Türkiye'nin ilk ve tek

Profesyonel Telefon Tamir Aracı

Fixplan Teknik Servis Yerinde Tamir

Volkswagen Transporter T6 araçlarımızın içi özel olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefonlarınızı profesyonelce tamir etmek için tüm donanıma sahip olan araç ve teknik ekibimizle, dilediğiniz yere geliyor, işleminizi ortalama 30 dakikada bitiriyoruz. Yapılan tüm tamir işlemlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Antistatik ESD Standartlarına Uygun
En Yüksek Kalite Ekipmanlar
Profesyonel Teknik Ekip

TANITIM FİLMİ
Fixplan Yerinde Tamir Araçları

VW Transporter

Tüm araçlarımız, özel tasarım teknik servis atölyesi ile VW Transporter modellerinden oluşmaktadır.

Fixplan Teknik Servis

Antistatik ESD

Araçlarımız, Antistatik ESD ve en yüksek seviyedeki teknik servis standartlarına sahiptir. 

Profesyonel Tamir Ekipman

Ekipmanlar

Dünyanın en kaliteli ekipmanları ile donatılan araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

Profesyonel Teknik Servis

Teknik Ekip

Tüm teknik ekibimiz özenle seçiliyor, sürekli ve düzenli olarak sektörel ve kişisel gelişim eğitimleri alıyor. 

Fixplan Apple Teknik Servis

Mobil Teknik Servis

Dilediğiniz Yerde, Dilediğiniz Zaman.

Hemen başlayın >

Fixplan Antistatik ESD Nedir

Elektronik Cihazlarda En Büyük Tehlike

Antistatik (ESD) Nedir?

Bir çok devre, parça ve teknoloji ürünleri, Elektrostatik şarjın aniden değişimi yüzünden onarılamayacak arızalara ve ürünün kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Elektronik endüstrisindeki sorunların en önemlisi ESD'dir. ESD'nin verdiği hasarlar hiç küçümsenmeyecek derecede olup mevcut hasarların %50'si ESD kaynaklı olduğu tespit edilmiştir ve toplam maliyeti 25 trilyon doları bulmuştur.

Antistatik Hakkında Detaylı Bilgi >

Fixplan Antistatik Telefon Tamir Aracı

Beklenmedik Arızalara Karşı

Antistatik (ESD) Ortam

Antistatik ESD Topraklama Terminali 
Antistatik ESD Masa, Sandalye
Antistatik ESD Kablolu Bileklik
Antistatik ESD Yedek Parça Depolama Alanı
Antistatik ESD Zemin Kaplaması
Antistatik ESD Tamir Ekiplanları
Antistatik ESD Temizlik Malzemeleri

Antistatik Hakkında Detaylı Bilgi >

Fixplan Telefon Tamir Aracı

Profesyonel Tamir Merkezi

Mobil Tamir Merkezi

Volkswagen Transporter T6 araçlarımızın içi özel olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefonlarınızı profesyonelce tamir etmek için tüm donanıma sahip olan araç ve teknik ekibimizle, dilediğiniz yere geliyor, işleminizi ortalama 30 dakikada bitiriyoruz. Yapılan tüm tamir işlemlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Fixplan Hakkında Detaylı Bilgi >

Fixplan Profesyonel Telefon Tamir Aracı

Son Teknoloji ile Donatılmış

Profesyonel Ekipmanlar

Tüm tamir araçlarımız, düşük akü, zayıf akım, kısa devre gibi hasar verebilecek durumlara karşı korumalı 220V / 3000W tam sinus inverter ile ısı ayarlı Lehim & Havya makinesi, volt ve amper ayarlı güç kaynağı, dijital multimetre gibi profesyonel ekipmalar ile donatılmıştır.

Telefonlarınız en üst düzey tamir merkezlerinde bulunan ekipmanlar ile tamir edilir. 

Sıkça Sorulan Sorular >

Fixplan Apple Teknik Servis

Misyon & Vizyon

Cep telefonu teknik servis standartlarını çağdaş, etik ve üretken bir seviyeye, eğitimli ve başarılı bir ekiple yükselterek ve layık oldukları profesyonel, güvenilir hizmeti, en hızlı şekilde müşterilerimize sunmaktır. 

Tanıtım Filmi >

Fixplan iFixit Profesyonel Telefon Tamir Seti

Özel ekipmanlar, sorunsuz tamirler

Profesyonel Tamir Seti

Dünyanın en gelişmiş telefon tamir setleri sayesinde müşterilerimizin telefonları kozmetik açıdan hiç zarar görmeden tamir oluyor.

Tüm tamir setlerimizin antistatik olması, telefonda oluşabilecek beklenmedik sorunların da önüne geçiyor. Ekranlar kırılır, piller yavaşlar, kulaklıklar arızalanır ama doğru araç ve ekip ile hepsi kısa sürede tamir edilebilir. 

Fixplan Hakkında Detaylı Bilgi >

Telefon Teknik Servis Bilgi Güvenliği

Bilgi ve işlem Güvenliği

Canlı Yayın Kamerası

Tüm araçlarımızda bulunan canlı yayın kameraları ile teknik ekibimiz, merkezimiz tarafından sürekli olarak kontrol edilir ve telefonunuzdan parça eksilmesi, kişisel verilerinize ulaşılması gibi güvenlik sorunları ortadan kaldırılır.

Dilerseniz siz de canlı olarak tamir sürecini takip edebilir ve bilgi güvenliğinden emin olabilirsiniz. 

Gizlilik Politikası Hakkında >

Apple Samsung Teknik Servis orijinal yedek parça

Beklenmedik Arızalara Karşı

Orijinal Yedek Parça

Tamir işlemlerinde orijinal parça kullanıyor ve işlemlerimize 1 yıl garanti veriyoruz.

Yan sanayi ürünler için "orijinalden farkı yok" diyen, garanti belgesi ya da fatura vermeyen işletmelere bu konuda güvenmeyin. Yapılan işlem için mutlaka garanti belgenizi isteyin.

Garanti Koşulları Hakkında >

Fixplan Profesyonel Telefon Teknisyeni

Profesyoneller Fark Yaratır

Profesyonel Teknisyenler

Teknisyen adayları öncelikle özgeçmişlerini Fixplan ile paylaşır ve uygun olan adaylar yüz yüze görüşmeye davet edilir. Adaylar hakkında detaylı bilgi ve adli sicil kaydı alındıktan sonra bir kısım teknisyen adayı 2.ci görüşmeye çağırılır. 

2.ci görüşmede hem İngiltere’de bulunan hem de Türkiye’deki mevcut teknik ekibimiz tarafından çeşitli test sürecinden geçirilir. Bu süreci başarıyla geçen adaylar, staj sürecine başlar. 

2 haftalık teknik bilgi ve iletişim becerileri üzerine eğitim, ardından 4 hafta mevcut teknisyenlerimizin yanında staj yaparlar. Sonrasında değerli müşterilerimize Fixplan markası altında, teknisyen olarak hizmet vermeye başlarlar.

Fixplan Ekibimiz Hakkında >

ifixit tamir araçları
ifixit tamir aracı
ifixit tamir ekipmanı
ifixit tamir seti

Hizmet verdiğimiz modeller ve servis fiyatları.

Yerinde Tamir Ankara

Yerinde Tamir Nedir?

Volkswagen Transporter marka araçlarımızın içinde bulunan profesyonel teknik servis donanım ve ekipmanları ile dilediğiniz adrese geliyoruz ve Apple iPhone ve Samsung telefonlarınızı araçlarımızın içerisinde, ortalama 30 dakikada tamir ediyoruz. Telefon teknik servisi aramıyor ve zaman kaybetmiyorsunuz. Orijinal parça kullanılan tüm işlemlere 1 Yıl Garanti, 12 Ay Taksit imkanı sunuyoruz.

Yerinde tamir araçlarımız hakkında >

Kargo ile iPhone Teknik Servis

Kargo Tamir Nedir?

