iPhone X Ekran Değişimi ve onarımları.

iPhone Teknik Servis Fiyatları

iPhone X

Teknik Servis
Fiyatları

iPhone X ekran değişimi ve teknik servis fiyatları için lütfen arıza seçiniz. Anakart onarımları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleri ile görüşünüz…

iPhone X Ekran Değişimi ve Servis Fiyatları
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen cihazın rengini seçiniz
Şehir Seçiniz
Ankara, İzmir
Nano Ceramic Ekran Koruma
iPhone X ₺

Sahte Ekranlara İnanmayın
Orijinal Kalite, Orijinal Güvence

Apple® tarafından yetki verilmeyen özel servislerde orijinal adı altında satılan iPhone® ekranların tamamı yan sanayidir. Üzerine Apple logosu basılarak satılan bu sahte ekranlarda performans kaybına uğramaktadır. Basit bir pazarlama stratejisi olarak görülen bu uygulama aslında tüketiciyi kandırmaktır.

Sadece Apple® Yetkili Servis ve Apple® Bağımsız Onarım Sağlayıcılar orijinal ekran ile onarım yapabilir.

İşlem ve
garanti süreleri

Parça değişim süreleri ortalama 30 dakikadır.
Anakart onarım süreleri ortalama 72 saattir.

İşlemlere 24 aya kadar garanti verilmektedir. Takılan parçaya ve aldığınız hizmete göre garanti süreleri 3 ila 24 ay arasında değişkenlik göstermektedir.

Fixplan şubelerinde onarım yaptırabilir, 175₺ fiyat farkı ile yerinde tamir araçlarımızda dilediğiniz yerde hizmet alabilir veya ücretsiz kargo hizmeti ile tüm Türkiye’den cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

24 Ay Garanti

24 aya kadar garanti belgesi.

30 Dakika

Ortalama 30 dak. işlem süresi.

Yerinde Tamir

Dilediğiniz yerde tamir hizmeti.

Fixplan Şubeleri

Modern Fixplan şubeleri.

Ücretsiz Kargo

Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo.

iPhone X Orijinal Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone X ekran değişimi gerekli eğitim ve sertifikalarını almış deneyimli teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Servisimizde değişim işlemi şu şekilde gerçekleşmektedir:

Öncelikle cihazın geçmiş bir servis işlemi görüp görmediği teyit edilir ve genel kontrolleri yapılır.

Daha sonra Apple® ekran kutusu açılır.

Kırık ekran cihazdan sökülür ve yeni ekran takılır.

Montaj işlemine geçmeden önce ekran Apple sistemi üzerinden kalibre edilir.

Daha sonra cihazın iç temizliği, sıvı bandı değişimi yapılarak montaj işlemine geçilir.

iPhone X Ekran Değişim Fiyatı

iPhone X ekran değişimi fiyatı 2.885 TL‘dir. Fixplan olarak müşterilerimize Apple® orijinal ve orijinal muadili olmak üzere çeşitli ekran seçenekleri sunmaktayız.

Seçime göre ekran değişim fiyatı değişiklik göstermektedir. Yapılan her işleme 6 ay garanti verilmektedir. iPhone ekran ekran değişimi parça ve işlem detaylarını öğrenmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Öncelikle, iPhone teknik servis seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız.
  • Takılan parça kalitesiz bir ekran olmamalıdır. Kalitesiz bir ekran takıldığı takdirde cihazınız da performans düşüklüğü yaşarsınız. Bu da daha fazla maliyet çıkaracak başka sorunlara yol açar.
  • Takılan parçanın kalitesinin yanı sıra yapılan işçiliğin de kaliteli olması gerekir. Tekniksyenler mutlaka sertifika sahibi olmalıdır.
  • iPhone X ekran değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de Face ID donanımıdır. iPhone X ekran değişimi sırasında herhangi bir hatadan dolayı Face ID’ye zarar gelirse onarım daha zor hale gelecektir.

iPhone X Servis Fiyatları

HizmetFiyat
Orijinal Apple® iPhone X Ekran10.075 TL
Premium iPhone X Ekran (12 Ay Garantili)4.235 TL
Premium iPhone X Ekran (6 Ay Garantili)2.885 TL
Orijinal Apple® iPhone X Batarya2.565 TL
Premium iPhone X Batarya1.055 TL
Orijinal Appe® iPhone X Face ID4.995 TL
Orijinal Appe® iPhone X Arka Kamera3.405 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi1.345 TL
iPhone X Kasa Değişimi2.025 TL
iPhone X Anakart Onarımıİletişime Geçiniz

Tüm arızaları
onarıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı iPhone anakart onarım firması olarak %95 başarı ortalaması ile çalışıyoruz. Ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi sorunları ile ortalama 30 dakika içinde, dilediğiniz yerde hizmet sunabiliyoruz.

iPhone X, 12 Eylül 2017’de iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile birlikte duyuruldu. Telefon 3 Kasım 2017’de piyasaya sürüldü. iPhone X, DCI-P3 geniş renk gamı, sRGB ve yüksek dinamik aralığı destekleyen 5.8 inç (diyagonal) OLED renk doğruluğu olan bir ekrana sahip. Fixplan servislerinde orijinal iPhone X ekran değişimi işlemleri yapılmakta ve 1 yıl garanti verilmektedir. Bu “Süper Retina HD Ekran”, iPad Pro’da bulunan ve ekranın beyaz dengesini çevredeki ortam ışığına uyarlamak için altı kanallı ortam ışığı sensörleri kullanan True Tone teknolojisine sahiptir.

iPhone X, Gümüş ve Uzay Grisi olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir. Telefonun önü ve arkası, dayanıklılığı artırmak için paslanmaz çelikten yapılmıştır. Arkada, kablosuz şarjı sağlamak için alüminyum üzerinde cam bir plaka var. IP67 suya ve toza dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Face ID, Touch ID sisteminin yerini almıştır. Telefonun sahibinin yüzü ile bir eşleşmeyi onaylamak için A11 Bionic çipindeki (özel bir AI hızlandırıcısı içeren) güvenli yerleşim birimine gönderilir. iPhone X ile birlikte Ana ekran düğmesi (Home Tuşu) kaldırılmıştır ve yeni nesil bir kullanım modeline geçilmiştir.

iPhone X ekran değişimi, önceki modellere göre daha özenli bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü bu modelde ekran tasarımı değişmiş ve Face ID gibi yeni donanımlar eklenmiştir.

Ekranların kırılması, çatlaması ve çizilmesinin yanı sıra ekran değişimi gerektiren diğer arızalar da meydana gelebilir. Özellikle iPhone X ve üzeri modellerde bulunan OLED ekranlarda bu tür sorunlarla karşılaşmaktayız.

iPhone X ekran değişimi, görüntü veya ekran kalitesini düşürmez. Görüntü kalitesini düşüren asıl neden kalitesiz ürün ve kalitesiz işçiliktir. Bu yüzden Fixplan olarak Apple orijinal iPhone X ekran değişimi yapıyor ve en yüksek kalitedeki diğer ekranlarımızla hizmet sunuyoruz. 

iPhone X ekran değişimi fiyatı için web sitemizden bulunan fiyat listesine bakabilirsiniz

Yeni Nesil | iPhone X Ekran Değişimi 

iPhone X batarya değişimi uzman teknik kadromuz tarafından 30 dakika içinde tamamlanmakta, 6 ay garanti verilmektedir.

Fixplan, Apple Onaylı Bağımsız Onarım Sağlayıcısı olarak orijinal parçalarla hizmet verme yetkisine sahiptir. iPhone X orijinal batarya ve en yüksek kalitede Fixplan bataryalarıyla parça değişimi sağlamaktadır.

iPhone X batarya değişimi sonrası eğer değiştirilen ekran kalitesizse düşük performans, şarjın hızlı bitmesi, aniden kapanma, aşırı ısınma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. 

Ucuz bataryalarda güvenlik önlemi neredeyse hiç yoktur. Sağlığınızı ve çevrenizi tehlikeye atan bu bataryalar telefonunuzun sağlığı için de iyi değildir. Bu yüzden iPhone batarya seçimi konusunda dikkatli olunmalıdır. 

iPhone X batarya değişimi fiyatlarına web sitemizden ulaşabilirsiniz. Diğer sorularını için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Yeni Nesil iPhone X Batarya Değişimi

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Yeni Nesil iPhone Anakart Tamir Merkezi Ankara

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW

Yerinde Tamir Araçları

Volkswagen yerinde tamir araçlarımız özel olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefonlarınızı profesyonel olarak onarmak için özel donanıma sahip olan araçlarımız ve teknik ekibimiz dilediğiniz adrese geliyor, işleminizi 30 dakikada bitiriyoruz.

Sadece

175

Fiyat farkıyla

iPhone Teknik Servis Yerinde Tamir Aracı

Yerinde Tamir
Hakkında

Türkiye’nin tek profesyonel servis araçları ile dilediğiniz adreste hizmet alın, zaman kazanın.

Sadece 175₺

Sadece 175₺ fiyat farkıyla teknik servis aracını dilediğiniz adrese gelir ve cihazınızı 30 dakika içinde onarımını sağlar.

Tamir süreci

İnternet sitemizden veya müşteri hizmetlerini arayarak randevu alın, uzman teknisyenimiz dilediğiniz adrese gelip servis araçlarının içinde onarımı gerçekleştirsin.

Yerinde tamir
hakkında

Dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman profesyonel servis araçlarımız ile geliyor ve cihazlarınızı 30 dakika gibi bir sürede, araçlarımızın içinde onarıyoruz.

Uzun işlemler hakkında

Anakart arızaları gibi bir saatten uzun sürecek işlemlerde cihazlarınız merkezimize alınır ve onarımı yapılıp dilerseniz adresinize gönderilir.