Fixplan Yerinde Tamir Araçları

Ayağınıza Gelen
Telefon Tamir Hizmeti

Dilediğiniz yere ücretsiz olarak geliyoruz, özel tasarım tamir araçlarımızın içinde, 30 dakikada telefonunuzu tamir ediyoruz. Tüm işlemlere 1 yıl garanti, 12 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz! Hem çok ekonomik hem çok pratik!

Apple Yetkili Servis Ankara
Kredi Kartı Taksit Cep Telefonu TamirKredi Kartı Taksit Cep Telefonu Tamir

Canlı Destek Hattı: 0312 502 7575

TELEFON SEÇİNİZİLETİŞİM
Fixplan Yerinde Tamir Araçları
iPhone ve Samsung Yerinde Tamir

Sİz İsteyİn, bİz Gelelİm

Dilediğiniz Yerde

Özel tasarım tamir araçlarımız ile bulunduğunuz yere geliyoruz, iPhone ve Samsung telefonları profesyonel tamir araçlarımızın içinde tamir ediyoruz.

En Hızlı Telefon Tamir

Telefonunuz 30 dakİkada Hazır

Sadece 30 Dakika

Apple iPhone ve Samsung telefonları, özel tasarım tamir araçlarımızın içinde, ortalama olarak 30 dakikada tamir edip teslim ediyoruz.

Telefon Tamir Garanti

Garantİ belgesİ olmadan, Garantİ olmaz

12 Taksit & Garanti

Apple iPhone ve Samsung orijinal parça kullanılan tamir işlemlerine 12 ay garanti veriyor, 12 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz. 

Apple iPhone Tamir Teknik Servis Ankara

Tüm Apple iPhone Modelleri

iPhone Tamir Hizmeti

Ankara genelinde tüm Apple iPhone telefonlarınızı, adresinize gelip, profesyonel servis araçlarımızın içinde, ortalama 30 dakikada tamir ediyoruz.

ÜCRETSİZ YERİNDE TAMİR

Dilediğiniz yere ücretsiz olarak geliyor, telefonunuzu yanınızda tamir ediyoruz!

HIZLI & EKONOMİK

Telefonunuzu sadece 30 dakika içinde tamir ve teslim ediyoruz!

YETKİLİ SERVİS & GÜVENİLİR

Orijinal Yedek Parça, 12 Ay Garanti ve Canlı Yayın Kamerası

YERİNDE TAMİRKARGO TAMİR
Samsung Tamir Teknik Servis Ankara

Tüm Samsung Modelleri

Samsung Tamir Hizmeti

Ankara genelinde tüm Samsung marka telefonlarınızı, adresinize gelip, profesyonel servis araçlarımızın içinde, ortalama 30 dakikada tamir ediyoruz

ÜCRETSİZ YERİNDE TAMİR

Dilediğiniz yere ücretsiz olarak geliyor, telefonunuzu yanınızda tamir ediyoruz!

HIZLI & EKONOMİK

Telefonunuzu sadece 30 dakika içinde tamir ve teslim ediyoruz!

ORİJİNAL PARÇA & GÜVENİLİR

Orijinal Yedek Parça, 12 Ay Garanti, Canlı Yayın Kamerası

YERİNDE TAMİRKARGO TAMİR

BİLGİLERİNİZ ÇaLINMASIN, Parçalar Kaybolamasın

Bilgi & işlem Güvenliği

Araçlarımızda bulunan canlı yayın kameraları ile teknik ekibimiz, genel merkezimiz tarafından sürekli olarak kontrol edilir ve telefonunuzdan parça eksilmesi, kişisel verilerinize ulaşılması gibi güvenlik sorunları ortadan kaldırılır. Dilerseniz siz de canlı olarak tamir sürecini takip edebilir ve bilgi güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Güvenilir Teknik Servis

MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ & YORUMLAR

Google Yorumları

Müşteri memnuniyeti Fixplan için çok önemli. Kısa sürede aldığımız yorumlara göz atabilir, hizmet aldıysanız siz de yorum yazabilirsiniz.

Yorumları oku >     Yorum Yaz >

Ankara Telefon Teknik Servis

Profesyonel Tamir Merkezi!

Profesyonel ve Son Teknoloji Ekipmanlar
Eğitimli ve Tecrübeli Teknisyenler
Antistatik ESD Çalışma Alanı ve Masa
Canlı Yayın Kamerası ve Bilgi işlem Güvenliği
Onaylanmış Tamir Ekipmanları ve Parçaları
1 Yıl Garantili Orijinal Apple Yedek Parça
1 Yıl Garantili Orijinal Samsung Yedek Parça

Araçlarımızı inceleyin

Apple ürünleri

Apple ürün, aksesuar ve kabloları.

