Yeni Nesil Teknik Servis

iPhone Servis Ankara

Fixplan iPhone Servis Ankara şubesi, parça kalitesi, teknik yeterlilik sertifikaları, anti-statik çalışma ortamı, doğru arıza tespiti ve onarımı için gerekli donanımlar, garanti belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce önemli detayı mağaza ve araçlarında bulundurmaktadır.

iPhone Teknik Servis seçerken aceleci davranmayın, hata yapmayın. Profesyonel hizmet istiyorsan, Fixplan!

iphone servis ankara
Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcısı

Fiyat

Fixplan iPhone servis Ankara, parça ve hizmet kalitesi göz önünde bulundurularak en ekonomik fiyatları sunar.

iphone servis fiyat

Yerinde Tamir

Siz gitmeyin, teknik servis size gelsin. Türkiye’de ilk ve tek! Türkiye’nin ilk, ve halen tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet sunan Fixplan, profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken tüm donanımı özel tasarım tamir araçlarının içinde sağlamaktadır.

Macbook teknik servis pil değişimi

Garanti

Yapılan tüm işlemlere belgesi ile beraber garanti verilir. iPhone ekran değişimi ve batarya değişimlerinde 12 aya kadar garanti verilmektedir.

Macbook Anakart

Süre

iPhone servis Ankara şubemizde iPhone tamir işlemleri ortalama 30 dakika içinde tamir işlemi bitirilir ve teslim edilir. 

Macbook Ücretsiz Kargo

Fixplan®
Avantajları.

Türkiye’nin Yeni Nesil Teknik Servisi

Fixplan iPhone servis Ankara, noktalarında, ücretsiz kargo ile ve yerinde tamir araçları ile dilediğiniz adreste hizmet alabilirsiniz.

Fixplan®
iPhone Teknik Servis Ankara

iPhone Servis hizmetlerimiz profesyonel ve MEB onaylı, sertifikalı ekipler tarafından ifa ediliyor. 

Telefonun gündelik hayattaki aciliyeti göz önünde bulundurulduğunda verilen hizmetlerin hızlı ve sorunsuz olması müşteriler için kritik bir öneme sahiptir. Bu önemin farkında olan Fixplan, Ankara başta olmak üzere diğer tüm şehirlere Türkiye’nin en hızlı Apple teknik servis hizmetini sunmaktadır. Profesyonel Yerinde Tamir Hizmeti, garantili yedek parça değişimi ve garantili onarım seçenekleri de müşterilere sunulan diğer avantajlar arasındadır.

Hız

Ankara’nın tüm merkez ilçelerinde (Altındağ · Çankaya · Elmadağ · Etimesgut · Gölbaşı · Keçiören · Mamak · Sincan · Yenimahalle) ortalama yarım saat içinde yerinde tamir hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo ile aynı gün içinde teknik servis ve onarım hizmeti verilmektedir.

Güvence ve Garanti

Yenilenen ve tamiri yapılan tüm telefonlarda garanti verilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, dilediğiniz adrese, profesyonel tamir araçlarımız ile gelmektedir. Yerinde tamir hizmetlerinde güvence de, hız gibi ön planda tutuluyor.

Samsung, Vestel, Casper gibi birçok telefon üreticileri, özel servislere orijinal yedek parça satışı yapar. Ancak, Apple ve diğer bazı markalar politikaları gereği yedek parça satışı yapmamaktadır. Bu da, özel servislerin işini orijinal parça teminini konusunda zorlaştırmakta ve yan sanayi ürünlere teşvik etmektedir. Bu nedenle kullanılan parçanın orijinalliği ve garantisi konusunda emin olmanız gerekmektedir. 

Özellikle Apple ve iPhone Servis ibaresi kullanılan yerlerin gerçekten yetkili servis olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Çünkü birçok Apple Yetkili Servis veya iPhone Yetkili Servis ibaresi, hatta tabelası kullanan yer ne yazık ki müşterilerini kandırmaktadır.

Üst Düzey Ekipman

Sertifikalı teknik servis personelimizin kullandığı üst düzey teknik servis araçları vasıtasıyla telefondaki sorunların kaynağına anında erişim sağlanmaktadır. Hem diğer telefonlar hem de bilgisayarlar kullanılarak problemler anında tespit edilip onarılır.

Üst Düzey Standartlar

Elektronik cihazlar arıza verir, Fixplan size ve cihazlarınıza değer verir. Fixplan tarafından yapılan tüm işlemler garanti belgesiyle gelir.

Orijinal Yedek Parça

Daha ucuz maliyetli olan ancak uzun vadede telefonların bozulmasına sebep olan kopya yedek parçalar hizmetlerin kalitesini ve standardını düşürmektedir.

