İŞLETMELER

İş dünyası için iletişim ve zaman kavramları çok kıymetlidir.

Bu nedenle çalışanlarınız, nerede olursa olsun iletişimleri kesilmesin diye, bulunduğu yere gidiyor ve cihazını hemen onarıyoruz.

Güvenli ve hızlı sistemimiz ile ekibiniz daima bağlantıda kalacak ve işler yolunda olacak.

"Bütün işimiz telefonlarla. Bir saat bile aksaması büyük bir sorunken, Fixplan sayesinde iş sürecimizde asla aksama olmuyor"
Berkan Obakan
Gayrimenkul Broker

Neden Fıxplan ?

Üretkenliğiniz azalmasın ve işleriniz aksamasın diye, cihazlarınızı dilediğiniz adrese gelerek, ortalama 30 dakika içinde onarıyoruz.

Fixplan X Logo

Hızlı Çözümler

Arızalanan bir cihazın onarımı için bir çözüm bulmaya çalışmak hem zaman kaybı olabilir hem de maliyetli olabilir. Fixplan size stresten uzak, çok hızlı ve ekonomik çözümler sunar.

Güvenilir

Fixplan yerinde tamir hizmetleri ile, cihazlarınız gözünüzün önünde onarılır. Veri gizliliği sorunları ve parça eksilmesi gibi durumlar asla söz konusu dahi değildir ve teknik servis fiyatları güncel olarak sitemizde yer alır.

Kurumsal Avantajlar

Yerinde Tamir Hizmeti

İş yerinizden ayrılmayın, telefon tamir ettirmek için izin almayın, telefonsuz kalmayın! Dilediğiniz yere gelelim, telefonunuzu yanınızda tamir edelim.

Veri Güvenliği

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu nedenle tamir sürecini ister canlı olarak ister online yayın üzerinden takip edebilirsiniz.

Özel İndirimler

Kurumsal anlaşmalı firmalara özel indirimler uygulanmakta ve kampanyalar yapılmaktadır.

Uzman Teknik Ekip

Tüm teknisyenlerimiz üç aşamalı eğitim ve sınavdan geçmektedir. Süreci başarılı şekilde tamamlayanlar Fixplan teknisyeni olabilir.

Orijinal Yedek Parça

Orijinal yedek parçalar ile hizmet sunmaktayız ve tüm orijinal yedek parça ile yapılan işlemlere 1 yıl garanti vermekteyiz.

Garanti

Orijinal parça kullanılarak yapılan işlemler 1 yıl, yan sanayi yedek parçalar 6 ay Fixplan garantisi altındadır.

Sormak ve söylemek istedikleriniz...

Fixplan Türkiye hakkında öneri, tavsiye, soru ve şikayetleriniz için bize ulaşın. Servis fiyatları bölümünden tüm cihazların güncel onarım ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Franchise Sistemi

Franchising hakkında detaylı bilgi ve başvurularınız için lütfen Franchise bilgilendirme sayfasında yer alan başvuru formunu doldurunuz.