En iyi iPhone Servisi

En iyi iPhone Servisi Nasıl Belirlenir?

Doğru iPhone servisi seçmek için ipuçları ve teknik servis seçerken dikkat edilmesi gerekenler…

En iyi iPhone Servisi

İyice Araştırın

En iyi iPhone servisini bulmak ve en iyi hizmetleri almak için seçeneklerinizi dikkatlice araştırmanız en önemli adımdır. Arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize sorarak en iyi onarım hizmetlerini ve teknisyenleri bulabilirsiniz. Bu kişiler size kullandıkları en iyi iPhone servisi konusunda tavsiyelerde bulunabilir ve hatta kaçınmanız gerekenleri anlatabilir. 

İnternette arama yaparak bulunduğunuz yerdeki en iyi iPhone onarım mağazalarının adlarını da alabilirsiniz. Ancak bu konuda oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor.

İşletmenin Odak Noktası

Telefon tamir servislerini ararken, firmanın sunduğu hizmetlere göz atmalısınız. iPhone konusunda uzman bir teknik servis mi, Samsung konusunda uzman mı, yoksa aksesuar satışı yapan ama teknik servis hizmeti de sunuyoruz diyen bir mağaza mı?

Aksesuar satışı, hat satışı gibi hizmetler sunan mağazalar genellikle cihazınızı başka bir servise tamir ettirerek komisyon alır. Bu durumda cihazınızın onarımının güvenli ve profesyonel bir yerde yapıldığından asla emin olamazsınız. 

Garanti Hakkında Bilgi Alın

Teknik servis ve onarım esnasında kullanılan parça kalitesi ve işçiliğe bakılmaksızın bazı telefonlar tekrar arıza verebilir. Bu nedenle firmadan teknik servis ve parçalarla ilgili garanti politikaları hakkında bilgi almak önemlidir. Parçalarına ve çalışmalarına güven duydukları için garanti veren teknik servislere gitmek en doğrusu olacaktır.

Tecrübe ve Deneyim

iPhone telefonlar pahalı cihazlardır ve oldukça hassastır. Bu nedenle daima özenli ve uzman kişilerce onarımı sağlanmalıdır. Aksi taktirde geri dönüşü olmayan kalıcı arızalarla karşılaşabilirsiniz. Servislerimize hergün anakart arızalı iPhone cihazlar geliyor ve da önce yapılmış yanlış müdahaleler nedeniyle bu cihazların onarımı mümkün olmayabiliyor.

Kullanılan Yedek Parçaların Kalitesi

iPhone’lar söz konusu olduğunda, piyasada çok farklı kalitelerde yedek parçalar mevcuttur. Bu parçalardan bazıları Apple tarafından, diğer parçalar ise bağımsız üreticiler tarafından üretilmektedir. Bu parçalar, performans ve kalite açısından büyük farklılıklar gösterir. 

Orijinal Apple parçalarını veya yenilenmiş Apple parçalarını kullanan bir onarım mağazası seçmeniz önemlidir. Orijinal parçalarla, mükemmel onarım hizmetleri alacağınızdan emin olacak ve gelecekte herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Daha ekonomik bir seçenek arıyorsanız, orijinal olmayan yedek parçaları tercih edebilirsiniz. Ancak bu parçalardan bazıları iPhone’unuz ile uyumlu olmayabilir ve başka sorunlara neden olabilir. Seçeneklerinizi dikkatlice tartmalı ve sizin için doğru parçaları seçmelisiniz.

Onarım Süreleri

Artık telefonsuz kalmak sadece iletişimsiz kalmak anlamına gelmiyor. Bankanız, notlarınız, sosyal hayatınız, rehberiniz ve hatta anılarınız bile telefonlarınızda. Bir iPhone teknik servis seçerken, onarımları derhal tamamladıklarından emin olmalısınız. Telefonunuz olmadan birkaç gün veya birkaç hafta geçirmek istemezsiniz. Telefonunuzda küçük bir sorun varsa, onarım hizmetlerini yarım saat veya daha kısa sürede tamamlayabiliriz. Bununla birlikte, anakart arızası gibi büyük bir sorunu varsa, o zaman bir süre beklemeniz gerekecektir, çünkü teknisyenin sorunu çözmeden önce sorunun nedenini belirlemesi gerekir.

Yorumları ve incelemeleri okuyun

Bir iPhone tamircisi arıyorsanız, internetten birçok bilgi alabilirsiniz. Birçok web sitesi, doğru kararı vermenize yardımcı olacak mükemmel müşteri incelemeleri sunar. Çoğu kişi, belirli bir mağazada karşılaştıkları hem olumlu hem de olumsuz deneyimleri paylaşacaktır. Farklı incelemelerin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Örneğin, bir mağazanın onarımları hakkında olumlu yorumları varsa, ancak müşteri hizmetleri açısından yetersiz derecelendirilmişse, bunlardan kaçınmak daha iyidir.

en iyi iphone servis

Rekabetçi Fiyatlandırma Politikası

Tüm teknik servisler aynı olmadığı için onarım hizmetlerinin ne kadara mal olacağını bilmeniz gerekir. Telefonu teknisyenlere teslim etmeden önce ayrıntılı bir yazılı fiyat teklifi aldığınızdan emin olmalısınız. Bu geri döndüğünüzde herhangi bir sürprizle karşılaşmamanızı sağlayacaktır. İyi bir teknik servis, verilen tahmini ücrete ek bir arıza tespit edilmesi durumunda sizinle iletişime geçecektir. Çok ekonomik olsa bile sadece çok ucuz diye teknik servis seçmemelisiniz. Bunun nedeni, düşük bir fiyatın, kullanılan parçaların, işçiliğinin ve kalitesinin eşit olmadığını göstermesidir.

En iyi iPhone teknik servis sağlayıcısını bulurken hiçbir şey iyi bir araştırmadan daha değerli değildir. En iyi iPhone servis şirketine ulaşmak için bu yönergeleri hatırlamalısınız.

Fixplan Cep Telefonu Tamir Aracı

Yerinde Tamir Hizmeti Ankara

Teknik servis araçları ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Teknik Servis

Samsung ve iPhone Servis

Tüm Samsung ve iPhone telefonlarınız için teknik servis fiyatlarına ulaşın, randevunuzu oluşturun.

Kampanya ve Fırsatlar için bizi takip edin.

Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !