Fixplan® | İzmir Bayraklı iPhone Servis

Premium | Teknik Servis

Dünyanın en iyi ekipmanları ile profesyonel sertifikalı teknik ekibimiz Fixplan İzmir şubesinde Apple, Samsung, Huawei ve Xiaomi telefonlarınızı 30 dakikada onarıyor ve 2 yıla kadar garanti veriyoruz.

Apple Mac ve iPhone Teknik Servis
Maslak iPhone Servis

Fixplan Şubesi

Fixplan şubelerinde ortalama onarım süresi 30 dakikadır.

Maslak iPhone Servisi

Kapıdan Al-Bırak

Dilediğiniz adresten cihazınızı teslim alıp, teslim ediyoruz.

Maslak iPhone Yerinde Tamir

Yerinde Tamir

Yerinde tamir araçları ile dilediğiniz adreste onarım hizmeti.

Maslak iPhone Kargo

Ücretsiz Kargo

Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo. Ortalama işlem süresi 1 gündür.

Fixplan® | İzmir Bayraklı

Hizmet Sunulan Markalar
Apple
iPhone, iPad, Macbook, Watch
Samsung
Galaxy, Note Serileri
Huawei
Telefon Modelleri
Xiaomi
Telefon Modelleri
Neden

Fixplan ve
Avantajları

Fixplan Apple Onaylı Servisleri, yerinde tamir hizmetleri, parça kalitesi, teknik yeterlilik sertifikaları, anti-statik çalışma ortamı, doğru arıza tespiti ve onarımı için gerekli yazılım ve donanımlar, garanti belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce önemli detayı tüm şubelerinde, aynı standartlarda sağlamaktadır. Fixplan İzmir iPhone teknik servis ve profesyonel anakart tamirlerinin yanında Samsung, Huawei ve Xiaomi telefonlar için teknik servis hizmeti verilmektedir.

İşlem ve garanti süreleri

İzmir iPhone, Samsung, Huawei ve Xiaomi telefon teknik servis işlemleri için mekanik parça değişim süreleri ortalama 30 dakikadır.

iPhone anakart onarımları ve Macbook, Apple Watch gibi cihazların onarım süreleri ortalama 3 gündür.

İşlemlere 24 aya kadar garanti verilmektedir. Takılan parçaya ve aldığınız hizmete göre garanti süreleri 3 ila 24 ay arasında değişkenlik göstermektedir.

Garanti Belgesi

2 Yıl
Garanti.

Elektronik cihazlar arıza verir, Fixplan size ve cihazlarınıza değer verir. Fixplan tarafından yapılan tüm işlemler garanti belgesiyle gelir.

İzmir Teknik Servis

Fixplan İzmir Teknik Servis şubesi, parça kalitesi, teknik yeterlilik sertifikaları, anti-statik çalışma ortamı, doğru arıza tespiti ve onarımı için gerekli donanımlar, garanti belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce önemli detayı mağaza ve araçlarında bulundurmaktadır.

Teknik servis seçerken sadece fiyat odaklı bir seçim yapmanız, muhtemelen size daha pahalıya mal olacaktır. İşçilik kalitesi, yedek parça parça kalitesi ve ESD standartları cihazınızın ömrüne çok ciddi oranda etki edecektir.

İzmir iPhone Servis

Fixplan İzmir iPhone servis işlemleri ve Macbook, iPad, Apple Watch hizmetlerinin yanı sıra, Samsung, Huawei, Xiaomi gibi Android bazlı bir çok marka ve modele garantili hizmet sunmaktadır. Fixplan İzmir iPhone servis konusunda uzman teknik ekip, onaylı yedek parçalara 12 aya kadar, orijinal yedek parça kullanılarak yapılan teknik servis işlemlerine 24 aya kadar garanti vermektedir.

Fixplan İzmir iPhone anakart onarımları konusunda profesyonel destek ve garantili anakart onarım hizmeti vermektedir.

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW

Yerinde Tamir Araçları

Volkswagen yerinde tamir araçlarımız özel olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefonlarınızı profesyonel olarak onarmak için özel donanıma sahip olan araçlarımız ve teknik ekibimiz dilediğiniz adrese geliyor, işleminizi 30 dakikada bitiriyoruz.

Sadece

175

Fiyat farkıyla

iPhone Teknik Servis Yerinde Tamir Aracı

iPhone Tamiri

Tüm Apple cihazları onarıyoruz.

Fixplan İzmir teknik servisinde iPhone tamir işlemi yapılan tüm telefonlara garanti verilmektedir. Apple modellerinin tamiri, alanında uzman, mesleki yeterlilik sertifikasına sahip ve gerekli eğitimleri almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Fixplan
İzmir Teknik Servis.

Türkiye’nin en başarılı teknik servis firması olarak iPhone telefonlar için ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi sorunları ile ortalama 30 dakika içinde, dilediğiniz yerde onarıyoruz. Profesyonel iPhone servis işlemleri için Fixplan.

Apple modeller için iPhone ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Fixplan Premium iPhone İzmir Teknik Servis

Apple modelleri için iPhone batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Fixplan Premium iPhone İzmir Teknik Servis

iPhone telefon modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Fixplan Premium iPhone İzmir Teknik Servis

iPhone telefon modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Fixplan Premium iPhone İzmir Teknik Servis

iPhone telefon modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Fixplan Premium iPhone İzmir Teknik Servis

iPhone telefon modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Fixplan Premium iPhone İzmir Teknik Servis

iPhone telefon modelleri ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Fixplan Premium iPhone İzmir Teknik Servis

Kurumlar için
Fixplan

Kurumsal anlaşma ile avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Öğrenciler için
Fixplan

Tüm öğrenciler Fixplan hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaktadır.

Güncel öğrenci kartı gereklidir.

Yerinde Tamir
Hakkında

Türkiye’nin tek profesyonel servis araçları ile dilediğiniz adreste hizmet alın, zaman kazanın.

Sadece 175₺

Sadece 175₺ fiyat farkıyla teknik servis aracını dilediğiniz adrese gelir ve cihazınızı 30 dakika içinde onarımını sağlar.

Tamir süreci

İnternet sitemizden veya müşteri hizmetlerini arayarak randevu alın, uzman teknisyenimiz dilediğiniz adrese gelip servis araçlarının içinde onarımı gerçekleştirsin.

Yerinde tamir
hakkında

Dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman profesyonel servis araçlarımız ile geliyor ve cihazlarınızı 30 dakika gibi bir sürede, araçlarımızın içinde onarıyoruz.

Uzun işlemler hakkında

Anakart arızaları gibi bir saatten uzun sürecek işlemlerde cihazlarınız merkezimize alınır ve onarımı yapılıp dilerseniz adresinize gönderilir.