsiklet kullanmak hobilerimi oluşturur.”

Emrah Güçlü

Emrah Güçlü

Orta ve lise eğitimlerini ODTÜ Vakıf kolejinde, ardından Ankara Üniversitesi DTCF Rus Dili ve Edebiyatından mezun oldum. 2 sene boyunca İngiltere Manchester’da, laptop, cep telefonu tamiri ve satışı ile ilgili bir firmada çalıştım ve çeşitli teknik konularda destek verdim. İlerleyen dönemde WAVex Media şirketinde reklam ve satış üzerine tecrübe kazandım.

Süreyya Güvene

Süreyya Güvene

İngiltere’de aldığı eğitimden sonra Digitürk‘te yapımcı yardımcısı, ardından Hürriyet Daily News, Magazinal, Bom gibi birçok dergi ve gazetede yazar ve editör olarak görev yapmıştır. 

Gayrimenkul sektöründe basın & medya ilişkileri görevinden sonra Fixplan ailesine katıldı.

Asaf Genç Fixplan

Asaf Genç

Veli Can ibiş Fixplan

Veli Can İbiş

Yusuf Özbek Fixplan

Yusuf Özbek

Muhammet Arıkan Fixplan

Muhammed Arıkan

Cengizhan Güleç Fixplan

Cengizhan Güleç

Fatih Dağlı Fixplan

Fatih Dağlı

Saffet Yıldırım Fixplan

Saffet Yıldırım

Mehmet Emin Çiçek Fixplan

Mehmet Emin Çiçek

Belemir Elif Tüysüz Fixplan

Belemir Elif Tüysüz

Nazif Sezer Fixplan

Nazif Sezer

Fixplan-Erkek

Bahadır Aydın

Fixplan-Erkek

Emircan Gökçe

Fixplan-Erkek

Can Berberoğlu

Fixplan-Erkek

Onur Yalçınkaya

Fixplan-Erkek

Cengizhan Koyunsever

Fixplan
Teknik Servis.

Türkiye’nin en başarılı teknik servis firması olarak Xiaomi telefonlar için ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi sorunları ile ortalama 30 dakika içinde, dilediğiniz yerde onarıyoruz.

Xiaomi telefon modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW