Samsung Teknik Servis

Samsung
Teknik Servis

Samsung ekran değişimi ve tüm Samsung teknik servis işlemlerinde, sadece orijinal ürünler ile hizmet sunuyor ve yapılan işlemlere belgesi ile birlikte garanti veriyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek yerinde tamir araçları sayesinde dilediğiniz adreste teknik servis hizmeti alabilir veya ücretsiz kargo ile telefonlarınızı gönderebilirsiniz.

Neden Fixplan?

Garanti Teknik Servis

1 Yıl Garanti.

Samsung ekran değişimleri, kamera değişimleri, ahize veya hoparlör değişimlerinin tamamı orijinal Samsung ürünüdür ve 1 yıl garanti belgesi ile gelmektedir.

iPhone Ekran Fiyatları

Orijinal Parça.

Samsung orijinal yedek parça kullanarak yaptığımız işlemlere 1 yıl garanti verilmektedir. Batarya değişimleri kullanıma bağlı olması sebebiyle, orijinal ve 6 ay garantilidir.

Profesyonel Ekip.

Fixplan teknik ekibi, Türkiye’nin en tecrübeli, konusunda uzman kişilerinden oluşmasına rağmen, sürekli ve düzenli olarak eğitim sürecinden geçmektedir.

Yerinde Tamir Hizmeti.

Tam donanımlı teknik servis araçlarımız, sertifikalı bir teknisyen ile ayağınıza geliyor, cihazınızı dilediğiniz adreste tamir ediyor.

iPhone Ekran Çözünürlük

Ücretsiz Arıza Tespit.

Cihazlarınızda arıza tespit işlemleriniz için herhangi bir ücret talep edilmez ve onaylamadığınız işlemler ücretsiz iade edilir.

Ücretsiz Kargo.

Telefonlarınızı Fixplan Teknik Servislerine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Onarımı yapılan tüm cihazlar tekrar ücretsiz olarak tarafınıza gönderilir.

Randevu ve bilgi

Müşteri Hizmetleri

Fixplan çalışma sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak, randevu oluşturmak ve tüm sorularınız için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Samsung Teknik Servis Alet Seti
Teknik Servis Aracı

Yerinde Tamir Hizmeti

Samsung Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları! Özel tasarım Samsung teknik servis araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

Fixplan olarak, Samsung teknik servis işlemlerinde sadece orijinal parçalar ile hizmet sunmakta ve tüm Samsung ekran değişimi işlemlerine 1 yıl garanti vermekteyiz.

Güncel Samsung ekran değişimi ve tüm Samsung servis fiyatlarına internet sitemizden ulaşabilir, Fixplan yerinde tamir hizmetleri için randevu alabilirsiniz.

Neden Fixplan ?

Samsung teknik servis

Online Güncel Fiyat Listesi
12 Ay Garanti Belgesi
Yerinde Tamir Hizmeti
30 Dakika’da Teslim
Profesyonel Sertifikalı Ekip
Orijinal Yedek Parça
Anakart Onarım Merkezi
En Yüksek Kalitede Ekipmanlar
Ücretsiz Kargo ve Arıza Tespit

Fixplan® Türkiye, Samsung® Yetkili Servisi değil, özel bir servistir.