Fixplan Laptop Tamir Servisi

Laptop ve Bilgisayar Tamir

Profesyonel Teknik Servis

Orijinal yedek parça, 1 yıl garanti ve profesyonel teknik ekip. Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo, aynı gün tamir hizmeti sunan yeni nesil teknik servis.

Garanti & Taksit

Yapılan tüm işlemlere 6-12 ay garanti ve 12 aya kadar taksit imkanı verilmektedir.
(Taksit için kredi kartı gereklidir.)

Ücretsiz Kargo

Tüm Türkiye’den laptop ve notebook cihazlarınızı ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz.
(Yurtiçi Kargo | 434 686 616)

Hızlı & Ekonomik

Cihazlar aynı gün içinde işleme alınır ve %90’ı aynı gün içinde tekrar kargoya verilir.
(Anakart süreçleri farklıdır)

Pro.
Servis Nedir ?

Fixplan® Laptop ve Bilgisayar Teknik Servis

Fixplan Servisleri, parça kalitesi, teknik yeterlilik sertifikaları, profesyonel çalışma ortamı standartları, doğru arıza tespiti ve onarımı için gerekli yazılım ve donanımlar, garanti belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce önemli detayı tüm şubelerinde aynı standartlarda sağlamaktadır.

Teknik servis seçerken sadece fiyat odaklı bir seçim yapmanız, muhtemelen size daha pahalıya mal olacaktır. Yedek parça ve işçilik kalitesi cihazınızın ömrüne çok ciddi oranda etki edecektir.

Hizmetler ve Standartlar

Fixplan Teknik Servisleri, tüm şubelerinde her zaman aynı kaliteyi ve aynı müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Bu bağlamda kullanılan parça kalitesi, ekipmanlar ve sertifika programları sayesinde cihazlarınız güvenle ve garantili olarak onarılır.

Laptop Tamir Servis

Tüm Arızaları Onarıyoruz

Tüm Laptop Modelleri için Profesyonel Teknik Servis Hizmeti

Tüm Laptop ve notebook modelleri için ekran ve ekran kartı değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekran kırılması, ekranda ölü piksel oluşması gibi tüm arızaların çözümleri için ihtiyaca göre ekran değişimi, ekran kartı değişimi veya ekran kartı onarımları yapılmaktadır.

Tüm Laptop ve notebook modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen pillerin değişimi, Fixplan tarafından garantili olarak sağlanır.

Tüm Laptop ve notebook modelleri için RAM ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

RAM arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Ram kaynaklı problemler bazen tamir işlemi ile bazende ram değişimi ile çözülmektedir.

Tüm Laptop ve notebook modelleri için hard disk ve hafıza ile ilgili arızaların onarımı ve değişimi yapılmaktadır.

Hard disk, ssd ve hafıza kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Tüm Laptop ve notebook modelleri için kasa ve menteşeler ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Kasa değişimi ve menteşe tamir ve işlemleri Fixplan tarafından ortalama 60 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer laptop veya bilgisayarınızın kasası veya menteşesi kırılmış, kullanımı engelleyen takılmalar yapıyorsa değişmesi gerekli olabilir. 

Tüm Laptop ve notebook modelleri için yazılım ve virus ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Bilgisayarınız, olması gerekenden yavaş çalışıyor, internette gezerken beklenmeyen reklamlar görüyor veya stabil bir kullanım sağlayamıyorsanız, problem yazılım kaynaklı olabilir.

Tüm Laptop ve notebook modelleri ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
WiFi / Şebeke Arızaları
RAM Arızaları
CPU İşlemci Arızaları