iPhone Teknik Servis Fiyatları

iPhone 6 Ekran Değişimi ve onarımları.

iPhone 6

Teknik Servis
Fiyatları

iPhone 6 ekran değişimi ve iPhone 6 batarya değişimi teknik servis fiyatları için lütfen arıza seçiniz. Anakart onarımları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleri ile görüşünüz.

iPhone 6 Ekran Değişimi ve Servis Fiyatları
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen cihazın rengini seçiniz
Şehir Seçiniz
Ankara, İzmir
Nano Ceramic Ekran Koruma
iPhone 6 ₺

İşlem ve
garanti süreleri

Parça değişim süreleri ortalama 30 dakikadır.
Anakart onarım süreleri ortalama 72 saattir.

İşlemlere 24 aya kadar garanti verilmektedir. Takılan parçaya ve aldığınız hizmete göre garanti süreleri 3 ila 24 ay arasında değişkenlik göstermektedir.

Fixplan şubelerinde onarım yaptırabilir, 175₺ fiyat farkı ile yerinde tamir araçlarımızda dilediğiniz yerde hizmet alabilir veya ücretsiz kargo hizmeti ile tüm Türkiye’den cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

24 Ay Garanti

24 aya kadar garanti belgesi.

30 Dakika

Ortalama 30 dak. işlem süresi.

Yerinde Tamir

Dilediğiniz yerde tamir hizmeti.

Fixplan Şubeleri

Modern Fixplan şubeleri.

Ücretsiz Kargo

Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo.

Tüm arızaları
onarıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı iPhone anakart onarım firması olarak %95 başarı ortalaması ile çalışıyoruz. Ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi sorunları ile ortalama 30 dakika içinde, dilediğiniz yerde hizmet sunabiliyoruz.

Eylül 2018’de iPhone 6 üretimi tamamen durduruldu.

iPhone 6 ekran ölçüleri 4.7 inç (diyagonal) dokunmatik IPS LED arkadan aydınlatmalı 1334×750 yerel çözünürlüğe (326 ppi) “Retina HD” ekran olarak gelmektedir. Çift kamera – arka 8 megapiksel, 1080p “iSight “1.5 mikron pikselli kamera, f / 2.2 diyafram açıklığı ve” Odak Pikselli otomatik netleme, ön tarafta 1.2 megapiksel, 720p “FaceTime” kamera mevcuttur. Orijinal iPhone 6 ekran değişimi işlemlerinde 1 yıl garanti verilmektedir.

iPhone 6 ilk olarak üç metalik renk seçeneğiyle sunuldu – “gümüş iPhone 6”, beyaz bir cam (beyaz iPhone 6 ekran) ön ve gümüş renkli bir alüminyum arkaya sahipti (resimde); beyaz bir cam cepheye (beyaz iPhone 6 ekran) ve altın renkli bir alüminyum sırtı olan altın; ve siyah bir cam cepheye (siyah iPhone 6 ekran) ve orta tonda gri bir alüminyum arkaya sahip olan uzay grisi, ancak sonradan tanıtılan 32 GB versiyonu yalnızca Çin ve Tayvan’da altın, Hindistan ve Avrupa’da uzay gri renklerinde mevcuttur. Aynı zamanda “Home” (Ana Ekran) düğmesine gömülü “Dokunmatik Kimlik” parmak izi sensörünü de içerir. iPhone 6 ekran değişimi yapıldığında Home tuşu eski ekrandan aktarılır ve aynı şekilde çalışmaya devam eder.

iPhone 6 modeli, 1.4 GHz 64 bit “Apple A8” işlemci tarafından desteklenmektedir ve 1 GB LPDDR3 RAM ve 16 GB, 32 GB, 64 GB veya 128 GB flash depolama alanına ve 16 GB, 32 GB, 64 GB’a sahiptir veya 128 GB flash depolama alanı mevcuttur. Ayrıca Apple Pay finansal işlemlerinde 802.11a / b / g / n / ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0 / 4.2, LTE (4G) ve NFC’yi de destekler. Altta monte edilmiş bir kulaklık girişi vardır ve Mac, PC, dock veya güç adaptörüne bağlamak için “Lightning” bağlantı noktasını kullanır.

Fixplan, Orijinal iPhone Ekran değişimi için 1 yıl garanti vermektedir.

iPhone 6 ekran değişimi, iPhone tamir işlemleri arasında en yaygın olanıdır. Ekran darbe ve düşme sonucu kırılabilir ya da çatlayabilir. Bunların yanı sıra dokunmatik ve görüntü kaynaklı çeşitli arızalar meydana gelmektedir.

Bu arızaların kesin çözümü iPhone 6 ekran değişimidir. 

Orijinal iPhone 6 ekran değişimi ve Apple® standartlarında Fixplan ekran değişimi servislerimizde yapılmaktadır

iPhone 6 ekran değişimi fiyatları ve tüm servis fiyatlarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

iPhone ekran değişimi Ankara, İzmir ve İstanbul şubelerimizde olmak üzere anlaşmalı kargo numaramız ile tüm Türkiye’de yapılmaktadır.

Fixplan | iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 batarya değişimi, Fixplan servislerimizde orijinal Apple® bataryalarıyla yapılmaktadır.Tüm Apple iPhone modelleri için batarya değişimi yapılmakta ve garanti verilmektedir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

iPhone 6 batarya değişimi fiyatları ve tüm servis fiyatlarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Nesil | iPhone 6 Batarya Değişimi

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Yeni Nesil iPhone Anakart Tamir Merkezi Ankara

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW

Yerinde Tamir Araçları

Volkswagen yerinde tamir araçlarımız özel olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefonlarınızı profesyonel olarak onarmak için özel donanıma sahip olan araçlarımız ve teknik ekibimiz dilediğiniz adrese geliyor, işleminizi 30 dakikada bitiriyoruz.

Sadece

175

Fiyat farkıyla

iPhone Teknik Servis Yerinde Tamir Aracı

Yerinde Tamir
Hakkında

Türkiye’nin tek profesyonel servis araçları ile dilediğiniz adreste hizmet alın, zaman kazanın.

Sadece 175₺

Sadece 175₺ fiyat farkıyla teknik servis aracını dilediğiniz adrese gelir ve cihazınızı 30 dakika içinde onarımını sağlar.

Tamir süreci

İnternet sitemizden veya müşteri hizmetlerini arayarak randevu alın, uzman teknisyenimiz dilediğiniz adrese gelip servis araçlarının içinde onarımı gerçekleştirsin.

Yerinde tamir
hakkında

Dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman profesyonel servis araçlarımız ile geliyor ve cihazlarınızı 30 dakika gibi bir sürede, araçlarımızın içinde onarıyoruz.

Uzun işlemler hakkında

Anakart arızaları gibi bir saatten uzun sürecek işlemlerde cihazlarınız merkezimize alınır ve onarımı yapılıp dilerseniz adresinize gönderilir.