Alışverişe başlayın >

Apple Aksesuar Ankara Fixplan

Anlaşmalı Kurum ve Firmalar

Tüm Anlaşmalı Kurum/Firma üye ve çalışanlarına özel indirimler Fixplan'da!

indirim ted kolej, aso, musiad, odtü, ankara şehir kulübü, gürgençler

DİLEDİĞİNİZ ADRESE GELİYORUZ

1. Adım

Profesyonel tamir araçlarımız dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman geliyor.

TELEFONUNUZU 30 DAKİKADA TAMİR EDİYORUZ

2. Adım

Özel tasarım tamir araçlarımızın içinde, 30 dakikada teknisyenlerimiz tamir ediyor.

12 AY TAKSİT VE GARANTİ SAĞLIYORUZ

3. Adım

Telefonunuzun kontrolleri sağlanıyor ve tüm işlemlere 12 ay garanti veriliyor.

Güncel olarak hizmet verdiğimiz marka ve modeller.

Yerinde Tamir Ankara

Yerinde Tamir Nedir?

Ankara genelinde, Volkswagen Transporter marka araçlarımızın içinde bulunan antistatik ve profesyonel ekipmanlar ile dilediğiniz adrese geliyoruz ve Apple iPhone ve Samsung telefonlarınızı araçlarımızın içerisinde, ortalama 30 dakikada tamir ediyoruz. Telefon teknik servisi aramıyor ve işinizden olmuyorsunuz. Tüm tamir işlemlerine 1 yıl garanti, 12 ay taksit imkanı sunuyoruz.

Yerinde tamir araçlarımız hakkında >

Kargo ile iPhone Teknik Servis

Kargo Tamir Nedir?

Türkiye'nin her yerinden ücretsiz kargo hizmeti ile telefonunuzu tamir merkezimize gönderebilirsiniz. Ortalama 3 iş günü içerisinde telefonunuzun tamiri gerçekleştirilip adresinize gönderilir ve tüm tamir işlemlerine 1 yıl garanti, 12 aya kadar taksit imkanı verilir.

Kargo tamir hakkında detaylı bilgi >

Fixplan iPhone ve Samsung Telefon Tamir

Hangi Arızaları Yapıyoruz?

Kırık, Çatlak, Bozuk Ekran Değişimi
Batarya, Pil Değişimi
Şarj Soketi Arızaları
Mikrofon ve Ahize Arızaları
Home Button Arızaları
Açma/Kapama ve Ses Tuşu Arızaları
Arka Kamera ve Ön Kamera Arızaları
Kasa Değişimi
Wifi / Bağlantı Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

Tamirler hakkında detaylı bilgi >

Orijinal Apple Teknik servis Tamir ve Onarım

Orijinal Apple Ürünleri

Sitemiz üzerinden Apple aksesuar ve ürünlerini indirimli fiyatlar ve avantajlarla satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satılan tüm Apple ürünleri Apple Türkiye Distribütörü tarafından sağlanmakta olup, 2 yıl Apple garantisi altındadır.  

Hemen alışverişe başla >

Fixplan sitede bulunan fiyatları değiştirme hakkına sahiptir. Tamir programı randevu sırasına göre yapılmakta ve Fixplan tamir için verilen gün ve saati değiştirebilir. Yerinde Tamir hizmeti şu an sadece Ankara için geçerlidir. Ortalama tamir süresi 30 dakikadır. Aksi durumlarda müşterilere bilgi verilir. Kargo ile garanti kapsamı dışında yapılan tamirler ortamala 3 iş günü, en geç 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Apple Garanti kapsamında yapılacak tamir işlemleri ortalama 5 iş günü, en fazla 20 iş günü sürmektedir. 

Garanti Koşulları

Fixplan Türkiye Hizmet Garantisi

Fixplan Türkiye, tanımlanmış hizmetleri dahilinde %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Fixplan Türkiye hizmetlerinden isterseniz iyzico güvencesi altında kredi kartı ile online ödeme veya kredi kartı ile kapıda ödemeyi tercih ederek faydalanabilirsiniz.

Satın alınan hizmet kapsamında taahhüt ettiğimiz çözümü sunamamamız durumunda, aldığımız ücretin ilgili kısmı ya da tamamı hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme tipinize bağlı olarak kredi kartınıza iade edilecektir. Ödemeniz sırasında bankaların tahsil etmiş olabileceği olası işlem ücretleri Fixplan Türkiye tarafından yapılacak iadeye dahil değildir.

İhtiyacınızı belirterek talep etmiş olduğunuz servis hizmeti kapsamında, tamir araçlarımızın içinde yapılan çalışma sırasında, ihtiyacın bu hizmetle karşılanamayacağının anlaşılması durumunda, teknik ekibimiz sizi ihtiyacınız olan hizmetler ve bunların maliyetleri konusunda bilgilendirecektir.

Ekibimiz tamir araçlarımızda yaptığı çalışma sonrasında dijital ortamda ya da basılı servis formu üzerinde imzalı onayınızı alarak çalışmayı sonlandıracaktır. Sonrasında dijital ortamda garanti formumuzu doldurduğunuz takdirde aldığınız hizmet için Fixplan Türkiye size yine dijital ortamda bir yıl geçerliliği olan bir mail formu gönderecektir. İmzalı onayınız bulunan sonuçlanmış hizmetlerimiz ile ilgili olası iptal ya da iade talepleriniz, ilgili kanun ve yönetmeliklerin belirlediği çerçevede ele alınacaktır.

İptal ve iade işlemleriniz için hafta içi saat 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0312 400 0 444 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

 

FIXPLAN | TEKNİK SERVİS ONARIM HÜKÜM VE ŞARTLARI

1. İşbu sözleme Fixplan (NKS Biliim Teknolojileri ve Telekomünikasyon Tic. Ltd. ti.) ile Müteri arasındaki hak ve yükümlülükleri belirlemek maksadıyla düzenlenmitir.

2. Müteri, Fixplan’a teslim ettii ürün ve/veya ürünlerle alakalı olarak yapılacak ive ilemler hakkında tüm yetkinin ve ileyiin servisin yetkili uzman teknisyenlerince belirleneceini peinen kabul ve beyan eder.

3. Müteri, cihazı teslim ederken cihaza ilikin bilgileri ve cihaz üzerinde mevcut hasar bilgilerini doru ve eksiksiz olarak forma girdiini, cihazla birlikte SM kart teslim etmemesi gerektiini, telefonun ön ve arkasında bulunan koruma filmi ve benzeri (ekran filmi, koruma filmi, yapıtırma vs.) ürünlerin zarar görebileceini ve tekrar kullanılamaz hale gelebileceini, fotoraf/müzik/rehber gibi kiisel verilerinin silinebileceini bildiini, bu gibi durumlarda Fixplan’ın sorumlu olmadıını kabul, beyan ve taahhüt eder.

4. Müteri, formu eksiksiz doldurarak arıza durumunu belirtmiolsa dahi bunun uzmanlık gerektiren bir inceleme ile tespit edilmesi gerektiinden hiçbir balayıcılıı olmadıını, Fixplan tarafından yapılan inceleme sonucu belirlenen arıza durumunun doru olduunu peinen kabul ve beyan eder.

5. Yapılan tamir sonucunda Fixplan tarafından deitirilen orijinal parçaların 1 (Bir) Yıl Garantisi bulunmaktadır. Müteri ürünün garanti süresinin belirlenmesi ya da sair hususlar için Fixplan tarafından talep edilmesi halinde bu formu ibraz edeceini peinen kabul ve beyan eder.

6. Ahize-hoparlör ilemlerinde toz ve kirlenmeye balı ses seviyesinde yaanan düler ve batarya ömrü ile ilgili problemler garanti dııdır. Sıvı temasına maruz kalmıcihazların kalıcı bir ekilde tamiri mümkün olmadıından, tamir ilemi gerçekleirse dahi, bu cihazlara garanti verilmez. Sıvı teması nedeniyle arızalanan cihazlar tamir ilemi balamadan tarafımıza bildirilmelidir, aksi taktirde müteri harcanan zaman ve emein bedeli olarak 65içilik ücreti tahsil edileceini peinen kabul ve beyan eder.

7. Müteri, Fixplan’ın onarımını yapacaı her ürünün fotorafının çekildiini bildiini, darbe itirazı olması durumunun deerlendirilmesinde öncelikle bu fotorafların referans alınacaını, ürün üzerinde görünür ya da görünmez fiziksel hataların tespitinde teknisyen raporunun esas alınacaını kabul eder.

8. Müteri ibu form üzerinde bilgisini vermedii veya ürün kabul aamasında yapılan fiziksel kontrollerde görünmesi mümkün olmayan ve teknisyen incelemesi ile ortaya çıkan fiziksel hatalarla alakalı kendisinin sorumlu olduunu kabul ve beyan eder.

9. Müteri, garanti kapsamında bulunan cihazların tamir sonrasında garanti kapsamı dıında kalabileceini bildiini, bu gibi durumlarda Fixplan’ın sorumlu olmadıını peinen kabul ve beyan eder.

10. Müteri, kendi onayı ile cihazı üzerinde Fixplan tarafından ilem ve onarım yapıldıktan sonra, cihazın eski arıza düzeyine getirilmesini talep edemeyeceini, bunun teknik olarak da mümkün olmadıını bildiini kabul ve beyan eder.

11. Müteri, cihaz üzerinde yapılan inceleme ve deerlendirmeler sonucu tespit edilen ek hasar ve onarılması zorunlu olan durumlar giderilmeden cihazın onarımının gerçekletirilemeyeceini bildiini, bu hasarların onarılmasına ve maliyetlerin yansıtılmasına peinen onay verdiini kabul ve beyan eder.

12. Müteri, cihaz kapalı ve çalımaz durumda teslim alınan ilemlerde, gerekli kontrollerin tam olarak salanamadıı için, tamiri gerçekleen parça dıındaki arızalardan Fixplan sorumlu olmadıını kabul ve beyan eder.

13. Müteri, Fixplan tarafından onarımı gerçekletirilerek ürünü teslim alması gerektiine ilikin bilginin kendisine verildii tarihten itibaren geçen 60 gün içinde cihazı teslim alması gerektiini, teslim atmadıı üründen Fixplan’ın sorumlu olmadıını bildiini kabul ve beyan eder.

14. Müteri, Fixplan’a kargo, nakliye veya posta yolu ile gönderdii ve servis hizmeti sonrası bu yollardan biri ile kendisine ulatırılmasını talep ettii cihazların taıma sırasında hasar, zarar ya da ziyan görmesi halinde Fixplan’ın hiçbir sorumluluu olmadıını kabul ve beyan eder.

15. Müteri, Fixplan’ın Yerinde Tamir hizmetinden faydalanarak giderilmesini talep ettii arızanın dıında bir arıza tespit edilmesi durumunda cihazı baka bir lokasyonda ya da Fixplan Merkez Ofisinde servis hizmeti verilmesinin gerekmesi halinde itiraz etmeyeceini, onarım kabul edilmedii taktirde harcanan zaman ve emein bedeli olarak 65içilik ücreti tahsil edileceini kabul ve beyan eder.

16. Fixplan Yerinde Tamir hizmeti alarak cihazı tamir edilen müteri, 48 saat içinde takılan parça ile ilgili problem olması durumunda, Fixplan’ın belirledii hizmet sınırları içinde, parçanın kontrolleri için tekrar yerinde hizmet alabilir. 48 saati geçen yerinde tamir hizmeti alan müteri, kargo/nakliye/posta yoluyla hizmet alan müteri ve ofiste hizmet almıtüm müteriler, Fixplan garanti kapsamı içinde olan cihazlarının tekrar kontrol ve onarımı için, cihazı Fixplan Merkez Ofisine getirilmeli ya da göndermelidir. Müteri bu konuda bilgilendirildiini kabul ve beyan eder.

17. Müteri, onarım için Fixplan’a teslim edilen cihazların tamir süresinin en fazla 20 igünü olduunu, hem yerinde tamir, hem kargo/nakliye/posta hem de ofise gelen tüm cihazların bu süre zarfında tamir edileceine dair bilgilendirildiini, tamiri gerçekletirilemeyen cihazların iadesinin yapılacaını kabul ve beyan eder.

18. Onarım için Fixplan’a teslim ettiiniz cihazların parçalarının deiimi halinde ilgili cihazların deien parçalarının tarafınıza iade edilmemesine, NKS Biliim Teknolojileri ve Telekomünikasyon Tic. Ltd. ti tarafından imha ettirilmesine, hurdaya ayrılmasına, çevreye kazandırılmasına veya ihraç edilmesine ibu servis formu ile onay vermektesiniz. Söz konusu cihazların veya yedek parçaların Fixplan tarafından geçici olarak kendi stoklarına alınması da tarafınızca kabul edilmektedir.

19. Müteri, kullanıcı kaynaklı sorunların (Sıvı teması, çatlak ekran vs.), cihaz Fixplan’a bırakıldıktan sonra da devam edebilecei ve bu sebeple arızanın ilerleyebilecei konusunda bilgilendirildiini kabul ve beyan eder.

20. Müteri, ibu servis formunun üçüncü kiilerin eline geçmesinden dolayı meydana gelebilecek durumlardan ve sonuçlarından dolayı Fixplan’ın hiçbir sorumluluk taımaını kabul ve beyan eder.