Orijinal yedek parçalar kopyalarından biraz daha yüksek maliyetli olsa da, uzun vade de bütçeye daha uygun olarak bilinmektedir. Yedek parçalarda da tamir hizmetlerinde olduğu gibi taksit imkanı sunuluyor.

Üst Düzey Ekipman

Sertifikalı teknik servis personelimizin kullandığı üst düzey teknik servis araçları vasıtasıyla telefondaki sorunların kaynağına anında erişim sağlanmaktadır. Hem diğer telefonlar hem de bilgisayarlar kullanılarak problemler anında tespit edilip onarılır.

En Uygun Fiyat Garantisi

Hızlı, çözüm odaklı hizmetler sunan çalışanlarımızın tamamı işini severek yapan ve güler yüzlü hizmetler veren kişilerden oluşmaktadır. Daha sonrasında arıza bildirimi ve teknik danışmanlık için aynı personellerle iletişim kurulabilir.

Yerinde Tamir Hizmeti

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !

Sadece

30′

Dakikada
iPhone Teknik Servis Yerinde Tamir Aracı
iPhone Ekran Çözünürlük

iPhone Ekran Değişimi

Orijinal iPhone ekranları, Apple için üretilmiş ve Apple tarafından onaylanarak kullanılan ekranlardır. Yan sanayi ekranlar ise iPhone cihazlar ile uyumlu alternatiflerdir ve çoğu Çin’deki şirketler tarafından, tamamen bağımsız olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Orijinal ekran öneriyoruz çünkü; çok daha yüksek kalitelidir, daha uzun ömürlüdür ve fiyat farkı kaliteli bir yan sanayi ile oldukça azdır.

Aslında sadece orijinal ekranlar ile hizmet sunmayı tercih ediyoruz ancak birçok insanın sadece fiyatı odaklı olması, alternatif seçenek sunmamızda en büyük sebep.

Çözünürlük Testi

Mikroskop altında orijinal ve yan sanayi ekranların piksel yoğunluğu.

Orijinal ve “kopya” ekranı arasındaki en önemli farklardan biri, digitizer’ın (dokunmatik sensör) nasıl tasarlandığıdır. Apple, dokunmatiği ekranın bir parçası olarak üretmekte, ancak yan sanayi ekranlarda ise camın üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle orijinal ekranda cam kırılsa dahi ekranı kullanmaya devam edebilir, ancak yan sanayi ekranlarda kullanamazsınız.

Orijinal bir iPhone 7 ekranı, 705 nits parlaklık değerine sahiptir. Kopya ekranlarda ise görünen en yüksek değer 550 nits civarındadır. Bu da, direk güneş ışığı altında ekranın daha karalık gözükmesi ve ekranı görmenizin daha zor olacağı anlamına gelir. Orijinal iPhone 6 ekranları ise 558 nits değerine sahiptir.

iPhone Ekran Çözünürlük

Mikroskop altında ucuz yan sanayi, daha kaliteli bir yan sanayi ve orijinal ekran çözünürlüğü.

iPhone 7 Beyaz Nokta Skalası

iPhone 7 Orijinal Ekran ve Yan Sanayi Ekran Renk Gamı
Orijinal | Yan Sanayi

Ucuz yan sanayi ekranlarda sıklıkla karşılaşılan bazı problemler

Zayıf parlaklık, kontrast ve canlılık
Yüksek pil kullanımı
Çok daha düşük çözünürlük
Düşük görüntü yenileme hızı
Dokunmatik hassasiyeti
Uyuşmayan Parçalar

Ayrıca Apple yan sanayi ekranların bir iOS güncellemesi ile çalışmasını kısıtlayabilir veya engelleyebilir.

Yerinde Tamir
Hakkında

Türkiye’nin tek profesyonel servis araçları ile dilediğiniz adreste hizmet alın, zaman kazanın.

Sadece 175₺

Sadece 175₺ fiyat farkıyla teknik servis aracını dilediğiniz adrese gelir ve cihazınızı 30 dakika içinde onarımını sağlar.

Tamir süreci

İnternet sitemizden veya müşteri hizmetlerini arayarak randevu alın, uzman teknisyenimiz dilediğiniz adrese gelip servis araçlarının içinde onarımı gerçekleştirsin.

Yerinde tamir
hakkında

Dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman profesyonel servis araçlarımız ile geliyor ve cihazlarınızı 30 dakika gibi bir sürede, araçlarımızın içinde onarıyoruz.

Uzun işlemler hakkında

Anakart arızaları gibi bir saatten uzun sürecek işlemlerde cihazlarınız merkezimize alınır ve onarımı yapılıp dilerseniz adresinize gönderilir.