iPhone Kamera Değişimi

iPhone Kamera Değişimi

Apple
Kamera Değişimi

iPhone kamera değişimi konusunda, Fixplan olarak sadece orijinal ürünleri tavsiye ediyoruz. Her model için yan sanayi kamera üretilmiş durumda ve ilk bakışta çok büyük bir fark görülmese de, kısa sürede ciddi bir fark olduğu ortaya çıkmaktadır.

Kamera Kıyaslama.

iPhone ekran renkleri

Renkler.

Orijinal iPhone kameralarında renkler daha canlı, yan sanayide ise daha soluktur. Özellikle orijinal kamera ile çekilmiş fotoğraflar ile yan yana bakıldığında farkı görebilirsiniz.

iPhone Ekran Çözünürlük

Çözünürlük.

Orijinal kameraların çözünürlükleri daha yüksektir. İlk bakışta bir fark göremesenizde ayrıntılarda belli olacaktır. Resimlere daha yakından baktığınızda fark belli olur. 

iPhone gece çekimi

Gece Çekimi.

Gece çekimleri konusunda yan sanayi kameralar tamamen sınıfta kalmaktadır, çünkü yeteri kadar ışık hassasiyeti yoktur.

iPhone Kamera Çekimi

Parlak Işık Çekimi.

Özellikle floresan gibi ışıklara kamera ile bakıldığında, yan sanayi kameralar ışığı dağıtmakta ve puslu bir çekim yapmaktadır. Orijinalde ise dağılma olmaz ya da iPhone modeline göre çok az olabilir.

iPhone Cam Değişimi

Kırık Cam Değişimi.

Orijinal kameralar safir kristal cam ile ile gelir. Cam değişimi yapıldığında ise genellikle ya normal cam, ya da plastik kullanılmaktadır. Kısa sürede çektiğiniz fotoğraflarda kalite düşecektir.

iPhone Ekran Fiyatları

Fiyatlandırma.

Piyasada yan sanayi kameralar orijinal diye yüksek fiyatlara satılmaktadır. Sadece yüksek fiyatlı diye kamera orijinaldir diyemeyiz ama ucuz bir kamera kesinlikle yan sanayidir.

iPhone X Servis

iPhone Kamera Kaliteleri.

iPhone kameraları Apple mühendisleri tarafından yıllarca çalışılarak ortaya çıkmaktadır. Artık iPhone modellerinin en büyük geliştirmeleri bile kameralar olmuştur. Arkasında bu kadar büyük bir çalışma olan orijinal kameralar ile, yan sanayi kameraların aynı fotoğraf kalitesini sunması imkansızdır. 

iPhone
Kamera Camı Değişimi

Eğer iPhone kamera camı kırıldıysa, cam değişimi yapılabilir. Fakat unutmayın, iPhone orijinal camları safir kristaldir! Standart bir cam ile veya plastik bir yan sanayi ürünle değişim yapılırsa kısa sürede çizilir, sararır ve kırılır.

iPhone Kamera Değişimi

iPhone Kamera Arızaları

iPhone kameraları şık görünümlü, yüksek çözünürlüklü ve yüksek teknolojiye sahip olmalarına rağmen  arızalara görülebilmektedir. Bu arızaların bazıları ön kamera bazılarıysa arka kamera ile ilgili olabilir. 

iPhone Kamera Titriyor Problemi

iPhone kamerasının fotoğraf veya video çekerken titremesi, kameranın odaklanamamasına bu yüzden de fotoğrafların buğulu çıkmasına neden olur. Bu durum kameranın optik odaklayıcısından kaynaklanır ve iPhone kamera değişimi ile çözülür.

iPhone Portre Modu Çalışmıyor

iPhone portre modu, kullanıcıların arka planı bulanıklaştırılmış çarpıcı fotoğraflar çekmesine ve profesyonel görünümlü bir alan derinliği efekti oluşturmasına olanak tanıyan bir özelliktir. P

Teknik Servis Aracı

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları! Özel tasarım teknik servis araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

Neden Fixplan ?

iPhone Kamera Değişimi

Online Güncel Fiyat Listesi
12 Ay Garanti Belgesi
Yerinde Tamir Hizmeti
30 Dakika’da Teslim
Profesyonel Sertifikalı Ekip
Orijinal Yedek Parça
Anakart Onarım Merkezi
En Yüksek Kalitede Ekipmanlar