Fixplan® Türkiye

Macbook
Teknik Servis

Macbook ekran değişimi, batarya değişimi ve anakart değişimi gibi tüm Macbook teknik servis işlemleri garantili olarak Fixplan şubelerinde yapılmaktadır.

Macbook Servis

Garantili, Hızlı, Ekonomik.

Fixplan Teknik Servisleri, tüm şubelerinde her zaman aynı kaliteyi ve aynı müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Bu bağlamda kullanılan parça kalitesi, ekipmanlar ve sertifika programları sayesinde cihazlarınız güvenle ve garantili olarak onarılır.

Macbook
Ekran Değişimi

Macbook, Macbook Air ve Macbook Pro modelleri için hızlı, ekonomik ve garantili ekran değişimi işlemleri yapılmaktadır. Tüm işlemler profesyonel ve sertifikalı ekibimiz tarafından yapılır.

Macbook Ekran Değişimi

Macbook
Pil Değişimi

Tüm Macbook modelleri için pil değişimi hizmeti verilir ve yapılan işlemler Fixplan garantisi altındadır. İşlemler uzman ve sertifikalı teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Macbook Pil Değişimi

Tüm Macbook
Onarımları

Macbook cihazlarınızla ilgili anakart değişimleri de dahil olmak üzere tüm onarım işlemleri Fixplan şubelerinde sunulmaktadır.

Macbook Anakart

Apple Onarım
Hizmetleri

Fixplan, Apple iPhone, iPad, Macbook ve Watch modellerine profesyonel, ekonomik ve hızlı onarım hizmetleri sunmaktadır.

Apple Teknik Servis

Ücretsiz
Kargo Hizmeti

Tüm Türkiye’den Macbook, iPhone, Watch ve iPad cihazlarınızı ücretsiz kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo | 434 686 616

Macbook Ücretsiz Kargo

Tüm arızaları
onarıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı Macbook onarım firması olarak %90 başarı ortalaması ile çalışıyoruz. Ekran değişimi, pil değişimi, şarj arızaları gibi sorunları ortalama 1 gün içinde onarıyor ve tüm işlemlere garanti veriyoruz.

Tüm Apple Macbook serileri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. Ölü piksel, belli bir noktada çizik oluşması veya görüntünün kaybolması, renklerde sorun yaşanması gibi oluşabilecek tüm arızalar teknik ekibimiz tarafından onarılmaktadır.

Macbook Teknik Servis Ankara

Tüm Apple Macbook serileri için pil ve batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Apple Macbook Teknik Servis Ankara

Tüm Apple Macbook serileri için mikrofon, hoparlör ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Hoparlör ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 1 gün içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Macbook Teknik Servis Ankara

Tüm Apple Macbook serileri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 1 gün içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Macbook Pro veya Macbook Air cihazınız  şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, şarj soketi arızalanmış olabilir.

Macbook Teknik Servis Ankara

Tüm Apple Macbook serileri için klavye ve fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Klavye veya Trackpad ile ilgili sorunların çözümü ortalama 1 gün içinde yapılmakta ve yapılan işlemlere garanti verilmektedir.

Macbook Teknik Servis

Tüm Apple Macbook serileri için anakart onarım ve değişimleri Fixplan tarafından profesyonel olarak yapılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları

Macbook Anakart Tamir Merkezi

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW