YENİ NESİL TEKNİK SERVİS

iPhone 12

2020 Model iPhone Hakkında

iPhone 12 Hakkında

Daha iPhone 11 Yeni çıkmışken iPhone 12 detayları gelmeye başladı.

iPhone 12 Yenilikleri

Apple araştırmacısı Ming-Chi Kuo’nun bildirdiğine göre gelecek sene çıkacak iPhone’un tasarımında şimdiki yuvarlak köşeli kasa tasarımında farklılığa gidilecek.

iPhone 4 Tarzı

Kuo’nun söylediğine göre yeni tasarım iPhone 4’ün tasarımına hatırlatacak. Apple bu tarz bir değişikliği iPad Pro’yu küçülterek de yapmıştı.

Ayrıca Ming-Chi Kuo önceki raporlarının birisinde Apple’ın yeni bir dizayn üzerine çalıştığını ve yeni ekranların hazırlanmaya başlandığını da belirtmişti.

Kuo’nun hazirandaki raporuna göre 2020 yılında çıkacak iPhone’lar 5.4, 6.1 ve 6.7 inç ekran genişliğine sahip olacak. Yeni ekranların iPhone 11 Pro ve iPhone 11’deki iki OLED ve bir LCD’den oluşan ekranlar aksine,  tamamen OLED’den oluşması bekleniyor.

iPhone 4 dizaynı çok sevilmişti… Uzun bir aradan sonra tekrardan sert köşeli bir telefon görmek ilginç olacağa benziyor. Ayrıca Kuo, çıkacak telefonun ekranının 2/2.5 d camı gibi hafifçe kavisli olacağına inanıyor. Şimdiki iPhone kavisli ekran ve paslanmaz çelikten oluşuyor. iPhone 4 ise daha çok bir metal ve cam sandviçine benziyordu. Bundan dolayı bu iki dizaynın birbiriyle nasıl harmanlanacağı merak konusu.

2020 iPhone 12

5G Teknolojisi

Yeni iPhone’ların 5G eklentisi, geliştirilmiş artırılmış gerçeklik ve yeni kasa dizaynı ile beraber 2020 sonbaharında çıkması bekleniyor. Ayrıca Apple cellular modem üretimlerini hızlandırmak için Intel’in cellular modemlerinden edindi. Fakat bu ürünlerin yakın zamanda hazır olması beklenmiyor. Bundan dolayı 2020’de çıkacak telefonlarda 5G modemler bulunacak.

Kampanya ve Fırsatlar için bizi takip edin.

Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !