fbpx

Teknisyen Ol

Fixplan Teknisyeni olarak alacağınız sektörel ve kişisel gelişim eğitimleri ile sektörde fark yaratın ve harika bir kariyer yapın!

Kariyer

Sektörel ve kişisel gelişim eğitimleri ile kariyerinize yön verin.

Kazanç

Fixplan prim sistemi ile sektörün en fazla kazanan ekibine katılın.

Anlaşmalı Kurumlar

Profesyonel Kariyer

Sektörel ve kişisel gelişim eğitimleri ile kariyerinize yön verin.

Kurumsal Yönetim ve Sistem

Profesyonel çalışma ortamı, özel tasarım yazılımlar ile iş takibi ve yönetimi, prestijli bir kariyer ve yüksek kazanç sistemi.

Hem Ofiste, Hem Yerinde

Ofis Teknikeri

Türkiye’nin en modern ofislerinde, en kaliteli ekipmanlar ile hizmet sunun.

Yerinde Tamir Teknikeri

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet sunun.

Fixplan Sistemi

Fixplan sistemi, teknisyenlerin sektörde en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması hedefi üzerine kurulmuştur. Sistem, teknik ekibimize bilgi ve tecrübelerimizi en doğru şekilde aktarmak, profesyonel hizmet sunmak üzerine çalışıyor. Teknik personeli başarıya götürecek yolda rehberlik ediyor, kapsamlı eğitim programları ile gelişimlerine sürekli destek veriyor.

Fixplan, teknik servis dinamiklerini değiştiren, sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak sektöre yön vermektedir. Girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirmiş, yenilikçi ve mükemmel hizmet kalitesi ile insanlara hayal ettiklerinin ötesinde bir hizmet sunmayı hedefleyen, sektörün lider kuruluşu olarak anılmaktadır.

Türkiye’nin ilk ve tek özel tasarım VW Transporter araçları ile müşterilerinize dilediği yerde hizmet sunun. Araçlarımın profesyenel bir teknik serviste olması gereken tüm teçhizata sahiptir.

Fixplan sistemi, teknik personelin sektörde en fazla kazanan ve kariyer yapmasını sağlayan bir sistem üzerine kurulmuştur.

Tüm başvurular Fixplan kayıtlarında kalır ve ihtiyaç duyulması durumunda sizlerle irtibata geçilerek değerlendirme sürecine girilir.

TEKNİSYEN OL

Fixplan Türkiye | Teknisyen olmak için ön başvuru formunu doldurunuz.