Apple iPhone XR Ekran Değişimi

Arıza Seçiniz

iPhone Teknik Servis Fiyatları

iPhone XR Ekran Değişimi
iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone XR Teknik Servis Fiyatları

iPhone XR ekran değişimi ve teknik servis fiyatları için lütfen arıza seçiniz.

Lütfen arıza seçiniz
Lütfen arıza seçiniz
Lütfen cihazın rengini seçiniz
iPhone XR

SÜREÇLER

Servis Süresi, Garanti ve Taksit

iPhone XR ekran değişimi, batarya pil değişimi, ahize değişimi, ses arızası, mikrofon arızası, kamera değişimi gibi arızalar için yerinde teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Anakart işlemleri için iPhone XR Teknik Servis merkezimize alınır ve tamir işlemi yapılır.

iPhone XR modelleri, cihazın neredeyse tüm cephesini kaplayan 6.1 “(diyagonal) LCD” Sıvı Retina HD (1792×828, 326 ppi, 1400: 1 kontrast oranı) ekrana sahiptir. Gelişmiş Yüz Kimliği tanımlama işlevini desteklemenin yanı sıra, 7 megapiksel fotoğraf çeken, 1080p video çeken ve Portre modu, Portre aydınlatması için yazılım desteği bulunan bir ‘TrueDepth” fotoğraf makinesi, Arka kamera geniş açı (f / 1.8 diyafram) 12 megapiksel sensör ile, optik görüntü sabitlemeyi destekler ve 4K fotoğraf ve video çeker.

iPhone XR, “havacılık sınıfı” 7000 serisi alüminyum kasayı kullanan ön ve arka camı bulunuyor. IP67 standardına göre sıçramaya, suya ve toza karşı dayanıklıdır (maksimum 1 metre ile 30 dakika arasında bir derinlikte). Altı renk seçeneğiyle satılmaktadır – sarı, beyaz, mercan (somon), siyah, (kraliyet) mavi ve kırmızı.

Dahili olarak, iPhone XR, altı çekirdekli 64-bit, 7 nm “Apple A12 Bionic” işlemci – iki performans çekirdeği ve dört yüksek verimli çekirdekli – ve “8 çekirdekli bir Sinir Motoru” tarafından destekleniyor. 3 GB RAM ve 64 GB, 128 GB veya 256 GB flash depolama alanına sahiptir. Ayrıca, 2×2 MIMO, Bluetooth 5.0, LTE Advanced, Apple Pay için NFC, uyumlu transit sistemler için “Güç rezervine sahip Express Kartları” ve çift SIM’ler (bir donanım nano SIM ve bir yazılım tabanlı eSIM) içeren 802.11ac Wi-Fi’yi de destekler .

Orijinal iPhone XR ekran değişimi işlemleri Fixplan servislerinde 1 yıl garantilidir.

Yerinde Tamir Hizmeti | 30 Dakika
Anakart Onarımları | 72 Saat
Kargo ile Hizmet | 1 Gün ​

İşlem süreleri ortalama olarak verilmiştir, çıkan arızaya göre değişiklik gösterebilir.

Orijinal Parça | 12 Ay Garanti
Fixplan Parça | 6 Ay Garanti
Anakart Tamir | 3 Ay Garant​i

Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6, 9 veya 12 aya kadar taksit imkanı mevcuttur.
Bankanız vade farkı alabilir.

Referanslar

Fixplan ile Kurumsal Anlaşmalı Firmalar
Arabica Coffee House
Deloitte
Onedio
Dsi Devlet Su İşleri
Eskihisar VW
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Ted Ankara Koleji
Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !

Anakart Tamir Başarı Oranı

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI ANAKART ONARIM MERKEZİ

Fixplan® Türkiye 98%
Diğer Firmalar (ortalama) 60%

Tüm Arızaları Onarıyoruz

Apple iPhone Modellerde Tüm Arızaları Garantili Olarak Onarıyoruz

Tüm Apple iPhone modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Tüm Apple iPhone modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Tüm Apple iPhone modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Tüm Apple iPhone modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Tüm Apple iPhone modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Tüm Apple iPhone modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları