Apple iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

Arıza Seçiniz

iPhone Teknik Servis Fiyatları

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

iPhone 6s Plus Servis Fiyatları

iPhone 6s Plus ekran değişimi ve teknik servis fiyatları için lütfen arıza seçiniz.

Lütfen arıza seçiniz
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen cihazın rengini seçiniz
iPhone 6s Plus

SÜREÇLER

Servis Süresi, Garanti ve Taksit

iPhone 6s Plus modelleri, “IPS teknolojisi ve taptic motorlu” ön  ve arkada yer alan iki kamera, 5.5 “(diyagonal) geniş ekran basınca duyarlı” 3D Dokunmatik “LED arkadan aydınlatmalı 1920×1080 doğal çözünürlük (401 ppi)” Retina HD “ekrana sahiptir. Arka Kamera 12 megapiksel, 4K “iSight” kamerada 1.22 mikron piksel, bir f / 2.2 diyafram, aynı anda 4K video ve 8 megapiksel fotoğraf çekimi desteği ve hem fotoğraf hem de video için optik görüntü sabitleme özelliği vardır. Ön Kamera 5 megapiksel, 720p “FaceTime” kameraya sahiptir.

iPhone 6s Plus, alüminyum bir gövde kullanıyor ve dört metalik renk seçeneği ile sunuluyor – beyaz ön cam ekran ve gümüş renkli kasa “gümüş”; beyaz ön cam ekran ve altın renkli bir kasa “altın”; siyah bir ön cam ekran ve orta tonda bir gri kasa “Uzay Grisi” ; Beyaz bir ön cam ekran ve pembe renkli altın renginde (resimde görülen) “rose altın” dır.

Aynı zamanda, “home” ana ekran düğmesine yerleştirilmiş ikinci nesil “Dokunmatik Kimlik” parmak izi sensörünü de içerir.

iPhone 6s Plus, 64 bit 1.8 GHz “Apple A9” işlemci tarafından desteklenmektedir ve 2 GB LPDDR3 RAM ve 16 GB, 32 GB, 64 GB veya 128 GB flash depolama alanına sahiptir. Ayrıca, Apple Pay için MIMO, Bluetooth 4.2, LTE (4G) ve NFC özellikli 802.11a / b / g / n / ac Wi-Fi özelliğini de destekliyor. Altta monte edilmiş bir kulaklık jakı vardır ve Mac, PC, dock veya güç adaptörüne bağlamak için “Lightning” bağlantı noktasını kullanır.

Apple, iPhone 6s Plus’ın 80 saate kadar ses çalma, 3G’de 12 saat konuşma süresi, 3G’de 12 saat internet kullanımı, LTE’de 12 saat internet kullanımı, Wi’de 12 saat internet kullanımı, 14 saat video oynatma ve “en fazla” 16 gün bekleme süresi olması öngörülmektedir.

Yerinde Tamir Hizmeti | 30 Dakika
Anakart Onarımları | 72 Saat
Kargo ile Hizmet | 1 Gün ​

İşlem süreleri ortalama olarak verilmiştir, çıkan arızaya göre değişiklik gösterebilir.

Orijinal Parça | 12 Ay Garanti
Fixplan Parça | 6 Ay Garanti
Anakart Tamir | 3 Ay Garant​

Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6, 9 veya 12 aya kadar taksit imkanı mevcuttur.
Bankanız vade farkı alabilir.

Referanslar

Fixplan ile Kurumsal Anlaşmalı Firmalar
Arabica Coffee House
Deloitte
Onedio
Dsi Devlet Su İşleri
Eskihisar VW
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Ted Ankara Koleji

PROFESYONEL YERİNDE TAMİR

Servis Araçları

Fixplan Teknik Servis Yerinde Tamir Araçları

Anakart Tamir Başarı Oranı

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI ANAKART ONARIM MERKEZİ

Fixplan® Türkiye 98%
Diğer Firmalar (ortalama) 60%

Tüm Arızaları Onarıyoruz

Apple iPhone Modellerde Tüm Arızaları Garantili Olarak Onarıyoruz

Tüm Apple iPhone modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Tüm Apple iPhone modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Tüm Apple iPhone modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Tüm Apple iPhone modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Tüm Apple iPhone modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Tüm Apple iPhone modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları