YENİ NESİL TEKNİK SERVİS

iPhone iOS 13

Kısaca, Öne Çıkan Yenilikler

ÖNE ÇIKANLAR

PERFORMANS

iPhone X kullanılarak yapılan testlerde, önceki versiyonlara göre daha hızlı.

GÜVENLİK

Özellikle konum bilginizi kullanan uygulamaları size bildirmesi çok önemli.

GÖRSEL

Görsel olarak çok büyük değişikler olmasa da, karanlık mod bambaşka bir deneyim oluyor.

KISA KISA

iOS 13 ile neredeyse tüm sabit uygulamalar yüzlerce ufak güncellemeler almış durumda.

iPhone Servis ve iOS 13

iOS 13 Başlıca Yenilikleri

iOS 13 Öne Çıkan Yenilikleri

iOS 13 Yenilikleri

iOS 13 ile gelen yenilikler iPhone’ları artık daha da kullanışlı bir hale getiriyor. Bu teknik özelliklere bir kısa bir göz atalım.

 • iOS 13’te yüz tanıma özelliğinin %30 daha hızlı çalıştığı belirtiliyor.
 • Uygulama açılış hızı 2 kata kadar daha hızlı.
 • iOS 13 beyaz fon yanında karanlık modda da kullanılıyor. Bu şekilde, hem gözleriniz yorulmuyor, hem farklı bir tasarım ile yeni bir iPhone kullanıyor hissi yaşıyor, hem de OLED ekran kullanan cihazlarda batarya tasarrufu sağlanıyor.
 • Klavye kullanımında parmağı kaldırmadan kaydırarak yazabilme özelliği var. Ancak bu özellik için Türkçe desteği henüz bulunmuyor.
 • Paylaşımlar için yapay zeka desteği bulunuyor.
 • Apple Arcade | Üyelik sistemi ile tüm oyunları oynayabileceğiniz reklamsız oyun platformu
 • Yeni haritalar uygulaması ve birçok iyileştirmeler var.
 • iOS 13’te gizlilik mükemmel. Konumunuzu gizliden takip eden uygulamaları Apple size bildiriyor ve gerekli tedbirleri almanızı sağlıyor.
 • Maillerinizle hangi firma ne yaptığını takip edebiliyorsunuz.
 • Cihaz üreticilerinin kamera kayıtlarına erişimi engellenmiş.
 • Yeni memoji’ler bulunuyor.
 • iOS 13′ te kamera ve fotoğraf galerisi çok daha gelişmiş ve daha akıllı.
 • Homepod cihazı ile etkileşimli çalışıyor.

Yerinde Tamir Hizmeti

iPhone ve mobil cihazların arızalanması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Hemen her işlemin cep telefonundan yapıldığı günümüzde akıllı cihazların hayatımızdaki yeri bambaşkadır. Kırık ekran, çalışmayan tuşlar, hoparlör veya kamera arızaları ve anakart arızası gibi sorunlar bir kullanıcı için büyük problemdir.

Yerinde tamir hizmeti ile 30 dakikada telefonunuzu çalışır vaziyette teslim eden Fixplan, Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir hizmeti sunan, teknik servis firmasıdır. Volkswagen Transporter T6 araçları ile, verilen adrese gelerek akıllı telefonlarınızı alanında uzman teknik ekibi ile tamir etmekte, yapılan tüm işlemlere garanti vermektedir. Antistatik ESD ve en yüksek seviyedeki teknik servis standartlarına sahip araçları, dünyanın en iyi ekipmanları ile donatılmış son teknoloji araçlardır.

Fixplan’in gezici araçları tarafından yerinde yapılan tüm işlemler garanti altında olup akıllı telefonlarınız profesyonel bir şekilde tamir edilir.

Güvence ve Garanti

Apple iPhone teknik servis hizmetleri ile Türkiye’nin en başarılı ve en hızlı Yeni Nesil iPhone Teknik Servisi olan Fixplan, tüm akıllı telefon arızalarını yerinde onararak güven sağlıyor. Sektörün en inovatif markası olarak bilinen firma, Türkiye’nin ilk ve tek yerinde VW Transporter teknik servis araçlarını kullanıyor.

ESD, yedek parça ve işçilik kalitesi olarak daima güvenebileceğiniz bir teknik servis olan Fixplan ile cihazınızın ömrünü arttırabilirsiniz.

Fixplan Teknik Servis Hizmetleri

Ekran Değişimi
Batarya Değişimi
Mikrofon, Ahize ve Ses
Şarj Soket Arızaları
Kamera ve Camı
Home ve Ses Tuşları
Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Tüm araçları özel tasarım teknik servis atölyesi ve VW Transporter modellerinden oluşan Fixplan, Antistatik ESD ve en yüksek seviyedeki teknik servis standartlarına sahip araçları ile fark yaratıyor. Dünyanın en kaliteli ekipmanları ile donatılan araçlarında donanımlar sürekli güncelleniyor.

En Uygun Fiyat Garantisi

Akıllı telefonlar ucuz cihazlar değildir. En küçük bir arızada bile profesyonel bir bakım ve onarım gerektirir. Özenle seçilen ve düzenli olarak sektörel ve kişisel gelişim eğitimleri alan Fixplan ekibi, yenilikçi ve mükemmel hizmet kalitesi ile popülerdir. Alanında uzman bir ekibin yerinde İphone tamiri, kaliteli hizmet ve güve açısından son derece önemlidir.

İphone tamirinde güvenle başvuracağınız Fixplan, hayallerin de ötesinde kaliteli ve güvenilir bir teknik servis hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Sektöre yön veren bir marka olarak her geçen gün büyümekte, yerinde, hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile tercihe edilmektedir.

Sizin için çok değerli olan telefonlarınızı yine sizin kadar değer veren bir teknik servise emanet etmek istiyorsanız tercihiniz Fixplan’den yana olmalıdır.

Kampanya ve Fırsatlar için bizi takip edin.

Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !