iPhone 11 Çıkış Tarihi ve Yenilikleri

iPhone 11’in Eylül ayında piyasaya sunulacak ve söylentiler Apple’ın kamera tasarımında çarpıcı bir değişikliğe gideceğine işaret ediyor.

Genel görünümde çok büyük bir değişiklik beklemiyoruz ve OS 13 ile gelecek iPhone 11’in, X’ten sonra çıkan XS gibi ufak düzenlemeler ile geleceğini düşünüyoruz.

Peki ne değişecek? En güvenilir iPhone 11 söylentileri, telefonun arkasındaki üç kamera dizisine işaret ediyor ve bu da kesinlikle daha iyi fotoğraf ve video kalitesi anlamına geliyor.

Üçüncü arka kamera aynı zamanda Apple’ın artırılmış gerçeklik (AR) vizyonunu da artırabilir çünkü CEO Tim Cook sürekli olarak AR’nin iPhone ve iPad’deki gücünü anlattı.

iPhone 11, pil ömründe de, Samsung ve Huawei markalarınında hayata geçirdiği ters kablosuz şarj teknolojisi ile önemli bir artış sağlayabilir. Apple’ın ters şarj teknolojisi ile bir arkadaşınızın iPhone’unu kablosuz olarak şarj edebilirsiniz.

Ayrıca iOS 13’ün beta sürümü iPhone 11’in Lightning’den ziyade USB-C portu ile gelebileceğini öne sürdü.

Bir iyi bir haberde, Apple artık eskisi kadar çok iPhone satmıyor, bu yüzden bir sonraki amiral gemisini, rekabet etmek için daha uygun fiyatlı yapabilir.

Yorum yapın