YENİ NESİL TEKNİK SERVİS

HABERLER

FIXPLAN TÜRKİYE

Güncel IMEI Kayıt Ücretleri Ne Kadar?

Yurtdışından getirilecek telefonlara yapılacak IMEI kayıt ücreti 618₺’den 1.500₺’ye çıkartıldı.

Resmi gazete’de yayınlanan karar ile, bugünden itibaren telefon kaydı için tam 1.500₺ ödenmesi gerekecek.

IMEI kayıt ücreti 2018 yılında 170₺’den 500₺’ye çıkartılmış, kısa süre sonra bir zam daha gelerek 618₺ olmuştu. Yeni zamlar ile yurtdışından telefon getirmenin artık bir mantığı kalmadığını söyleyebiliriz. Çünkü sadece 1.500₺ ödemekle kalmıyor ayrıca, sadece pasaport sahibi adına açılmış bir telefon hattı ile kullanılabilecek bu telefonlar.

Yani yurtdışından bir telefon getirdiniz, pasaport sahibi adına bir hat çıkardınız, 1.500₺ ödeyerek IMEI kaydını yaptırdınız ve kullanmaya başladınız. Fakat önemli bir sorun daha var! Bu telefon sadece pasaport sahibinin adına bir hat ile çalışacağı için, telefonu bir daha satamayacaksınız. Satmak istediğiniz taktirde sadece yurtdışı pazarını değerlendirebilirsiniz.

Fixplan Yeni Nesil Teknik Servis | iPhone Servis Ankara 

IMEI Kayıt
iPhone Servis Ankara Yerinde Tamir
Güncel Haberler

iPhone Servis Ankara

Fixplan® Türkiye iPhone ServisAnkara Fixplan, iPhone servis Ankara şubelerimizde iPhone telefonlarınızı 30 dakika içinde onarıyor, yapılan işlemlere 2 yıla kadar garanti veriyoruz. (312) 400 0

DEVAM »
Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !