iPad Pro 2021 Tasarımı

iPad Pro 2021 Modeli için beklenen tasarım

Apple iPad Pro 2021 modeli için yeni beklenen tasarımı ortaya çıktı.

iPad Pro 2021 Görseli

iPad Pro Tasarım

Yeni iPad modelleriyle, Apple her zaman tablet piyasasında popüler olmaya devam ediyor. iPad Pro 2021 yeni tasarımı CAD programı üzerinden tahmini görüntüleri sızdırıldı.  

iPad Pro 2021, kullandığı normal versiyondan değişik olarak, 12,9 inç yerinde 11inç tasarımını görmekteyiz. Tasarıma bakıldığında, yenilikçi bir kaç detay varken, eski versiyonlardan çok farkı değil demek yanlış olmaz. iPad Pro 2021 tasarımında, TrueDepth kamera, LED ışık, LiDAR sensörü ve çift kamera bulunuyor ancak Touch ID parmak izi sensörü bulunmuyor. iPad Pro 2021 performansı,  yeni nesil işlemci ile gelişim sağlayarak önümüzdeki Mart ayında resmi bir tanıtımla gösterimde olacağı bekleniyor. iPad Pro 2021 yanı sıra Apple, Mart ayı etkinliğinde AirTags ve birçok yeni ürünüde tanıtacağı bekleniyor.

Apple iPad genellikle tablet pazarında çok satanlarda üst sırada. Uzun süredir tüm dünya gündeminde olan Covid-19 sebebi ile pandemi döneminde satışlarda iPad patlama yaşadı. Günümüz teknolojisi ile bilgisayara yaklaşan tabletler, tüketici tarafından ebeveynler ve çocuklar için bilgisayarların yerine iPad alıyor. Pil ömrü ve uygulama desteği oldukça fazla olan iPad her kesime kolaylık sunuyor.

Tablet piyasasına hakim olan Apple, 2021 yılında piyasada ses getirmeye devam edecek gibi öngörülüyor. Apple dışında, diğer tablet üreticileri bir çok yeniliğe ve gelişime sahipken hala Apple’ı geçmeyi başaramadı.

Fixplan Cep Telefonu Tamir Aracı

Yerinde Tamir Hizmeti Ankara

Teknik servis araçları ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Teknik Servis

Samsung ve iPhone Servis

Tüm Samsung ve iPhone telefonlarınız için teknik servis fiyatlarına ulaşın, randevunuzu oluşturun.

Kampanya ve Fırsatlar için bizi takip edin.

Tamir Aracım Fixplan

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !