Fixplan Favicon Logo

Fixplan®
Teknisyeni Olun

Fixplan Teknisyeni olarak alacağınız sektörel ve kişisel gelişim eğitimleri ile sektörde fark yaratın ve harika bir kariyer yapın!
Profesyonel Ekip
Profesyonel Ekipman.

Fixplan
Hakkında

Fixplan, teknik servis dinamiklerini değiştiren, sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak sektöre yön vermektedir.

Girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirmiş, yenilikçi ve mükemmel hizmet kalitesi ile insanlara hayal ettiklerinin ötesinde bir hizmet sunmayı hedefleyen, sektörün lider kuruluşu olarak anılmaktadır.

Kariyer &
Yüksek Kazanç

Fixplan prim sistemi ile sektörün en fazla kazanan ekibine katılın ve Sektörel/kişisel gelişim eğitimleri ile kariyerinize yön verin.

Fixplan sistemi, teknik personelin sektörde en fazla kazanan ve kariyer yapmasını sağlayan bir sistem üzerine kurulmuştur.

  • Arıza Tespit Eğitimleri
  • Yazılımsal Eğitimler
  • Elektronik Onarımları
  • Anakart Onarımları
  • Yerinde Tamir Sistemi
  • Kişisel Gelişim Eğitimleri
Eğitimler

Teknisyen
Sistemi.

Fixplan sistemi, teknisyenlerin sektörde en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması hedefi üzerine kurulmuştur. Sistem, teknik ekibimize bilgi ve tecrübelerimizi en doğru şekilde aktarmak, profesyonel hizmet sunmak üzerine çalışıyor. 

Teknik personeli başarıya götürecek yolda rehberlik ediyor, kapsamlı eğitim programları ile gelişimlerine sürekli destek veriyor.

Ayrıntılı Bilgi >

Başvuru Formu

Fixplan Türkiye | Teknisyen olmak için ön başvuru formunu doldurunuz.

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Sosyal Medya
ve Bilgi Bankası.

Fixplan sosyal medya hesaplarını takip ederek hem çeşitli indirimler ve çekilişlerden faydalanabilir, hem de güncel teknolojik haberlere ve değerli sektörel bilgilere ulaşabilirsiniz.