Türkiye'nin her yerinden ücretsiz kargo hizmeti ile telefonunuzu teknik servis merkezimize gönderebilirsiniz. Ortalama 3 iş günü içerisinde telefonunuzun tamiri gerçekleştirilip adresinize gönderilir ve orijinal parça kullanılan tüm işlemlere 1 Yıl Garanti, 12 Ay Taksit imkanı verilir.

Kargo tamir hakkında detaylı bilgi >

Fixplan iPhone ve Samsung Telefon Tamir

Hangi Arızaları Yapıyoruz?

Kırık, Çatlak, Bozuk Ekran Değişimi
Batarya, Pil Değişimi
Şarj Soketi Arızaları
Mikrofon ve Ahize Arızaları
Home Button Arızaları
Açma/Kapama ve Ses Tuşu Arızaları
Arka Kamera ve Ön Kamera Arızaları
Kasa Değişimi
Wifi / Bağlantı Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları
Anakart & Entegre Arızaları

Tamirler hakkında detaylı bilgi >

1. Fixplan® sitede bulunan fiyatları değiştirme hakkına sahiptir. Tamir programı randevu sırasına göre yapılmakta ve Fixplan tamir için verilen gün ve saati değiştirebilir.

2. Yerinde Tamir hizmeti şu an sadece Ankara için geçerlidir. Ortalama servis süresi 30 dakikadır. Aksi durumlarda müşterilere bilgi verilir.

3. Kargo ile garanti kapsamı dışında yapılan tamirler ortamala 3 iş günü, en geç 20 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.
 
4.  Müşteri, fixplan.com.tr üzerinden randevu/sipariş oluşturmuş olsa dahi bunun uzmanlık gerektiren bir inceleme ile tespit edilmesi gerektiğinden hiçbir bağlayıcılığı olmadığını, Fixplan tarafından yapılan inceleme sonucu belirlenen arıza durumunun doğru olduğunu kabul eder.

5. Fixplan ile Apple® ve Samsung® arasında bir bağlantı yoktur, Fixplan bir yetkili servis değildir.

6. Garanti koşulları, Teknik Servis onarım hüküm ve şartları ile ilgili detaylı bilgi.

Garanti Koşulları

Fixplan Türkiye Hizmet Garantisi

Fixplan Türkiye, tanımlanmış hizmetleri dahilinde %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Fixplan Türkiye hizmetlerinden isterseniz iyzico güvencesi altında kredi kartı ile online ödeme veya kredi kartı ile kapıda ödemeyi tercih ederek faydalanabilirsiniz.

Satın alınan hizmet kapsamında taahhüt ettiğimiz çözümü sunamamamız durumunda, aldığımız ücretin ilgili kısmı ya da tamamı hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme tipinize bağlı olarak kredi kartınıza iade edilecektir. Ödemeniz sırasında bankaların tahsil etmiş olabileceği olası işlem ücretleri Fixplan Türkiye tarafından yapılacak iadeye dahil değildir.

İhtiyacınızı belirterek talep etmiş olduğunuz servis hizmeti kapsamında, tamir araçlarımızın içinde yapılan çalışma sırasında, ihtiyacın bu hizmetle karşılanamayacağının anlaşılması durumunda, teknik ekibimiz sizi ihtiyacınız olan hizmetler ve bunların maliyetleri konusunda bilgilendirecektir.

Ekibimiz tamir araçlarımızda yaptığı çalışma sonrasında dijital ortamda ya da basılı servis formu üzerinde imzalı onayınızı alarak çalışmayı sonlandıracaktır. Sonrasında dijital ortamda garanti formumuzu doldurduğunuz takdirde aldığınız hizmet için Fixplan Türkiye size yine dijital ortamda bir yıl geçerliliği olan bir mail formu gönderecektir. İmzalı onayınız bulunan sonuçlanmış hizmetlerimiz ile ilgili olası iptal ya da iade talepleriniz, ilgili kanun ve yönetmeliklerin belirlediği çerçevede ele alınacaktır.

İptal ve iade işlemleriniz için hafta içi saat 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0312 400 0 444 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

 

FIXPLAN | TEKNİK SERVİS ONARIM HÜKÜM VE ŞARTLARI

1. İşbu sözleme Fixplan (NKS Biliim Teknolojileri ve Telekomünikasyon Tic. Ltd. ti.) ile Müteri arasındaki hak ve yükümlülükleri belirlemek maksadıyla düzenlenmitir.

2. Müteri, Fixplan’a teslim ettii ürün ve/veya ürünlerle alakalı olarak yapılacak ive ilemler hakkında tüm yetkinin ve ileyiin servisin yetkili uzman teknisyenlerince belirleneceini peinen kabul ve beyan eder.

3. Müteri, cihazı teslim ederken cihaza ilikin bilgileri ve cihaz üzerinde mevcut hasar bilgilerini doru ve eksiksiz olarak forma girdiini, cihazla birlikte SM kart teslim etmemesi gerektiini, telefonun ön ve arkasında bulunan koruma filmi ve benzeri (ekran filmi, koruma filmi, yapıtırma vs.) ürünlerin zarar görebileceini ve tekrar kullanılamaz hale gelebileceini, fotoraf/müzik/rehber gibi kiisel verilerinin silinebileceini bildiini, bu gibi durumlarda Fixplan’ın sorumlu olmadıını kabul, beyan ve taahhüt eder.

4. Müteri, formu eksiksiz doldurarak arıza durumunu belirtmiolsa dahi bunun uzmanlık gerektiren bir inceleme ile tespit edilmesi gerektiinden hiçbir balayıcılıı olmadıını, Fixplan tarafından yapılan inceleme sonucu belirlenen arıza durumunun doru olduunu peinen kabul ve beyan eder.

5. Yapılan tamir sonucunda Fixplan tarafından deitirilen orijinal parçaların 1 (Bir) Yıl Garantisi bulunmaktadır. Müteri ürünün garanti süresinin belirlenmesi ya da sair hususlar için Fixplan tarafından talep edilmesi halinde bu formu ibraz edeceini peinen kabul ve beyan eder.

6. Ahize-hoparlör ilemlerinde toz ve kirlenmeye balı ses seviyesinde yaanan düler ve batarya ömrü ile ilgili problemler garanti dııdır. Sıvı temasına maruz kalmıcihazların kalıcı bir ekilde tamiri mümkün olmadıından, tamir ilemi gerçekleirse dahi, bu cihazlara garanti verilmez. Sıvı teması nedeniyle arızalanan cihazlar tamir ilemi balamadan tarafımıza bildirilmelidir, aksi taktirde müteri harcanan zaman ve emein bedeli olarak 65içilik ücreti tahsil edileceini peinen kabul ve beyan eder.

7. Müteri, Fixplan’ın onarımını yapacaı her ürünün fotorafının çekildiini bildiini, darbe itirazı olması durumunun deerlendirilmesinde öncelikle bu fotorafların referans alınacaını, ürün üzerinde görünür ya da görünmez fiziksel hataların tespitinde teknisyen raporunun esas alınacaını kabul eder.

8. Müteri ibu form üzerinde bilgisini vermedii veya ürün kabul aamasında yapılan fiziksel kontrollerde görünmesi mümkün olmayan ve teknisyen incelemesi ile ortaya çıkan fiziksel hatalarla alakalı kendisinin sorumlu olduunu kabul ve beyan eder.

9. Müteri, garanti kapsamında bulunan cihazların tamir sonrasında garanti kapsamı dıında kalabileceini bildiini, bu gibi durumlarda Fixplan’ın sorumlu olmadıını peinen kabul ve beyan eder.

10. Müteri, kendi onayı ile cihazı üzerinde Fixplan tarafından ilem ve onarım yapıldıktan sonra, cihazın eski arıza düzeyine getirilmesini talep edemeyeceini, bunun teknik olarak da mümkün olmadıını bildiini kabul ve beyan eder.

11. Müteri, cihaz üzerinde yapılan inceleme ve deerlendirmeler sonucu tespit edilen ek hasar ve onarılması zorunlu olan durumlar giderilmeden cihazın onarımının gerçekletirilemeyeceini bildiini, bu hasarların onarılmasına ve maliyetlerin yansıtılmasına peinen onay verdiini kabul ve beyan eder.

12. Müteri, cihaz kapalı ve çalımaz durumda teslim alınan ilemlerde, gerekli kontrollerin tam olarak salanamadıı için, tamiri gerçekleen parça dıındaki arızalardan Fixplan sorumlu olmadıını kabul ve beyan eder.

13. Müteri, Fixplan tarafından onarımı gerçekletirilerek ürünü teslim alması gerektiine ilikin bilginin kendisine verildii tarihten itibaren geçen 60 gün içinde cihazı teslim alması gerektiini, teslim atmadıı üründen Fixplan’ın sorumlu olmadıını bildiini kabul ve beyan eder.

14. Müteri, Fixplan’a kargo, nakliye veya posta yolu ile gönderdii ve servis hizmeti sonrası bu yollardan biri ile kendisine ulatırılmasını talep ettii cihazların taıma sırasında hasar, zarar ya da ziyan görmesi halinde Fixplan’ın hiçbir sorumluluu olmadıını kabul ve beyan eder.

15. Müteri, Fixplan’ın Yerinde Tamir hizmetinden faydalanarak giderilmesini talep ettii arızanın dıında bir arıza tespit edilmesi durumunda cihazı baka bir lokasyonda ya da Fixplan Merkez Ofisinde servis hizmeti verilmesinin gerekmesi halinde itiraz etmeyeceini, onarım kabul edilmedii taktirde harcanan zaman ve emein bedeli olarak 65içilik ücreti tahsil edileceini kabul ve beyan eder.

16. Fixplan Yerinde Tamir hizmeti alarak cihazı tamir edilen müteri, 48 saat içinde takılan parça ile ilgili problem olması durumunda, Fixplan’ın belirledii hizmet sınırları içinde, parçanın kontrolleri için tekrar yerinde hizmet alabilir. 48 saati geçen yerinde tamir hizmeti alan müteri, kargo/nakliye/posta yoluyla hizmet alan müteri ve ofiste hizmet almıtüm müteriler, Fixplan garanti kapsamı içinde olan cihazlarının tekrar kontrol ve onarımı için, cihazı Fixplan Merkez Ofisine getirilmeli ya da göndermelidir. Müteri bu konuda bilgilendirildiini kabul ve beyan eder.

17. Müteri, onarım için Fixplan’a teslim edilen cihazların tamir süresinin en fazla 20 igünü olduunu, hem yerinde tamir, hem kargo/nakliye/posta hem de ofise gelen tüm cihazların bu süre zarfında tamir edileceine dair bilgilendirildiini, tamiri gerçekletirilemeyen cihazların iadesinin yapılacaını kabul ve beyan eder.

18. Onarım için Fixplan’a teslim ettiiniz cihazların parçalarının deiimi halinde ilgili cihazların deien parçalarının tarafınıza iade edilmemesine, NKS Biliim Teknolojileri ve Telekomünikasyon Tic. Ltd. ti tarafından imha ettirilmesine, hurdaya ayrılmasına, çevreye kazandırılmasına veya ihraç edilmesine ibu servis formu ile onay vermektesiniz. Söz konusu cihazların veya yedek parçaların Fixplan tarafından geçici olarak kendi stoklarına alınması da tarafınızca kabul edilmektedir.

19. Müteri, kullanıcı kaynaklı sorunların (Sıvı teması, çatlak ekran vs.), cihaz Fixplan’a bırakıldıktan sonra da devam edebilecei ve bu sebeple arızanın ilerleyebilecei konusunda bilgilendirildiini kabul ve beyan eder.

20. Müteri, ibu servis formunun üçüncü kiilerin eline geçmesinden dolayı meydana gelebilecek durumlardan ve sonuçlarından dolayı Fixplan’ın hiçbir sorumluluk taımaını kabul ve beyan eder.