Fixplan Türkiye Ekibi

Genç, dinamik, yenilikçi ve teknolojik. Yeni nesil çalışma sistemini benimseyen, profesyonel ekibimiz, düzenli eğitimlerle, müşterilerimize en üst seviyede hizmet standartı sunmak için kendilerini sürekli olarak geliştirirler.

Nurullah Koca Fixplan

M. Nurullah Koca

Fixplan Türkiye Kurucu Ortak

Ankara doğumluyum, ilk orta ve lise eğitimlerini özel bir kolejde tamamladım. Üniversiteyi Ankara’da Atılım Üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamladım. Evli ve bir çocuk babasıyım.
  
Mezuniyetimden sonra aile şirketimiz Kocalar Yapı A.Ş'de şirketin A’dan Z’ye her bölümünde çalıştım. İşletmeciliğe planlamaya ve yönetime olan ilgimi internet ve teknoloji ile birleştirmek için çeşitli “online business” girişimlerim oldu, Fixplan.com.tr de onlardan biri. 

Sürekli öğrenmeye inanırım , insan okumayı ve araştırmayı hayatının her döneminde sürdürmeli. 

Biyografi film ve kitaplarını her zaman ilgi ile izler ve okurum. Teknolojik ürün ve hizmetleri incelemek ve geliştirmekten hoşlanırım.

Korhan Sakallıoğlu Fixplan

Korhan Sakallıoğlu

Fixplan Türkiye Kurucu Ortak

Evli ve bir kız çocuğu babasıdır. İlk, orta ve lise öğrenimini ODTÜ'de gördükten sonra İngiltere'de 2 yıl Manchester Metropolitan Üniversitesinde (MMU) Multimedia Computing okumuş, ardından Salford Üniversitesi School of Computing, Science & Engineering Fakultesi, Ses ve Görüntü Mühendisliği bölümünden üstün başarı belgesi ile mezun olmuştur.

İngiltere'de WAVex Media reklam ajansını kurmuş ve Manchester'da en iyi 2.ci reklam şirketi olarak birçok kurumsal firmaya televizyon reklamları, web tasarımı, grafik tasarımı ve çeşitli reklam çalışmaları yapmıştır. 

2010-2017 yılları arasında Türkiye'de kurumsal bir marka çatısı altında kendi franchise ofislerini açarak gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermiş ve ülke genelinde çeşitli ödüller kazanmıştır.

"Kişisel gelişim kitap ve videoları, profesyonel eğitimlerini almış olduğum video prodüksiyonu, müzik prodüksiyonu, grafik tasarımı ve web tasarımı hobilerimi oluşturuyor."

Yönetim Kadrosu

Fixplan Yönetim ve Organizasyon Kadrosu

Fixplan Ralph Tamer

Ralph Tamer

Fixplan United Kingdom Manager

İngiltere doğumlu olup, lise eğitimini Robert Kolejinde almış ardından İstanbul Üniversitesinde işletme okumuştur. Fixplan ailesinin İngiltere yöneticisidir.

Fixplan Emrah Güçlü

Emrah Güçlü

Fixplan Halkla İlişkiler

Orta ve lise eğitimlerini ODTÜ Vakıf kolejinde, ardından Ankara Üniversitesi DTCF Rus Dili ve Edebiyatından mezun oldum. 2 sene boyunca İngiltere Manchester’da, laptop, cep telefonu tamiri ve satışı ile ilgili bir firmada çalıştım ve çeşitli teknik konularda destek verdim. İlerleyen dönemde WAVex Media şirketinde reklam ve satış üzerine tecrübe kazandım. 2010 yılında Türkiye'ye döndüğümde kurumsal bir emlak firmasında 7 yıl boyunca franchise sahibi olarak ofis yöneteciliği yaptım. Technic Lego, model trencilik, fotoğrafçılık ise hobilerimden birkaçı.

Fixplan Serkan Genç

Ahmet Koca

Fixplan Organizasyon Yöneticisi

Ankara doğumluyum. ODTÜ bilgisayar öğretim teknolojileri eğitimi 3. Sınıf ogrencisiyim. 1:18 ölçekli model araba ve çeşitli ölçeklerde figür koleksiyonuna sahibim. Boş zamanlarımı bu hobi ile geçirmekten zevk alıyorum. ODTÜ tabanlı bilgeis.net uzaktan eğitim portalının destek masası ve geliştirme görevini üstleniyorum. ODTÜ modern diller bölümü bilgisayar koordinatörlüğünde görev alıyorum. Ayrıca web tasarımı, 3D obje tasarımı, Unity, Photoshop ve çeşitli grafik animasyon programları üzerine çalışmalar yapmaktayım.

Fixplan Serkan Genç

Serkan Genç

Fixplan Editör

Ben Serkan genç 1993 Tokat Erbaa doğumluyum. ODTÜ bilgisayar öğretim teknolojileri eğitimi 3. Sınıf ogrencisiyim. 1:18 ölçekli model araba ve çeşitli ölçeklerde figür koleksiyonuna sahibim. Boş zamanlarımı bu hobi ile geçirmekten zevk alıyorum. ODTÜ tabanlı bilgeis.net uzaktan eğitim portalının destek masası ve geliştirme görevini üstleniyorum. ODTÜ modern diller bölümü bilgisayar koordinatörlüğünde görev alıyorum. Ayrıca web tasarımı, 3D obje tasarımı, Unity, Photoshop ve çeşitli grafik animasyon programları üzerine çalışmalar yapmaktayım.

Fixplan Süreyya Güvene

Süreyya Güvene

Fixplan Basın & Medya İlişkileri

İngiltere'de aldığı eğitimden sonra Digitürk'te yapımcı yardımcısı, ardından Hürriyet Daily News, Magazinal, Bom gibi birçok dergi ve gazetede yazar ve editör olarak görev yapmıştır. Gayrimenkul sektöründe basın & medya ilişkileri görevinden sonra Fixplan ailesine katıldı. 

Fixplan Esra Tarı

Esra Tarı

Fixplan Müşteri Hizmetleri

Fixplan Müşteri Hizmetleri

Fixplan Esra Tarı

Gökçe Yıldırım

Fixplan Franchise Satış Yetkilisi

Fixplan Bayi Satış Yetkilisi

Fixplan Okan Yılmaz

Tolga Yıldırım

Fixplan Franchise Satış Yetkilisi

Fixplan Bayi Satış Yetkilisi

Fixplan Kahraman Ulus

Kahraman Ulus

Fixplan Finans & Muhasebe

Fixplan Finans ve Muhasebe

Teknik Ekip

Fixplan Teknik Ekip Kadrosu

Fixplan Kerem Pancar
Kerem Pancar
Fixplan Teknik Ekip Lideri

Fixplan Türkiye Teknik Ekip Lideri. 

Fixplan Kerem Pancar
Asaf Genç
Fixplan Teknik Ekibi

Fixplan Türkiye Teknik Ekibi. 

Fixplan Kerem Pancar
Anıl Korkmaz
Fixplan Teknik Ekibi

Fixplan Türkiye Teknik Ekibi. 

Fixplan Kerem Pancar
Bilal Yanmaz
Fixplan Teknik Ekibi

Fixplan Türkiye Teknik Ekibi. 

Fixplan Kerem Pancar
Caner Yalçın
Fixplan Teknik Ekibi

Fixplan Türkiye Teknik Ekibi. 

Fixplan Kerem Pancar
Deniz Köroğlu
Fixplan Teknik Ekibi

Fixplan Türkiye Teknik Ekibi. 

Fixplan Ekibine Katılın

Hizmet verdiğimiz modeller ve servis fiyatları.

Yerinde Tamir Ankara

Yerinde Tamir Nedir?

Volkswagen Transporter marka araçlarımızın içinde bulunan profesyonel teknik servis donanım ve ekipmanları ile dilediğiniz adrese geliyoruz ve Apple iPhone ve Samsung telefonlarınızı araçlarımızın içerisinde, ortalama 30 dakikada tamir ediyoruz. Telefon teknik servisi aramıyor ve zaman kaybetmiyorsunuz. Orijinal parça kullanılan tüm işlemlere 1 Yıl Garanti, 12 Ay Taksit imkanı sunuyoruz.

Yerinde tamir araçlarımız hakkında >

Kargo ile iPhone Teknik Servis

Kargo Tamir Nedir?

Türkiye'nin her yerinden ücretsiz kargo hizmeti ile telefonunuzu teknik servis merkezimize gönderebilirsiniz. Ortalama 3 iş günü içerisinde telefonunuzun tamiri gerçekleştirilip adresinize gönderilir ve orijinal parça kullanılan tüm işlemlere 1 Yıl Garanti, 12 Ay Taksit imkanı verilir.

Kargo tamir hakkında detaylı bilgi >

Fixplan iPhone ve Samsung Telefon Tamir

Hangi Arızaları Yapıyoruz?

Kırık, Çatlak, Bozuk Ekran Değişimi
Batarya, Pil Değişimi
Şarj Soketi Arızaları
Mikrofon ve Ahize Arızaları
Home Button Arızaları
Açma/Kapama ve Ses Tuşu Arızaları
Arka Kamera ve Ön Kamera Arızaları
Kasa Değişimi
Wifi / Bağlantı Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları
Anakart & Entegre Arızaları

Tamirler hakkında detaylı bilgi >

1. Fixplan sitede bulunan fiyatları değiştirme hakkına sahiptir. Tamir programı randevu sırasına göre yapılmakta ve Fixplan tamir için verilen gün ve saati değiştirebilir.

2. Yerinde Tamir hizmeti şu an sadece Ankara için geçerlidir. Ortalama servis süresi 30 dakikadır. Aksi durumlarda müşterilere bilgi verilir.

3. Kargo ile garanti kapsamı dışında yapılan tamirler ortamala 3 iş günü, en geç 20 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.
 
4.  Müşteri, fixplan.com.tr üzerinden randevu/sipariş oluşturmuş olsa dahi bunun uzmanlık gerektiren bir inceleme ile tespit edilmesi gerektiğinden hiçbir bağlayıcılığı olmadığını, Fixplan tarafından yapılan inceleme sonucu belirlenen arıza durumunun doğru olduğunu kabul eder.

5. Fixplan ile Apple ve Samsung arasında bir bağlantı yoktur, Fixplan bir yetkili servis değildir.

6. Garanti koşulları, Teknik Servis onarım hüküm ve şartları ile ilgili detaylı bilgi.

Garanti Koşulları

Fixplan Türkiye Hizmet Garantisi

Fixplan Türkiye, tanımlanmış hizmetleri dahilinde %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Fixplan Türkiye hizmetlerinden isterseniz iyzico güvencesi altında kredi kartı ile online ödeme veya kredi kartı ile kapıda ödemeyi tercih ederek faydalanabilirsiniz.

Satın alınan hizmet kapsamında taahhüt ettiğimiz çözümü sunamamamız durumunda, aldığımız ücretin ilgili kısmı ya da tamamı hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme tipinize bağlı olarak kredi kartınıza iade edilecektir. Ödemeniz sırasında bankaların tahsil etmiş olabileceği olası işlem ücretleri Fixplan Türkiye tarafından yapılacak iadeye dahil değildir.

İhtiyacınızı belirterek talep etmiş olduğunuz servis hizmeti kapsamında, tamir araçlarımızın içinde yapılan çalışma sırasında, ihtiyacın bu hizmetle karşılanamayacağının anlaşılması durumunda, teknik ekibimiz sizi ihtiyacınız olan hizmetler ve bunların maliyetleri konusunda bilgilendirecektir.

Ekibimiz tamir araçlarımızda yaptığı çalışma sonrasında dijital ortamda ya da basılı servis formu üzerinde imzalı onayınızı alarak çalışmayı sonlandıracaktır. Sonrasında dijital ortamda garanti formumuzu doldurduğunuz takdirde aldığınız hizmet için Fixplan Türkiye size yine dijital ortamda bir yıl geçerliliği olan bir mail formu gönderecektir. İmzalı onayınız bulunan sonuçlanmış hizmetlerimiz ile ilgili olası iptal ya da iade talepleriniz, ilgili kanun ve yönetmeliklerin belirlediği çerçevede ele alınacaktır.

İptal ve iade işlemleriniz için hafta içi saat 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0312 400 0 444 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

 

FIXPLAN | TEKNİK SERVİS ONARIM HÜKÜM VE ŞARTLARI

1. İşbu sözleme Fixplan (NKS Biliim Teknolojileri ve Telekomünikasyon Tic. Ltd. ti.) ile Müteri arasındaki hak ve yükümlülükleri belirlemek maksadıyla düzenlenmitir.

2. Müteri, Fixplan’a teslim ettii ürün ve/veya ürünlerle alakalı olarak yapılacak ive ilemler hakkında tüm yetkinin ve ileyiin servisin yetkili uzman teknisyenlerince belirleneceini peinen kabul ve beyan eder.

3. Müteri, cihazı teslim ederken cihaza ilikin bilgileri ve cihaz üzerinde mevcut hasar bilgilerini doru ve eksiksiz olarak forma girdiini, cihazla birlikte SM kart teslim etmemesi gerektiini, telefonun ön ve arkasında bulunan koruma filmi ve benzeri (ekran filmi, koruma filmi, yapıtırma vs.) ürünlerin zarar görebileceini ve tekrar kullanılamaz hale gelebileceini, fotoraf/müzik/rehber gibi kiisel verilerinin silinebileceini bildiini, bu gibi durumlarda Fixplan’ın sorumlu olmadıını kabul, beyan ve taahhüt eder.

4. Müteri, formu eksiksiz doldurarak arıza durumunu belirtmiolsa dahi bunun uzmanlık gerektiren bir inceleme ile tespit edilmesi gerektiinden hiçbir balayıcılıı olmadıını, Fixplan tarafından yapılan inceleme sonucu belirlenen arıza durumunun doru olduunu peinen kabul ve beyan eder.

5. Yapılan tamir sonucunda Fixplan tarafından deitirilen orijinal parçaların 1 (Bir) Yıl Garantisi bulunmaktadır. Müteri ürünün garanti süresinin belirlenmesi ya da sair hususlar için Fixplan tarafından talep edilmesi halinde bu formu ibraz edeceini peinen kabul ve beyan eder.

6. Ahize-hoparlör ilemlerinde toz ve kirlenmeye balı ses seviyesinde yaanan düler ve batarya ömrü ile ilgili problemler garanti dııdır. Sıvı temasına maruz kalmıcihazların kalıcı bir ekilde tamiri mümkün olmadıından, tamir ilemi gerçekleirse dahi, bu cihazlara garanti verilmez. Sıvı teması nedeniyle arızalanan cihazlar tamir ilemi balamadan tarafımıza bildirilmelidir, aksi taktirde müteri harcanan zaman ve emein bedeli olarak 65içilik ücreti tahsil edileceini peinen kabul ve beyan eder.

7. Müteri, Fixplan’ın onarımını yapacaı her ürünün fotorafının çekildiini bildiini, darbe itirazı olması durumunun deerlendirilmesinde öncelikle bu fotorafların referans alınacaını, ürün üzerinde görünür ya da görünmez fiziksel hataların tespitinde teknisyen raporunun esas alınacaını kabul eder.

8. Müteri ibu form üzerinde bilgisini vermedii veya ürün kabul aamasında yapılan fiziksel kontrollerde görünmesi mümkün olmayan ve teknisyen incelemesi ile ortaya çıkan fiziksel hatalarla alakalı kendisinin sorumlu olduunu kabul ve beyan eder.

9. Müteri, garanti kapsamında bulunan cihazların tamir sonrasında garanti kapsamı dıında kalabileceini bildiini, bu gibi durumlarda Fixplan’ın sorumlu olmadıını peinen kabul ve beyan eder.

10. Müteri, kendi onayı ile cihazı üzerinde Fixplan tarafından ilem ve onarım yapıldıktan sonra, cihazın eski arıza düzeyine getirilmesini talep edemeyeceini, bunun teknik olarak da mümkün olmadıını bildiini kabul ve beyan eder.

11. Müteri, cihaz üzerinde yapılan inceleme ve deerlendirmeler sonucu tespit edilen ek hasar ve onarılması zorunlu olan durumlar giderilmeden cihazın onarımının gerçekletirilemeyeceini bildiini, bu hasarların onarılmasına ve maliyetlerin yansıtılmasına peinen onay verdiini kabul ve beyan eder.

12. Müteri, cihaz kapalı ve çalımaz durumda teslim alınan ilemlerde, gerekli kontrollerin tam olarak salanamadıı için, tamiri gerçekleen parça dıındaki arızalardan Fixplan sorumlu olmadıını kabul ve beyan eder.

13. Müteri, Fixplan tarafından onarımı gerçekletirilerek ürünü teslim alması gerektiine ilikin bilginin kendisine verildii tarihten itibaren geçen 60 gün içinde cihazı teslim alması gerektiini, teslim atmadıı üründen Fixplan’ın sorumlu olmadıını bildiini kabul ve beyan eder.

14. Müteri, Fixplan’a kargo, nakliye veya posta yolu ile gönderdii ve servis hizmeti sonrası bu yollardan biri ile kendisine ulatırılmasını talep ettii cihazların taıma sırasında hasar, zarar ya da ziyan görmesi halinde Fixplan’ın hiçbir sorumluluu olmadıını kabul ve beyan eder.

15. Müteri, Fixplan’ın Yerinde Tamir hizmetinden faydalanarak giderilmesini talep ettii arızanın dıında bir arıza tespit edilmesi durumunda cihazı baka bir lokasyonda ya da Fixplan Merkez Ofisinde servis hizmeti verilmesinin gerekmesi halinde itiraz etmeyeceini, onarım kabul edilmedii taktirde harcanan zaman ve emein bedeli olarak 65içilik ücreti tahsil edileceini kabul ve beyan eder.

16. Fixplan Yerinde Tamir hizmeti alarak cihazı tamir edilen müteri, 48 saat içinde takılan parça ile ilgili problem olması durumunda, Fixplan’ın belirledii hizmet sınırları içinde, parçanın kontrolleri için tekrar yerinde hizmet alabilir. 48 saati geçen yerinde tamir hizmeti alan müteri, kargo/nakliye/posta yoluyla hizmet alan müteri ve ofiste hizmet almıtüm müteriler, Fixplan garanti kapsamı içinde olan cihazlarının tekrar kontrol ve onarımı için, cihazı Fixplan Merkez Ofisine getirilmeli ya da göndermelidir. Müteri bu konuda bilgilendirildiini kabul ve beyan eder.

17. Müteri, onarım için Fixplan’a teslim edilen cihazların tamir süresinin en fazla 20 igünü olduunu, hem yerinde tamir, hem kargo/nakliye/posta hem de ofise gelen tüm cihazların bu süre zarfında tamir edileceine dair bilgilendirildiini, tamiri gerçekletirilemeyen cihazların iadesinin yapılacaını kabul ve beyan eder.

18. Onarım için Fixplan’a teslim ettiiniz cihazların parçalarının deiimi halinde ilgili cihazların deien parçalarının tarafınıza iade edilmemesine, NKS Biliim Teknolojileri ve Telekomünikasyon Tic. Ltd. ti tarafından imha ettirilmesine, hurdaya ayrılmasına, çevreye kazandırılmasına veya ihraç edilmesine ibu servis formu ile onay vermektesiniz. Söz konusu cihazların veya yedek parçaların Fixplan tarafından geçici olarak kendi stoklarına alınması da tarafınızca kabul edilmektedir.

19. Müteri, kullanıcı kaynaklı sorunların (Sıvı teması, çatlak ekran vs.), cihaz Fixplan’a bırakıldıktan sonra da devam edebilecei ve bu sebeple arızanın ilerleyebilecei konusunda bilgilendirildiini kabul ve beyan eder.

20. Müteri, ibu servis formunun üçüncü kiilerin eline geçmesinden dolayı meydana gelebilecek durumlardan ve sonuçlarından dolayı Fixplan’ın hiçbir sorumluluk taımaını kabul ve beyan eder.