YENİ NESİL TEKNİK SERVİS

HABERLER

FIXPLAN TÜRKİYE

HyperCube - iPhone USB Yedekleme Cihazı

Sanso’s Hyper firmasının yeni ürünü HyperCube, iPhone’unuz şarjdayken telefonunuzu otomatik olarak microSD veya USB üzerine depolamanıza yarıyor. Ayrıca önümüzdeki ayda çıkması planlanan cihazın %40 miktarında bir ön sipariş indirimi de bulunuyor.

iPhone USB Yedekleme

HyperCube nedir ve nasıl çalışır?

HyberCube’ün bir yüzünde şarj aleti olarak kullanabileceğiniz erkek USB girişi bulunurken, diğer yüzünde ise iki adet dişi USB girişi bulunuyor. Bu iki girişten birisine iPhone, diğer girişine ise üzerine yedeklemek istediğiniz USB cihazı yerleştiriliyor.

Ayrıca üründe USB cihazı dışında başka bir depolama aygıtı kullanmak isteyenler için bir adet de microSD girişi bulunuyor. HyperCube’ün boyutları ise oldukça küçük. 47,3×35,5×24 mm. gibi ölçülere sahip olan ürünün 20 gram da ağırlığı bulunuyor.

Hypercube ile gerekli aygıtları bağladığınızda, bir yanda telefonunuzun şarjı dolarken diğer yanda ise fotoğraflarınız, videolarınız ve rehberiniz depolanıyor.

Otomatik iPhone Yedekleme Cihazı

Otomatik iPhone Yedekleme Uygulaması

Ürünün, Hyper adında bir mobil uygulaması da var. Bu uygulamayla beraber microSD’de veya USB aygıtında depoladığınız içeriklere istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca Hypercube yanınızda olmadan da arşivlenmiş içeriklere erişebilme, fotoğraf ve videolarınızı anında görüntüleyip yayınlama gibi özelliklerden de yararlanabiliyorsunuz.

HyperCube’ün bir diğer özelliği de Mac ya da herhangi bir bilgisayara bağlandığında normal bir USB aygıtı gibi kullanılabilmesi.

HyperCube şu anda Kickstarter üzerinde (%40 İndirimli) 29$’lık bir özel ön sipariş fiyatına satılıyor.

HyperCube Özellikleri:
USB şarj aleti ve iOS/Android cihazınızı bağlayabilen bir cihaz
Bedava iOS/Android uygulaması
Fotoğrafları, videoları ve rehberi USB cihazına ve microSD’ye bağlar
IOS/Android cihazların USB cihazına ve microSD’ye ulaşabilmesini sağlar
MicroSD ve USB cihazındaki dosyalara kopyala/kes/yapıştır/taşı/sil  işlemlerini yapmanızı sağlar.
Video ve ses oynatımlarını destekler.
Fotoğraf slayt gösterilerini ve thumbnail görünümünü destekler.
47.3 x 35.5 x 24mm boyutlarında 20 G. ağırlığındadır.

Fixplan Yeni Nesil Teknik Servis | iPhone Servis Ankara 

iPhone USB Backup
iPhone Servis Ankara Yerinde Tamir
Güncel Haberler

iPhone Servis Ankara

Fixplan® Türkiye iPhone ServisAnkara Fixplan, iPhone servis Ankara şubelerimizde iPhone telefonlarınızı 30 dakika içinde onarıyor, yapılan işlemlere 2 yıla kadar garanti veriyoruz. (312) 400 0

DEVAM »
Apple iPhone Servis Maslak
Güncel Haberler

iPhone Servis Maslak

Fixplan® Türkiye iPhone ServisMaslak Fixplan, iPhone teknik servis hizmetleri Maslak İstanbul. Cafe konsepti ile Maslak 1453 içinde bulunan atölyemizde telefonlarınızı 30 dakikada onarıyoruz. (312) 400

DEVAM »
Fixplan X Logo
Güncel Haberler

iPhone Teknik Servis Çayyolu Ankara

iPhone Teknik Servis Çayyolu iPhone Servis Çayyolu Paketler Fixplan Türkiye iPhone ServisÇayyolu Fixplan, iPhone teknik servis hizmetleri Çayyolu Ankara. Yerinde tamir hizmeti ile Çayyolu bölgesinde,

DEVAM »
Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !

Sormak ve söylemek istedikleriniz...

Fixplan Türkiye hakkında öneri, tavsiye, soru ve şikayetleriniz için bize ulaşın. Servis fiyatları bölümünden tüm cihazların güncel onarım ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Franchise Sistemi

Franchising hakkında detaylı bilgi ve başvurularınız için lütfen Franchise bilgilendirme sayfasında yer alan başvuru formunu doldurunuz.