YENİ NESİL TEKNİK SERVİS

HABERLER

FIXPLAN TÜRKİYE

iPhone 7 Ses Arızası ve Problemi

iPhone 7 veya iPhone 7 Plus telefonunuzda ses ile ilgili yaşadığınız problem, kronik bir anakart arızasından kaynaklanıyor olabilir.

Eğer telefonla konuşurken, karşı tarafın sesi size çok kısık bir şekilde geliyorsa, problem anakart arızası değil, ahizeniz ile alakalıdır. Bu tür durumlarda, genellikle ahize nem ve toz nedeniyle tıkanmış ve kirlenmiş olduğundan sesi yeteri kadar iletememektedir. Ahizenizi temizlemek büyük olasılıkla problemi çözecektir. Ahize temizliğini yapmak için bir kulak çubuğuna az miktarda kolonya dökerek ahizenizi çok nazik şekilde temizlemeyi deneyebilirsiniz. Ancak dikkatli olun, fazla kolonya veya fazla güç uygulamak ahizenizi tamamen bozabilir. Profesyonel olarak ahize temizliği yaptırmak için Fixplan Teknik Servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

iPhone Ahizeden Hiç Ses Gelmiyor

Cihazınızın ahizesinden hiç ses gelmiyor ise iki farklı arıza durumu seçeceği karşımıza çıkar. Bunlardan birincisi ve kolay olanı, ahize değişimidir. Fixplan Teknik servislerinde tüm iPhone modellerinin ahize değişimi ortalama 20 dakikada yapılmaktadır. İkinci durum ise, iPhone 7 veya iPhone 7 Plus cihazınızda hiç ses gelmiyor ve gitmiyorsa, ayrıca telefon ettiğinizde, hoparlör düğmesi basılamaz durumda (kitlenmiş) ise, bir çok iPhone 7 kullanıcısının başına gelen kronik arıza ile karşı karşıyasınız demektir. Bu arıza, profesyonel bir anakart tamir merkezinde onarılabilir ve tekrar etme olasılığı oldukça düşüktür. Ancak, anakart bilgisi iyi olmayan yerlerde yaptırmaya kalkmayın. Aksi halde cihazınız daha fazla zarar görecek ve tamiri mümkün olmayan sonuçlar doğuracaktır. Basit bir anakart arızası ve yanlış bir müdahale yüzünden cihazınız tamamen kullanışsız bir hale gelebilir.

iPhone Anakart Onarımı

Ses problemi yaşadığınız iPhone 7 serisi dahil tüm iPhone modelleri için Profesyonel Anakart Tamir hizmeti sunuyor ve yapılan işlemlere belgesi ile birlikte garanti veriyoruz. iPhone anakart tamir işlemleri ortalama 36 saat sürmekte ve telefonlar ESD standartlarına uygun, sertifikalı ekibimiz tarafından, Türkiye’nin en profesyonel anakart onarım atölyesinde tamir edilmektedir.

Fixplan Yeni Nesil Teknik Servis | iPhone Servis Ankara 

iPhone 7 Ses Sorunu

iPhone 12 Özellikleri Sızdırıldı

iPhone 12 iPhone 12 Özellikleri Sızdırıldı iPhone 12 özellikleri hakkındaki spekülasyonlar 4 aydır keyifli bir şekilde devam etmekte. Hakkında çeşitli teoriler üretilen iPhone 12’nin tüm

DEVAM »
Quik
Fotoğraf ve Video
Fixplan Türkiye

Uygulama Tavsiyesi – Quik GoPro

Quik by GoPro Uygulama Tavsiyesi Kategori: Fotoğraf ve Video Kimler için: Quik ile fotoğraf ve vidolarınızdan istediklerinizi seçerek, sadece birkaç tıklamayla müzik ile senkronize edin ve

DEVAM »
Uygulama Tavsiyesi - Filmic Pro
Fotoğraf ve Video
Fixplan Türkiye

Uygulama Tavsiyesi – Filmic Pro

Filmic Pro Uygulama Tavsiyesi Kategori: Fotoğraf ve Video Kimler için: Filmic Pro ile tamamen manuel bir DSLR kamera ile oluşturulmuş ve şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş

DEVAM »
Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !

Sormak ve söylemek istedikleriniz...

Fixplan Türkiye hakkında öneri, tavsiye, soru ve şikayetleriniz için bize ulaşın. Servis fiyatları bölümünden tüm cihazların güncel onarım ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Franchise Sistemi

Franchising hakkında detaylı bilgi ve başvurularınız için lütfen Franchise bilgilendirme sayfasında yer alan başvuru formunu doldurunuz.