fbpx
Fixplan iPhone Servis Ankara

Profesyonel

Huawei Teknik Servis Ankara

Profesyonel olarak tasarlanmış teknik servis araçlarımız ile Ankara içinde dilediğiniz adrese geliyor, Huawei telefonlarınızı 30 dakikada onarıyoruz. Tüm Huawei teknik servis işlemlerine garanti veriyoruz.

Garanti & Taksit

Yapılan tüm Huawei servis işlemlerine 6-12 ay garanti ve 12 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz.
(Taksit için kredi kartı gereklidir.)

Yerinde Tamir Hizmeti

Ankara içinde dilediğiniz adrese, özel tasarım VW Transporter araçlarımız ile geliyor, 30 dakika içinde onarıp, teslim ediyoruz.

Anakart İşlemleri

Türkiye’nin en başarılı iPhone Anakart tamir firması olarak, yapılan tüm işlemlere garanti verilir.
(Ayrıntılı bilgi isteyiniz.)

Ankara
Huawei Servis

Fixplan Ankara
Huawei Teknik Servis

Fixplan Ankara | Huawei Teknik Servis

Fixplan Yetkili Servisleri, antistatik çalışma ortamı standartları, yüksek parça kalitesi, teknik yeterlilik sertifikaları, doğru – hızlı arıza tespiti ve onarımı için gerekli yazılım ve yüksek kalite donanımlar, garanti belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce önemli detayı tüm şubelerinde, aynı standartlarda sağlamaktadır.

Huawei telefonlarınız için teknik servis seçerken en ucuz fiyat veren yeri tercih etmeniz, muhtemelen size daha pahalıya mal olacaktır. ESD, yedek parça ve işçilik kalitesi cihazınızın ömrüne çok ciddi oranda etki etmektedir.

Hizmetler ve Standartlar

Fixplan Türkiye Yetkili Teknik Servisleri, tüm şubelerinde her zaman aynı kaliteyi ve aynı müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Bu bağlamda kullanılan parça kalitesi, ekipmanlar ve sertifika programları sayesinde iPhone cihazlarınız güvenle ve garantili olarak onarılır.

Fixplan Yeni Nesil Teknik Servis Hizmeti
Fixplan Yeni Nesil Teknik Servis Hizmeti

Ortalama Süre

Servis ayağıma gelsin diyorsan, Fixplan!

Fixplan Teknik Servis Araçları
Fixplan Türkiye
30 Dakika
Diğer Firmalar
3 Gün (Ortalama)

Diğer özel servislere kıyasla Fixplan Ankara işlem süreleri. Teknik servise gidiş-geliş, park yeri arama ve onarım için bekleme süreleri dahildir.

En iyi iPhone Servisi

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !

Referanslar

Fixplan ile Kurumsal Anlaşmalı Firmalar
Arabica Coffee House
Deloitte
Onedio
Dsi Devlet Su İşleri
Eskihisar VW
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Ted Ankara Koleji
Google Yorumları
MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Google üzerinden tüm yorumlarımızı okuyabilir, cihazınızı güvenle gönderebilirsiniz.​

Huawei Teknik Servis Başarı Oranı

ANKARA’NIN EN BAŞARILI VE EN HIZLI HUAWEI TEKNİK SERVİS MERKEZİ

Fixplan® Türkiye 98%
Diğer Firmalar (ortalama) 60%

Hangi Arızaları Onarıyoruz ?

Teknik Servis Hizmeti Sunduğumuz Arızalar

Tüm Huawei telefon modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. Ölü piksel oluşması, dokunmatik arızaları, renk kayıpları, ekranın bir bölümünün kararması veya hiç açılmaması gibi problemlerde, genellikle ekran değişimi yapılması problemi çözmektedir.

Tüm Huawei telefon modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Huawei lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olabilir. Bu tür durumlarda batarya veya pil değişimi gereklidir.

Tüm Huawei telefon modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmeniz gerekli olabilir.

Tüm Huawei telefon modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Tüm Huawei telefon modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Huawei telefon modelleri ile ilgili birçok arıza Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Kasa Değişimi
Kapak Değişimi
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları
WiFi / Şebeke Arızaları