Fixplan iPhone Servis Ankara

Yeni Nesil Teknik Servis

Profesyonel Yerinde Tamir

Profesyonel donanıma sahip olan özel tasarım teknik servis araçlarımız ile dilediğiniz yere geliyor, telefonunuzu 30 dakikada onarıyoruz. Tüm teknik servis işlemlerine garanti veriyoruz.

Garanti & Taksit

Yapılan tüm teknik servis işlemlerine 6-12 ay garanti ve 12 aya kadar taksit imkanı verilmektedir.
(Taksit için kredi kartı gereklidir.)

Yerinde Tamir Hizmeti

Dilediğiniz adrese, özel tasarım VW Transporter araçlarımız ile geliyor, telefonunuzu ortalama 30 dakika içinde onarıp, teslim ediyoruz.

Anakart İşlemleri

Türkiye’nin en başarılı iPhone Anakart tamir firması olarak, yapılan tüm işlemlere garanti verilir.
(Ayrıntılı bilgi isteyiniz.)

Pro.
Servis Nedir ?

Fixplan | Yeni Nesil Teknik Servis

Fixplan Türkiye Yeni Nesil Teknik Servis

Fixplan Yetkili Servisleri, parça kalitesi, teknik yeterlilik sertifikaları, antistatik çalışma ortamı standartları, doğru arıza tespiti ve onarımı için gerekli yazılım ve donanımlar, garanti belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce önemli detayı tüm şubelerinde, aynı standartlarda sağlamaktadır.

Teknik servis seçerken sadece fiyat odaklı bir seçim yapmanız, muhtemelen size daha pahalıya mal olacaktır. ESD, yedek parça ve işçilik kalitesi cihazınızın ömrüne çok ciddi oranda etki edecektir.

Hizmetler ve Standartlar

Fixplan Türkiye Yetkili Teknik Servisleri, tüm şubelerinde her zaman aynı kaliteyi ve aynı müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Bu bağlamda kullanılan parça kalitesi, ekipmanlar ve sertifika programları sayesinde cihazlarınız güvenle ve garantili olarak onarılır.

Fixplan Yeni Nesil Teknik Servis Hizmeti
Fixplan Yeni Nesil Teknik Servis Hizmeti

Ortalama Süre

Zaman Size Uymazsa, Fixplan Size Uyar.

Fixplan Teknik Servis Araçları
Fixplan Türkiye
30 Dakika
Diğer Firmalar
1 Gün (Ortalama)

Diğer özel servislere kıyasla Fixplan işlem süreleri. Teknik servise gidiş-geliş, park yeri arama ve onarım için bekleme süreleri dahildir.

Google Yorumları
MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Google üzerinden tüm yorumlarımızı okuyabilir, cihazınızı güvenle gönderebilirsiniz.

Teknik Servis Başarı Oranı

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI VE EN HIZLI TEKNİK SERVİSİ

Fixplan® Türkiye 98%
Diğer Firmalar (ortalama) 60%

Tüm Arızaları Onarıyoruz

Anakart dahil tüm arızalara teknik servis hizmeti.

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir. 

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, ayrıca Huawei modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Fixplan tarafından ortalama 30 dakika içinde 1 yıl garanti verilir.

Yeni Nesil iPhone Teknik Servis Ankara

Apple iPhone modeller ile ilgili tüm arızalar Fixplan tarafından profesyonel olarak onarılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Yeni Nesil iPhone Anakart Tamir Merkezi Ankara

Neden Fixplan ?

Fixplan, Türkiye’de teknik servis dinamiklerini değiştirmiş ve sektörün en inovatif markası olarak bilinmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek yerinde VW Transporter teknik servis araçlarını kullanan Fixplan, müşteri için teknik servis aramak ve beklemek gibi temel problemlerin önüne geçmiştir.

Orijinal yedek parça, yapılan tüm işlemlere garanti, teknik servis fiyatlarının sitede güncel olarak yazılı olması ve şeffaf çalışma prensibi ile güven vermektedir. Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ile yaptığı kurumsal anlaşmalar bu güveni pekiştirmektedir.

Eğitimli ve uzman teknik ekip, profesyonel ve son teknoloji teknik servis ekipmanları ile, telefonlarınız en yüksek standartlarda, en hızlı şekilde, çok ekonomik fiyatlara onarılacaktır.

iPhone Servis | Samsung Servis | Huawei Servis

Yerinde Tamir

Zamanım yok, telefonsuz kalamam diyorsan, Fixplan! Arayın gelelim, yanınızda tamir edelim.

1 YIL Garanti

Orijinal parça kullanılarak yapılan tüm teknik servis işlemlerine, belgesi ile beraber 1 yıl garanti verilmektedir.

Kurumsallık ve Güven

Kurumsal yönetim, satış sonrası hizmetler, parça ve işçilik kalitesi ve verilerin korunması konusunda şeffaf yaklaşım.

Hizmet Verilen İlçe ve Semtler

Ankara içinde Yerinde Tamir Hizmeti

Ahlatlıbel
Ayrancı
Bahçelievler
Balgat
Bilkent
Cebeci
Çankaya
Dikmen
Esat
Gaziosmanpaşa (Gop)
Hürriyet
Kavaklıdere
Kırkonaklar
Kızılay
Maltepe
Merkez Köyler
Öveçler
Sıhhıye
Söğütözü
Tbmm
Yıldız
Yüzüncüyılişçiblokları
Zafertepe

Altındağ
Anafartalar
Aydınlıkevler
Hasköy
Hisar
İskitler
Merkez Köyler
Opera/Gençlikparkı
Önder
Peçenek
Samanpazarı
Siteler
Telsizler
Ulubey
Ulus/İsmetpaşa
Yeşilöz
Yıldırımbeyazıt/Dışkapı

Bahçekapı
Elvankent
Eryamanevleri
Etimesgut
Göksu
Otuzağustos
Şeyhşamil
Zırhlıbirlikler
Etimesgut Semtleri

Gölbaşı Merkez

Aktepe
Bağlum
Esertepe (Yayla)
Etlik (İncirli)
Kalaba
Sanatoryum
Şehitkubilay
Şenlik (Güçlükaya)
Ufuktepe
Keçiören Semtleri

Abidinpaşa
Akdere
Boğaziçi
Demirlibahçe
Gülveren
Hüseyingazi
Kayaş
Kızılca
Mamak
Misket
Muhabereokulu

A.O.Çiftliği (Aoç)
Akın
Batıkent
Çayyolu
Demetevler
İstasyon
İvedik Organize Sanayi
Karşıyaka
Ostim
Susuz
Şentepe
Yakacık/Yurtçu
Yenimahalle

Ankara dışındaki müşterilerimiz ÜCRETSİZ KARGO hizmetimizi kullanarak cihazlarını gönderebilirler. Ortalama işlem süresi 48 saattir.

Yurtiçi Kargo Anlaşma No
434 686 616

Yerinde tamir hizmeti şuan için sadece Ankara’da sunulmaktadır. 2020 yılı içerisinde Türkiye’nin bir çok noktasında yerinde tamir hizmeti sunulacaktır.