FixCare Telefon Koruma Paketi

FixCare®
Telefon Koruma

Paketi

Telefonlarınızı her türlü soruna karşı güvence altına alıyoruz! Kullanıcı hataları dahil tüm kırılma, sıvı teması gibi durumlarda telefonlarınız güvence altında. 

Telefonlarınız
Güvence Altında.
iPhone Ekran Değişimi

FixCare®
Nedir?

Cep telefonlarınızda yaşanacak kullanıcı hatası dahil, kırılma, zarar görme gibi durumlarda cihazınızı güvence altına alan ürünümüzdür.

Bir çoğumuz için telefonlar sadece bir iletişim aracı olmaktan çok daha fazlasıdır. Sosyal medya, navigasyon, bankacılık işlemleri, notlarımız, anılarımız telefonlarımızda saklı.

Telefonu düşürüp kırmaktan, bulaşık yıkarken yanlışlıkla lavaboya düşürmeye kadar her şey için koruma sağlamak için buradayız.

FixCare®
Neleri Kapsar?

Kullanıcı hataları dahil, cihazınızın başına gelen tüm problemleri onarıyoruz.

Onarılamayacak halde olan cihazınızı ise güncel piyasa değeri üzerinden sizden satın alıyor ve paranızı nakit olarak size ödüyoruz.

Cihazınız; düşme, sıvı teması, kırılma, şarj sorunları, vs. ne olursa olsun tarafımızdan güvence altına alınmış oluyor.

  • Kullanıcı Hataları
  • Ekran Kırılmaları
  • Sıvı Teması Kaynaklı Arızalar
  • Kaza Sonucu Oluşan Hasarlar
  • Şarj Sorunları
  • Yüksek Voltaj ile Hasar Görme
  • *Kullanılamaz Hale Gelmesi

FixCare®
Fiyatı Nedir?

FixCare güvence, koruma ve onarım paket bedeli cep telefonunuzun marka/modeline ve sıfır ya da ikinci el olması gibi pek çok kritere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Telefonunuza FixCare paketi almak için bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

Her Türlü Kullanıcı Hatasına Karşı Onarım veya Muadil Cihaz ile Değişim Garantisi
Apple iPhone Teknik Servis

FixCare®
Farkı Nedir?

Sektördeki tüm güvence ve koruma paketleri sıfır ya da daha önce hiç işlem görmemiş cep telefonlarına verilir. Telefonunuz herhangi bir şekilde yetkili servis dışında müdahale görmüş ise, güvence paketiniz geçersiz kalır.

FixCare sayesinde, Fixplan® tarafından işlem görmüş (ekran değişimi, batarya değişimi vs. yapılmış) cihazlarınız için de FixCare paketi alabilir, ileride yaşanacak sorunlara karşı telefonlarınızı güvence altında alabilirsiniz.

Gizlilik Politikası >

Profesyonel Ekip
Profesyonel Ekipman.

Ekran Kırılması,
Sıvı Teması
Fark Etmez.

En dikkatli olanımızın bile bir gün başına gelir! Düşer kırılır, düşer ıslanır, FixCare paketi sayesinde onarılır.

Antistatic
ESD

Elektronik endüstrisindeki sorunların en önemlisi Antistatik ESD‘dir. ESD kaynaklı hasarların elektronik malzemelerde %25 oranında olduğu ve günümüze kadar olan maliyetinin 25 trilyon doları geçtiği tespit edilmiştir. 

iPhone anakart onarım tesislerinde ve teknik servislerinde, ESD önlemi almanın zorunluluğu kaçınılmazdır. Aksi taktirde tamir edilen cihazlarda, bağımsız farklı arızalar meydana gelecek ve cihazın kullanım ömrü ciddi oranda düşecektir.
Fixplan Favicon Logo

Fixplan®
Hakkında

Fixplan, teknik servis dinamiklerini değiştiren, sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak sektöre yön vermektedir. Girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Fixplan Türkiye, sektörün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.

Fixplan, yenilikçi ve mükemmel hizmet kalitesi ile insanlara hayal ettiklerinin ötesinde bir hizmet sunmayı hedefleyen, sektörün lider kuruluşu olarak anılmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi >

Sıkça
Sorulan Sorular

FixCare güvence ve koruma paketi hakkında merak ettikleriniz için müşteri hizmetlerimizi arayabilir, Fixplan şubelerinden destek alabilirsiniz.

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Kullanıcı hatasına bağlı ekran kırılmalarında 12 ay içinde 2 kez ücretsiz ekran ve/veya arka kapak ve/veya kamera vb.değişimi.

 

Kullanıcı hatasına bağlı olarak sıvı teması, yanlış ekipman kullanımı, yüksek voltaj veya herhangi başka bir nedenle oluşmuş hasarlarda yine 12 ay boyunca yılda 2 kez ücretsiz tamir, bakım ve onarım hizmeti.

FixCare Koruma Paketinin geçerlilik süresi, paketin aktive edildiği günden itibaren 12 aydır.

Ekran kırılması, kamera veya arka kapak kırılması, sıvı teması, yüksek voltaj, yanlış aksesuar kullanımından dolayı oluşan hasarlar kullanıcı hatası olarak kabul edildiğinden üreticinin garantisi kapsamına dahil değildir.

Garanti kapsamına girmeyen bu gibi hasarlar oluştuğunda yüksek onarım bedellerine katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

FixCare Güvence ve Koruma Paketi size bir yıl içerisinde 2 kez, herhangi bir ücret talep etmeden onarım hizmeti sunmaktadır.

Cihazınız onarılamayacak kadar hasar almış ise size aynı cins bir telefonla değişim olanağı sağlanmakta veya cihazınızın piyasa değerinin üçte ikisini size nakit olarak ödenmektedir.

Cihazınız daha önce yetkili servisler haricinde hiç işlem görmemiş veya garantisi devam ediyorsa, parça değişimleri orijinal parça ile yapılmaktadır. 

Telefonunuz Fixplan servislerinde işlem görmüş ve FixCare paketi tanımlanmış ise, cihazın üzerinde bulunan parçanın aynısı ile değişimi sağlanır.

FixCare paketi tanımlanmış ve paket kapsamı dahilinde ücretsiz olarak onarılacak olan telefonların inceleme ve işlem süreleri arızaya göre değişkenlik göstermektedir. FixCare paket kapsamı dahilinde yerinde tamir hizmeti sunulmaz.

Fixplan şubelerinden ve FixCare satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Sıfır telefonlar için, telefonunuzu satın aldıktan sonraki 24 saat içinde faturası ibraz edilerek FixCare satış noktalarından ve Fixplan şubelerinden satın alabilirsiniz.

İkinci el cihazlar için Fixplan şubelerinde telefonlar kontrol edilir. Onay verilen cihazlar için Fixplan şubelerinden paket satın alabilirsiniz.

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Sosyal Medya
ve Bilgi Bankası.

Fixplan sosyal medya hesaplarını takip ederek hem çeşitli indirimler ve çekilişlerden faydalanabilir, hem de güncel teknolojik haberlere ve değerli sektörel bilgilere ulaşabilirsiniz.