fbpx

Apple iPhone 6 Ekran Değişimi

Arıza Seçiniz

iPhone Teknik Servis Fiyatları

iPhone 6 Teknik Servis
iPhone 6 Teknik Servis

iPhone 6 Teknik Servis Fiyatları

iPhone 6 ekran değişimi ve teknik servis fiyatları için lütfen arıza seçiniz.

Lütfen arıza seçiniz
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen cihazın rengini seçiniz
Şu an için sadece Ankara’da
Nano Ceramic Ekran Koruma
Wiwu Apple MFI Lisanslı Kablo
iPhone 6

SÜREÇLER

Servis Süresi, Garanti ve Taksit

Eylül 2018’de iPhone 6 üretimi tamamen durduruldu.

iPhone 6 ekran ölçüleri 4.7 inç (diyagonal) dokunmatik IPS LED arkadan aydınlatmalı 1334×750 yerel çözünürlüğe (326 ppi) “Retina HD” ekran olarak gelmektedir. Çift kamera – arka 8 megapiksel, 1080p “iSight “1.5 mikron pikselli kamera, f / 2.2 diyafram açıklığı ve” Odak Pikselli otomatik netleme, ön tarafta 1.2 megapiksel, 720p “FaceTime” kamera mevcuttur. Orijinal iPhone 6 ekran değişimi işlemlerinde 1 yıl garanti verilmektedir.

iPhone 6 ilk olarak üç metalik renk seçeneğiyle sunuldu – “gümüş iPhone 6”, beyaz bir cam (beyaz iPhone 6 ekran) ön ve gümüş renkli bir alüminyum arkaya sahipti (resimde); beyaz bir cam cepheye (beyaz iPhone 6 ekran) ve altın renkli bir alüminyum sırtı olan altın; ve siyah bir cam cepheye (siyah iPhone 6 ekran) ve orta tonda gri bir alüminyum arkaya sahip olan uzay grisi, ancak sonradan tanıtılan 32 GB versiyonu yalnızca Çin ve Tayvan’da altın, Hindistan ve Avrupa’da uzay gri renklerinde mevcuttur. Aynı zamanda “Home” (Ana Ekran) düğmesine gömülü “Dokunmatik Kimlik” parmak izi sensörünü de içerir. iPhone 6 ekran değişimi yapıldığında Home tuşu eski ekrandan aktarılır ve aynı şekilde çalışmaya devam eder.

iPhone 6 modeli, 1.4 GHz 64 bit “Apple A8” işlemci tarafından desteklenmektedir ve 1 GB LPDDR3 RAM ve 16 GB, 32 GB, 64 GB veya 128 GB flash depolama alanına ve 16 GB, 32 GB, 64 GB’a sahiptir veya 128 GB flash depolama alanı mevcuttur. Ayrıca Apple Pay finansal işlemlerinde 802.11a / b / g / n / ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0 / 4.2, LTE (4G) ve NFC’yi de destekler. Altta monte edilmiş bir kulaklık girişi vardır ve Mac, PC, dock veya güç adaptörüne bağlamak için “Lightning” bağlantı noktasını kullanır.

Fixplan, Orijinal iPhone Ekran değişimi için 1 yıl garanti vermektedir.

Yerinde Tamir Hizmeti | 30 Dakika
Anakart Onarımları | 72 Saat
Kargo ile Hizmet | 1 Gün ​

İşlem süreleri ortalama olarak verilmiştir, çıkan arızaya göre değişiklik gösterebilir.

Orijinal Parça | 12 Ay Garanti
Fixplan Parça | 6 Ay Garanti
Anakart Tamir | 3 Ay Garanti

Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6, 9 veya 12 aya kadar taksit imkanı mevcuttur.
Bankanız vade farkı alabilir.

Referanslar

Fixplan ile Kurumsal Anlaşmalı Firmalar
Arabica Coffee House
Deloitte
Onedio
Dsi Devlet Su İşleri
Eskihisar VW
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Ted Ankara Koleji
En iyi iPhone Servisi

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !

Anakart Tamir Başarı Oranı

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI ANAKART ONARIM MERKEZİ

Fixplan® Türkiye 98%
Diğer Firmalar (ortalama) 60%

Tüm Arızaları Onarıyoruz

Apple iPhone Modellerde Tüm Arızaları Garantili Olarak Onarıyoruz

Tüm Apple iPhone modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Tüm Apple iPhone modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Tüm Apple iPhone modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Tüm Apple iPhone modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Tüm Apple iPhone modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Tüm Apple iPhone modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları