YENİ NESİL TEKNİK SERVİS

HABERLER

FIXPLAN TÜRKİYE

Telefon Teknolojisi Nereye Gidiyor ?

Geçtiğimiz aylarda Samsung Galaxy S10 ve Huawei P30, modellerini farklı seçenekleri ile birlikte piyasaya sürmüştü. İkiside dünya çapında beğeni topladı. Galaxy S10’u neredeyse mükemmel bir cihaz olduğu için ve akıllı telefon fotoğrafçılığı konusunda sınırları zorlayan Huawei P30 ve P30 Pro’yu övgülerle eleştiren eleştirmenler çıktı.

Huawei satışlarda öne çıkarken, bir önceki yıla göre %50’nin üzerinde bir artışla dünyada en çok satan 2. akıllı telefon markası olurken – Samsung ve Apple, diğer birçok akıllı telefon markası gibi bazı cihazların satışlarında durgunluk yaşadı. Geçen yılın sonuna ilişkin üç aylık raporunda Samsung, inanılmaz rekabetçi bir orta ve düşük seviye ürün yelpazesinin oluşması satışların yavaşlamasına neden olduğunu savundu. Apple, iTunes ve iCloud dahil hizmetlerden elde edilen gelirde bir artış olduğunu bildirdi, ancak donanım satışlarının keskin şekilde düştüğünü bildirdi.

Çoğu üründe, ister akıllı telefon, ister fotokopi makinesi olsun, teknolojide belirli bir kullanım ömrü vardır. Apple iPhone’lar için, işten oyuna kesintisiz geçiş sağlayan inanılmaz ekosistemin getirdiği faydaları biliyoruz. Samsung, Huawei, Sony, LG veya Nokia’nız olsun Android cihazlarında benzersiz bir özelleştirme düzeyi vardır. Fakat bugün akıllı telefonlara geniş çerçeveden baktığınızda, hepsi aynı şeyi yapıyor gibi değil mi? Huawei P30 ve Samsung S10 gibi amiral gemisi cihazlar diğerlerine kıyasla az bir fark sunuyor ama burada da fiyat önemli bir rol oynuyor. 

Yeni Nesil Cihazların Özellikleri ve Fiyatları

Bir akıllı telefon için en fazla ne kadar ödersiniz? Amiral gemisi cihazlarda artık 10.000₺ üzerinde fiyatlar görüyoruz  ve katlanabilir Galaxy Fold gibi niş cihazlar daha yüksek fiyatlarla gelecektir. Orta sınıf akıllı telefonların neredeyse üçte biri giderek daha cazip hale geliyor. Huawei’nin Lite ve Y serisi, Samsung’un yenilenen A serisi ile amiral gemisi düzeyinde güçlü bir deneyim sunuyor.

Tüketiciler pazardaki mutlak en iyi ve en yeni akıllı telefona sahip olmak mı istiyor? Statü ve cihazın ücreti, kabiliyetinin önüne mi geçiyor?

En büyük soru şudur: Akıllı telefonlar için sırada ne var? Apple iPhone’un Face ID teknolojisi veya Huawei P30 Pro’da 50x zoom objektifi gibi inanılmaz özelliklerde teknoloji gördük. Daha ne kadar ileri gidebiliriz? Yakın zamanda Samsung tarafından piyasaya sürülenler gibi katlanabilir akıllı telefonlar, diğer markaların yakın gelecekte kendi ürünlerini piyasaya sürmeye hazır hale gelmeleriyle sektördeki bir sonraki bölüm gibi görünüyor.

Bir şey kesin; akıllı telefonların geleceği ilginç olacak ama ne olursa olsun, Fixplan yeni nesil hizmetleri ile orada olacak – bir sonraki ve en büyük amiral gemiyi seçtiniz veya biraz daha orta düzey bir telefon aldınız – Apple, Samsung, Huawei yerinde teknik servis işlemleri ile cihazlarınızı en hızlı şekilde onarmaya devam edeceğiz.

Fixplan Yeni Nesil Teknik Servis | iPhone Servis Ankara

Fixplan Hizmet Araçları

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !

Sormak ve söylemek istedikleriniz...

Fixplan Türkiye hakkında öneri, tavsiye, soru ve şikayetleriniz için bize ulaşın. Servis fiyatları bölümünden tüm cihazların güncel onarım ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Franchise Sistemi

Franchising hakkında detaylı bilgi ve başvurularınız için lütfen Franchise bilgilendirme sayfasında yer alan başvuru formunu doldurunuz.