Fixplan® Türkiye

iPhone Servis
Maslak

Fixplan, iPhone teknik servis hizmetleri Maslak İstanbul. Cafe konsepti ile Maslak 1453 içinde bulunan atölyemizde telefonlarınızı 30 dakikada onarıyoruz.

Maslak | iPhone Servis

Hizmet Sunulan Markalar

Apple
iPhone, iPad, Macbook, Watch

Samsung
Galaxy, Note Serileri

Huawei
Telefon Modelleri

Xiaomi
Telefon Modelleri

iPhone Servis Maslak

Teknik servis seçerken, işletmenin teknik servis odaklı mı, yoksa aksesuar satışı yapan ama iPhone teknik servis hizmeti de sunuyoruz diyen bir işletme mi olduğuna dikkat edin! 

Fixplan, Türkiye’nin ilk ve tek özel teknik servis ağına sahip markası olarak iPhone cihazlarınızı 30 dakikada onarıyor ve yapılan iPhone servis işlemlerine 2 yıla kadar garanti veriyor. 

Fixplan Maslak şubesinde iPhone anakart onarımları garantili olarak yapılmaktadır.

Apple iPhone Servis Maslak

iPhone Servisleri Maslak

Aksesuar satışı, hat satışı gibi hizmetler sunan mağazalar genellikle cihazınızı başka bir servise tamir ettirerek komisyon alır. Bu durumda cihazınızın onarımının güvenli ve profesyonel bir yerde yapıldığından asla emin olamazsınız.

Maslak bölgesinde profesyonel iPhone teknik servis hizmeti sunan Fixplan, teknik servis işlemlerinde Türkiye’nin öncü ve en inovatif firmasıdır. Türkiye’nin en büyük firmalarına sözleşmeli olarak hizmet veren Fixplan, iphone servis işlemlerine 2 yıla kadar garanti vermektedir.

Fixplan olarak iPhone cam değişimi tavsiye etmiyor, iPhone ekran değişimi yapıyoruz.

iPhone Ekran Değişimi Maslak

iPhone cam değişimlerinde dikkat edilmesi gereken konu, kötü niyetli kişilere karşı çok dikkatlı olunması gerektiğidir. Yaptıracağınız tüm servis işlemlerinde elbette dikkatli olunması gerekir ancak çok düşük kar marjları ile yapılan bu işlemlerde maalesef sıklıkla cihaz içinden parça alındığı, orijinali ile yan sanayisinin değiştirildiği gibi durumlar gözlemledik. Bu işlem gözünüzün önünde yapılamadığı, kapalı kapılar ardında yapıldığı için ne olduğunu tam olarak bilmek imkansız. Güvenmek zorundasınız…

 • Cam değişimi yapılırken, gerçekten sizin ekranınıza mı cam değişimi yapıldı, yoksa yan sanayi bir ekran mı takıldı?
 
 • Cam değişimi yapılırken veya yapıldıktan sonra Face ID yüz tanıma sistemi veya diğer parçalarla ilgili sorun yaşanırsa garanti kapsamında olacak mı?
 
 • Dokunmatik ile ilgili hemen değil ama 3 ay içinde sorun görülmeye başlarsa garanti kapsamında olacak mı?
 
 • Telefona yere paralel olarak baktığımızda camda görülen dalgalanmalar tekrar ücretsiz olarak düzeltilecek mi?
 
 • Polarize güneş gözlüğü ile ekranı kullanabilecek miyim, yoksa kapkaranlık bir ekran mı çıkacak?
iPhone Cam Değişimi Fiyatları

iPhone Cam Değişimi Hakkında.

iPhone cam değişimi yapıldığında size bir garanti veriliyorsa, pek çok firmanın bu garantinin arkasında durmayacağını bilmeniz gerekir. Çünkü eğer camı tekrar kırarsanız bu kullanıcı hatası olacak ve garanti dışı kalacaktır ki 10 kat daha kolay kırılacağını düşünürsek bu kuvvetle muhtemel. Cam kırılmadı ama bir süre sonra dokunmatik ile ilgili sorun yaşamaya başladınız, o zaman da firma size dokunmatik ile ilgili bir işlem yapmadığını, sadece cam değiştirdiğini söyleyecek. Yani ortada aslında bir garanti yok.

Elbette bazı firmalar iPhone cam değişimi yaptığında dokunmatik ve diğer arızalar için de garanti verebilir ancak bu verilen garantinin hüküm ve koşullarını mutlaka yazılı ve imzalı olarak istemelisiniz.

iPhone cam değişimi yapıldığında en sık yaşanan sorunları özetlersek:

 • Ortalama 10 kat daha kolay kırılması
 • Camın daha kolay çizilmesi
 • Camın zamanla renginin solması
 • Ortada gerçek bir garanti olmaması
 • İzinsiz parça değişimi yapılması
 • Kısa sürede ortaya çıkan dokunmatik arızaları
 • Görüntü dalgalanmaları
 • Polarize gözlük ile kullanılamaması
Tüm bu sebeplerden dolayı ve işlemleri tamamen şeffaf şekilde gözünüzün önünde yapmak için Fixplan olarak cam değişimi yapmıyor komple ekran değişimi yapıyoruz.

iPhone teknik servis işlemi planlayın

Ne kadara mal olacak?
Fiyatlar, modele ve ihtiyaç duyulan onarım türüne göre değişiklik gösterebilir. En çok yapılan onarım fiyatlarını görmek için tıklayın ve iPhone modelinizi seçin seçin.

Ne kadar sürer?
iPhone onarımları ortalama 30 dakika sürmektedir. Sadece arayın ve randevunuzu alın.

Onarımımı nerede yaptırabilirim?
Bir randevu ayarlayın ve servis araçlarımız gelip dilediğiniz yerde onarımı sağlasın. Ayrıca yakınınızdaki herhangi bir Fixplan mağazasına da getirebilirsiniz. iPhone anakart onarımları Fixplan mağazalarında mevcuttur.

Servis Fiyatları
Yerinde Tamir Hizmeti
Hizmet Sunulan Markalar

Apple
iPhone, iPad, Macbook, Watch

Samsung
Galaxy, Note Serileri

Huawei
Telefon Modelleri

Xiaomi
Telefon Modelleri

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW

Fixplan
Teknik Servis.

Türkiye’nin en başarılı teknik servis firması olarak Xiaomi telefonlar için ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi sorunları ile ortalama 30 dakika içinde, dilediğiniz yerde onarıyoruz.

Xiaomi telefon modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi telefon modelleri ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Fixplan Premium Xiaomi Teknik Servis

Kurumlar için
Fixplan

Kurumsal anlaşma ile avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Öğrenciler için
Fixplan

Tüm öğrenciler Fixplan hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaktadır.

Güncel öğrenci kartı gereklidir.