fbpx

Apple iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

Arıza Seçiniz

iPhone Teknik Servis Fiyatları

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Ankara
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Ankara

iPhone 6 Plus Servis Fiyatları

iPhone 6 Plus ekran değişimi ve teknik servis fiyatları için lütfen arıza seçiniz.

Lütfen arıza seçiniz
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen cihazın rengini seçiniz
Şu an için sadece Ankara’da
Nano Ceramic Ekran Koruma
Wiwu Apple MFI Lisanslı Kablo
iPhone 6 Plus

SÜREÇLER

Servis Süresi, Garanti ve Taksit

iPhone 6 Plus modellerinde (bazen iPhone 6+ olarak da adlandırılır), 5.5 “(diyagonal) geniş ekran, IPS LED arkadan aydınlatmalı 1920×1080 doğal çözünürlük (401 ppi) “Retina HD” ekrana sahip, çift ​​kamera – arkada 8 megapiksel, 1080p “iSight” kamera, 1.5 mikron piksel, bir f / 2.2 diyafram ve hem Optik görüntü sabitleme hem de “Odak Pikselli otomatik netleme” (faz algılama otomatik netleme özelliği) ve ayrıca ön 1.2 megapiksel , 720p “FaceTime” kamera mevcuttur. Orijinal iPhone 6 Plus ekran değişimi işlemleri 1 yıl garantilidir.

iPhone 6 Plus, üç metalik renk seçeneğiyle sunuluyordu – beyaz bir ön cam ekran ve gümüş renkli bir alüminyum arkaya sahip (resimde) “gümüş”; beyaz bir ön cam ekran ve altın renkli bir alüminyum kasa, “altın”; ve bir siyah ön cam ekran ve koyu gri bir alüminyum arkaya sahip olan gri renk. Renk ne olursa olsun, güzel bir şekilde kıvrılan tek parça bir tasarım kullanıyor. Aynı zamanda ana ekran (home) düğmesine gömülü “Dokunmatik Kimlik” parmak izi sensörünü de içerir.

iPhone 6 Plus modeli, 1.4 GHz 64 bit “Apple A8” işlemci tarafından desteklenmektedir ve 1 GB LPDDR3 RAM ve 16 GB, 64 GB veya 128 GB flash depolama alanına sahiptir. Ayrıca  802.11a / b / g / n / ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0 / 4.2, LTE (4G) ve NFC’yi de destekler. Altta monte edilmiş bir kulaklık girişi vardır ve Mac, PC, dock veya güç adaptörüne bağlamak için “Lightning” bağlantı noktasını kullanır.

Apple, iPhone 6 Plus’ın 80 saate kadar ses çalma, 3G’de 24 saat konuşma, 3G’de 12 saat internet kullanımı, LTE’de 12 saat internet kullanımı, Wi’de 12 saat internet kullanımı sağlaması öngörülüyor. 14 saat video oynatımı ve 384 saat bekleme süresi belirtilmektedir.

Orijinal iPhone 6 Plus ekran değişimi 1 yıl garantilidir.

Yerinde Tamir Hizmeti | 30 Dakika
Anakart Onarımları | 72 Saat
Kargo ile Hizmet | 1 Gün ​

İşlem süreleri ortalama olarak verilmiştir, çıkan arızaya göre değişiklik gösterebilir.

Orijinal Parça | 12 Ay Garanti
Fixplan Parça | 6 Ay Garanti
Anakart Tamir | 3 Ay Garanti

Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6, 9 veya 12 aya kadar taksit imkanı mevcuttur.
Bankanız vade farkı alabilir.

Referanslar

Fixplan ile Kurumsal Anlaşmalı Firmalar
Arabica Coffee House
Deloitte
Onedio
Dsi Devlet Su İşleri
Eskihisar VW
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Ted Ankara Koleji

PROFESYONEL YERİNDE TAMİR

Servis Araçları

En iyi iPhone Servisi

Anakart Tamir Başarı Oranı

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI ANAKART ONARIM MERKEZİ

Fixplan® Türkiye 98%
Diğer Firmalar (ortalama) 60%

Tüm Arızaları Onarıyoruz

Apple iPhone Modellerde Tüm Arızaları Garantili Olarak Onarıyoruz

Tüm Apple iPhone modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Tüm Apple iPhone modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Tüm Apple iPhone modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Tüm Apple iPhone modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Tüm Apple iPhone modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Tüm Apple iPhone modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları