Akıllı Telefon Tamir Aracı

Cep Telefonu tamir aracımız nasıl hizmet sunar?

Cep telefonu tamir aracı ve yerinde tamir nedir nasıl çalışır? Cep telefonu tamir aracım ız nasıl işlem yapmaktadır?

Türkiye'de ilk

Türkiye’nin ilk, ve halen tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet sunan Fixplan, profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken tüm donanımı özel tasarım tamir araçlarının içinde sağlamaktadır.

Yerinde Tamir Hizmeti Ankara

Teknik servis araçları ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Fixplan Cep Telefonu Tamir Aracı

Tamir Süresi

Tamir aracım ız, profesyonel bir teknisyen ile istediğiniz adrese geliyor, iPhone ve Samsung gibi telefonlarınızı ortalama 30 dakika içinde tamir aracımızın içinde onarıyor.

Tamir Aracım Fixplan

Garanti

Mahall Ankara merkez ofisimiz ve tüm şubelerimizde olduğu gibi tamir aracımızda yapılan tüm teknik servis işlemlerine de aynı şekilde garanti veriyor ve bir aksaklık çıkması durumunda 48 saat içinde tekrar istediğiniz adrese gelerek garanti kapsamında telefonlarınızın onarımını sağlıyoruz.

Samsung ve iPhone Servis

Tüm Samsung ve iPhone telefonlarınız için teknik servis fiyatlarına ulaşın, randevunuzu oluşturun.

Samsung Teknik Servis

Tamir Aracımız Hakkında

Tüm tamir araçlarımız, düşük akü, zayıf akım, kısa devre gibi hasar verebilecek durumlara karşı korumalı 220V / 3000W tam sinus inverter ile ısı ayarlı Lehim & Havya makinesi, volt ve amper ayarlı güç kaynağı, dijital multimetre gibi profesyonel ekipmalar ile donatılmıştır. Telefonlarınız en üst düzey tamir merkezlerinde bulunan ekipmanlar ile tamir aracım ızda onarılır.

Tamir Aracı Güvenliği

Tamir aracımızda bulunan canlı yayın kameraları ile teknik ekibimiz, merkezimiz tarafından sürekli olarak kontrol edilir ve telefonunuzdan parça eksilmesi, kişisel verilerinize ulaşılması gibi güvenlik sorunları ortadan kaldırılır.  Dilerseniz siz de canlı olarak tamir sürecini takip edebilir ve bilgi güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Tamir Aracım

Antistatik ESD

Tamir aracım ız, Mahall Ankara’da yer alan özel tasarım teknik servis atölyesi gibi, yine özel tasarım VW Transporter modellerinden oluşmaktadır. Tamir aracım ız, Antistatik ESD ve en yüksek seviyedeki teknik servis standartlarına sahiptir. Bir çok devre, parça ve teknoloji ürünleri, Elektrostatik şarjın aniden değişimi yüzünden onarılamayacak arızalara ve ürünün kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Elektronik endüstrisindeki sorunların en önemlisi ESD’dir. ESD’nin verdiği hasarlar hiç küçümsenmeyecek derecede olup mevcut hasarların %50’si ESD kaynaklı olduğu tespit edilmiştir ve toplam maliyeti 25 trilyon doları bulmuştur.

Kampanya ve Fırsatlar için bizi takip edin.

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !