iPhone 12

iPhone 12 Özellikleri Sızdırıldı

iPhone 12 özellikleri hakkındaki spekülasyonlar 4 aydır keyifli bir şekilde devam etmekte. Hakkında çeşitli teoriler üretilen iPhone 12’nin tüm özellikleri ise yakın bir zamanda online olarak sızdırıldı. Bilgiye göre dört yeni iPhone modeli, iki yeni ekran boyutu, daha fazla depolama alanı, daha fazla ram ve şimdiye kadarki en büyük batarya bizleri bekliyor.

 Hepsi bu kadar da değil, iki güvenilir kaynaktan elde edilen bilgilerden birine göre iPhone 12 Pro dinamik ve 120hz frekansında görüntü verebilen ProMotion bir ekrana sahip olacak, ikinci kaynağa göre ise Apple pil tasarrufuna gitmek için yeni bir yazılım paketi geliştirdi ve bunu iPhone 12 modellerinde uygulamaya koymayı planlıyor.

iPhone 12 Özellikleri

Apple 100 Milyon Dolar Karşılığında VR Şirketi Satın Aldı 

 Apple sıklıkla küçük şirketleri satın almasıyla biliniyor. Şirket satın alımlarıyla ilgili neler olup bittiği hakkında bilgi almak isteyen gazetecilere ise ‘’Amacımızı ve planlarımızı paylaşmak istemiyoruz.’’ şeklinde verdikleri cevap artık bir klasik haline geldi. Bu nedenle tartışmayı kendimiz yapmak durumundayız.

 Apple’ın bu hafta satın aldığı NextVR şirketi sanal gerçeklikte spor müsabakaları ve müzik etkinlikleri yayınlıyor ve Apple’ın satın aldığı 9. sanal gerçeklik şirketi olma özelliğini taşıyor. Teknolojisi ve personelinin Apple Tv+ için VR desteğinin gelmesi yolunda önemli bir adım olabileceği düşünülüyor.

Diğer Söylentiler

 iPhone 12 özellikleri hakkında zaten konuştuk, ancak söylentilere inanılırsa Apple’ın ürün bandından çok daha fazlası geliyor.

 Güvenilir analistlerden birine göre iPad ve iPad Mini ilerleyen güncellemeler ile birlikte daha büyük ekranlara sahip olacak.

 14 inç MacBook Pro’da ayrıca üzerine çalışılan cihazlar arasında olsa da 2021’den önce piyasaya sunulacağı düşünülmüyor.

 Son olarak Apple’ın üzerinde çalıştığı kulak üstü kulaklıklar hakkında söylenecek çok şey var, AirPods Studio olarak adlandırılacak olan kulaklıklar ‘baş ve boyun algılama’ özelliğine sahip olacak ve kulağınızda daha stabil durabilecek. 

 Kulak içi AirPods’a gelince ise yeni bir versiyonun 2021 yılından önce piyasaya sürülemeyeceği düşünülüyor. 

 Bunların hepsinin söylenti olduğunu ve kesin olmadığını unutmayalım.

Fixplan Cep Telefonu Tamir Aracı

Yerinde Tamir Hizmeti Ankara

Teknik servis araçları ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Teknik Servis

Samsung ve iPhone Servis

Tüm Samsung ve iPhone telefonlarınız için teknik servis fiyatlarına ulaşın, randevunuzu oluşturun.

Kampanya ve Fırsatlar için bizi takip edin.

Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !