iPhone 11 Ekran Değişimi ve onarımları.

iPhone Teknik Servis Fiyatları

iPhone 11

Teknik Servis
Fiyatları

iPhone 11 ekran değişimi ve teknik servis fiyatları için lütfen arıza seçiniz. Anakart onarımları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleri ile görüşünüz.

iPhone 11 Ekran Değişimi ve Servis Fiyatları
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen cihazın rengini seçiniz
Şehir Seçiniz
Ankara, İzmir
Nano Ceramic Ekran Koruma
iPhone 11 ₺

Sahte Ekranlara İnanmayın
Orijinal Kalite, Orijinal Güvence

Apple® tarafından yetki verilmeyen özel servislerde orijinal adı altında satılan iPhone® ekranların tamamı yan sanayidir. Üzerine Apple logosu basılarak satılan bu sahte ekranlarda performans kaybına uğramaktadır. Basit bir pazarlama stratejisi olarak görülen bu uygulama aslında tüketiciyi kandırmaktır.

Sadece Apple® Yetkili Servis ve Apple® Bağımsız Onarım Sağlayıcılar orijinal ekran ile onarım yapabilir.

iPhone 11 Orijinal Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 ekran değişimi gerekli eğitim ve sertifikalarını almış deneyimli teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Servisimizde değişim işlemi şu şekilde gerçekleşmektedir:

Öncelikle cihazın geçmiş bir servis işlemi görüp görmediği teyit edilir ve genel kontrolleri yapılır.

Daha sonra Apple® ekran kutusu açılır.

Kırık ekran cihazdan sökülür ve yeni ekran takılır.

Montaj işlemine geçmeden önce ekran Apple sistemi üzerinden kalibre edilir.

Daha sonra cihazın iç temizliği, sıvı bandı değişimi yapılarak montaj işlemine geçilir.

iPhone 11 Ekran Değişim Fiyatı

iPhone 11 ekran değişimi fiyatı 3.185 TL‘dir. Fixplan olarak müşterilerimize Apple® orijinal ve orijinal muadili olmak üzere çeşitli ekran seçenekleri sunmaktayız.

Seçime göre ekran değişim fiyatı değişiklik göstermektedir. Yapılan her işleme 6 ay garanti verilmektedir. iPhone ekran ekran değişimi parça ve işlem detaylarını öğrenmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Öncelikle, iPhone teknik servis seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız.
  • Takılan parça kalitesiz bir ekran olmamalıdır. Kalitesiz bir ekran takıldığı takdirde cihazınız da performans düşüklüğü yaşarsınız. Bu da daha fazla maliyet çıkaracak başka sorunlara yol açar.
  • Takılan parçanın kalitesinin yanı sıra yapılan işçiliğin de kaliteli olması gerekir. Tekniksyenler mutlaka sertifika sahibi olmalıdır.
  • iPhone 11 ekran değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de Face ID donanımıdır. iPhone 11 ekran değişimi sırasında herhangi bir hatadan dolayı Face ID’ye zarar gelirse onarım daha zor hale gelecektir.

iPhone 11 Servis Fiyatları

HizmetFiyat
Orijinal Apple® iPhone 11 Ekran6.545 TL
Premium iPhone 11 Ekran (12 Ay Garantili)4.135 TL
Premium iPhone 11 Ekran (6 Ay Garantili)3.185 TL
Apple® iPhone 11 Batarya2.720 TL
Premium iPhone 11 Batarya1.435 TL
iPhone 11 Arka Cam Değişimi1.345 TL
iPhone 11 Kasa Değişimi2.965 TL
iPhone 11 Kamera Cam Değişimi645 TL
iPhone 11 Anakart Onarımıİletişime Geçiniz

Tüm arızaları
onarıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı iPhone anakart onarım firması olarak %95 başarı ortalaması ile çalışıyoruz. Ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi sorunları ile ortalama 30 dakika içinde, dilediğiniz yerde hizmet sunabiliyoruz.

iPhone 11 kamerası geniş ve ultra geniş lenslere sahiptir. Düşük ışık koşullarında fotoğrafları aydınlatmak ve gürültüyü azaltmak için otomatik olarak açılan yeni bir gece modu da var. Ayrıca yeni nesil bir Akıllı HDR’ye sahiptir. iPhone 11 Ekran değişimi işlemleri Fixplan tarafından 30 dakika içinde gerçekleştirilir.

