YENİ NESİL TEKNİK SERVİS

iPhone 11

FIXPLAN TÜRKİYE

Yenilikler

iOS 13

iPhone 11 ile birlikte birçok modelde kullanılabilecek yeni iOS versiyonu.

YENİ KAMERA

Arka tarafta yer alan çok daha güçlü 3-Kamera Sistemi

A13 İŞLEMCİ

Çok daha hızlı ve az enerji tüketen işlemci.

BATARYA

Daha uzun süre dayanan ve yüksek performanslı pil.

iPhone 11 Teknik Servis

Tahmini Görünüm

iPhone 11 modelleri için beklenen görünüm.

iPhone 11 Hakkında

iPhone 11‘in Eylül ayında piyasaya sunulacak ve söylentiler Apple’ın kamera tasarımında çarpıcı bir değişikliğe gideceğine işaret ediyor.

Genel görünümde çok büyük bir değişiklik beklemiyoruz ve OS 13 ile gelecek iPhone 11’in, X’ten sonra çıkan XS gibi ufak düzenlemeler ile geleceğini düşünüyoruz.

Peki ne değişecek? En güvenilir iPhone 11 söylentileri, telefonun arkasındaki üç kamera dizisine işaret ediyor ve bu da kesinlikle daha iyi fotoğraf ve video kalitesi anlamına geliyor.

Üçüncü arka kamera aynı zamanda Apple’ın artırılmış gerçeklik (AR) vizyonunu da artırabilir çünkü CEO Tim Cook sürekli olarak AR’nin iPhone ve iPad’deki gücünü anlattı.

iPhone 11, pil ömründe de, Samsung ve Huawei markalarınında hayata geçirdiği ters kablosuz şarj teknolojisi ile önemli bir artış sağlayabilir. Apple’ın ters şarj teknolojisi ile bir arkadaşınızın iPhone’unu kablosuz olarak şarj edebilirsiniz.

Ayrıca iOS 13’ün beta sürümü iPhone 11’in Lightning’den ziyade USB-C portu ile gelebileceğini öne sürdü.

Bir iyi bir haberde, Apple artık eskisi kadar çok iPhone satmıyor, bu yüzden bir sonraki amiral gemisini, rekabet etmek için daha uygun fiyatlı yapabilir.

Fixplan Yeni Nesil Teknik Servis | iPhone Servis Ankara

Kampanya ve Fırsatlar için bizi takip edin.

Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !