Huawei Mate X2

Huawei Mate X2 Tanıtımı

Yeni Huawei Mate X2 tanıtım tarihi açıklandı.

Huawei Mate X2

Huawei Mate X2 Hakkında

Farklı tasarımıyla katlanabilir yeni Huawei Mate X2 modelinin tanıtılacağı tarih açıklandı. Şirketin basına davetiye göndermesi ile verilen bilgilere göre katlanabilir telefon, 22 Şubat’ta lansmana çıkacak.

İçe doğru katlanır tasarımda olacağı iddia edilen Mate X2’nin çok yüksek fiyatlarda olacağı için yüksek satış rakamlarına ulaşmayacağı düşünülüyor. Şirketin önceki çıkardığı Huawei Mate X ve Mate Xs dışa doğru katlanan tasarımı dikkat çekmişti. Geçtiğimiz zaman içerisinde Huawei Cihazları Başkanı ve Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu, Mate X2 kullandığını belirtmişti.

Katlanabilir Mate X2 tasarım özellikleri edinilen kaynaklardan, Ross Young Samsung Galaxy Z Fold 2’ye benzediğini açıklamıştı. Son açıklamalara göre içi 8 inç, dışı ise 6,45 inç ekran tasarımı bulunuyor. 

Mate X2, katlanabilir dizaynı ve kamerası ile performans açısından dikkat çekeği ön görülüyor

Kamera özellikleri 50 megapiksel ana kamerası ie 16 megapiksel, 12 megapiksel ve 8 megapiksel olacağı bekleniyor. Mate X2 selfie kamerası 16 megapiksel çözünürlükte olabileceği öngörülüyor. İşlemcisi Kirin 9900 ve 5G destekli bunun yanında 4.400 mAh batarya kapasitesi bulunacak.  Cihazda 66 Watt şarj desteği hızlı şarj imkanıda sağlayacak. Huawei Mate X2 Türkiye Satış fiyatı belli değil ama 30 bin TL üzeri olacağını tahmin ediyoruz.

Son zamanlarda katlanabilir telefonlara olan ilgi giderek artıyor ve Samsung, Huawei, Xiaomi katlanabilir telefonlarını piyasaya sürerken Apple’ın bu konuda ne yapacağı merak ediliyor.

Fixplan Cep Telefonu Tamir Aracı

Yerinde Tamir Hizmeti Ankara

Teknik servis araçları ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Teknik Servis

Samsung ve iPhone Servis

Tüm Samsung ve iPhone telefonlarınız için teknik servis fiyatlarına ulaşın, randevunuzu oluşturun.

Kampanya ve Fırsatlar için bizi takip edin.

Tamir Aracım Fixplan

Yerinde Tamir Hizmeti

Servis Araçları

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel yerinde tamir araçları ile hizmet veren firması olan Fixplan ile tanışın! İçinde profesyonel atölye barındıran özel tasarım araçlarımız ile dilediğiniz adrese geliyor, telefonlarınızı 30 dakika içinde tamir ediyoruz.

İster ofisimize getirin, ister servis size gelsin !