Video kalitesi 60 fps’de 4K kalitesinin yanı sıra ağır çekim, hızlandırılmış ve genişletilmiş dinamik aralıktır.

Öne bakan kamera, telefon yatay konumdayken geniş açılı selfie desteğiyle 12 MP’ye güncellendi. Ağır çekim videolarının yanı sıra 60 fps’de 4K video da çekebilirsiniz.

iPhone 11 altı renkte mevcuttur: siyah, beyaz, kırmızı, mor, yeşil ve sarı. İPhone 11, Apple’ın daha dayanıklı olduğunu söyleyen yeni bir eloksallı alüminyum kaplamaya da sahip. Ayrıca Dolby Vision sesi de var.

Apple’ın Apple’ın şimdiye kadarki daha hızlı işlemcisi olduğu yeni A13 Bionic yongasıyla güçlendirildi. Pil ömrüne gelince, iPhone 11, iPhone XS’den bir saat daha uzun pil ömrü sunuyor.

iPhone 11 anakart tamir işlemleri de dahil olmak üzere tüm arıza ve onarımlar için Fixplan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Orijinal iPhone 11 ekran değişimi işlemleri 1 yıl Fixplan garantisi altındadır.

iPhone 11 ekran değişimi orijinal parçalarla 30 dakika içinde yapılmaktadır. Yapılan her işleme 6 ay garanti verilmektedir.

Fixplan son teknoloji, profesyonel ekip, garanti belgesi ve yerinde servis hizmetiyle sektöre yön vermeye devam etmektedir. Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcısı olan Fixplan, orijinal iPhone 11 ekran değişimi yapma yetkisine sahiptir.

Ekranların orijinal veya orijinal muadili premium ürünler olması iPhone 11 ekran değişimi sonrası ekran problemi yaşamanızı engeller. Bu problemler soluk renkler, ekranda donma, dokunmatik hassasiyetinin azalması, şarjın hızlı bitmesi olarak sıralanmaktadır.

iPhone 11 ekran değişimi fiyatı için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir veya web sitemizden fiyat listesine ulaşabilirsiniz. 

Yeni Nesil iPhone 11 Ekran Değişimi

iPhone 11 batarya değişimi sertifikalı ve uzman ekibimiz tarafından Fixplan servislerimizde yapılmaktadır. İşlem ortalama 30 dakika içinde biter ve işlem sonunda garanti verilir.

iPhone bataryaları zamanla şişer ve kullanılmaz hale gelir. Bu şekilde kullanım ömrü biten bataryalara kesinlikle iPhone 11 batarya değişimi yapılması gerekmektedir. Bu sayede telefon eski performansına kavuşmaktadır. 

Orijinal iPhone 11 batarya değişimi sadece Apple onaylı servislerde yapılmaktadır. Fixplan Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcısıdır ve orijinal batarya seçeneği sunmaktadır. 

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

iPhone 11 batarya değişimi fiyatı için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Nesil iPhone 11 Batarya Değişimi

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Yeni Nesil iPhone Anakart Tamir Merkezi Ankara

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW

Yerinde Tamir Araçları

Volkswagen yerinde tamir araçlarımız özel olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefonlarınızı profesyonel olarak onarmak için özel donanıma sahip olan araçlarımız ve teknik ekibimiz dilediğiniz adrese geliyor, işleminizi 30 dakikada bitiriyoruz.

Sadece

175

Fiyat farkıyla

iPhone Teknik Servis Yerinde Tamir Aracı

Yerinde Tamir
Hakkında

Türkiye’nin tek profesyonel servis araçları ile dilediğiniz adreste hizmet alın, zaman kazanın.

Sadece 175₺

Sadece 175₺ fiyat farkıyla teknik servis aracını dilediğiniz adrese gelir ve cihazınızı 30 dakika içinde onarımını sağlar.

Tamir süreci

İnternet sitemizden veya müşteri hizmetlerini arayarak randevu alın, uzman teknisyenimiz dilediğiniz adrese gelip servis araçlarının içinde onarımı gerçekleştirsin.

Yerinde tamir
hakkında

Dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman profesyonel servis araçlarımız ile geliyor ve cihazlarınızı 30 dakika gibi bir sürede, araçlarımızın içinde onarıyoruz.

Uzun işlemler hakkında

Anakart arızaları gibi bir saatten uzun sürecek işlemlerde cihazlarınız merkezimize alınır ve onarımı yapılıp dilerseniz adresinize gönderilir.