Fixplan® Türkiye

Macbook
Teknik Servis

Macbook ekran değişimi, batarya değişimi ve anakart değişimi gibi tüm Macbook teknik servis işlemleri garantili olarak Fixplan şubelerinde yapılmaktadır.

Macbook Servis
Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcısı

Garantili, Hızlı, Ekonomik.

Orijinal Apple® Parça Değişimi

Apple garantili orijinal parçalar Fixplan servislerinde!

Apple onaylı Fixplan Teknik Servisleri, tüm şubelerinde her zaman aynı kaliteyi ve aynı müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Bu bağlamda kullanılan parça kalitesi, ekipmanlar ve sertifika programları sayesinde cihazlarınız güvenle ve garantili olarak onarılır.

Macbook
Ekran Değişimi

Macbook, Macbook Air ve Macbook Pro modelleri için hızlı, ekonomik ve garantili ekran değişimi işlemleri yapılmaktadır. Tüm işlemler profesyonel ve sertifikalı ekibimiz tarafından yapılır.

Macbook Servis Ekran Değişimi

Macbook
Pil Değişimi

Tüm Macbook modelleri için pil değişimi hizmeti verilir ve yapılan işlemler Fixplan garantisi altındadır. İşlemler uzman ve sertifikalı teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Macbook teknik servis pil değişimi

Tüm Macbook
Onarımları

Macbook cihazlarınızla ilgili anakart değişimleri de dahil olmak üzere tüm onarım işlemleri Fixplan şubelerinde sunulmaktadır.

Macbook Anakart

Apple Onarım
Hizmetleri

Fixplan, Apple iPhone, iPad, Macbook ve Watch modellerine profesyonel, ekonomik ve hızlı onarım hizmetleri sunmaktadır.

Macbook Apple Teknik Servis

Ücretsiz
Kargo Hizmeti

Tüm Türkiye’den Macbook, iPhone, Watch ve iPad cihazlarınızı ücretsiz kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo | 434 686 616

Macbook Ücretsiz Kargo

MacBook Tamir Hizmetleri

macbook teknik servis sıvı hasarı

Sıvı Hasarı

MacBook’unuz sıvı hasarına maruz kaldığında yapmanız gereken ilk şey cihazı derhal kapatmak ve tüm güç kaynaklarının bağlantısını kesmektir. Tamir için temizleme, kurutma ve Macbook topcase (kasa) değişimi gerekebilir.

Apple Pil Değişimi

Açılmıyor / Şarj Olmuyor

Macbook açılmıyor/şarj olmuyor sorunları şarj bağlantı noktaları, bozuk şarj kabloları veya pilden kaynaklanabilir. Şarj sorununu onarmak için, profesyonel bir MacBook onarım servisi şarj sisteminin kontrolünü gerçekleştirecektir. 

macbook teknik servis ısınma sorunu

Isınma Sorunu

Yazılım sorunları, toz birikmesi veya bozuk soğutma fanları ve pil gibi çeşitli sorunlar aşırı ısınmaya yol açabilir. Cihaz parçalarını temizlemek, soğutma fanlarını değiştirmek veya ısı çıkışını azaltmak için Fixplan şubelerine gelebilirsiniz.

macbook-yazilim-sistem-sorunlari

Yazılım Sorunları

Sistem sorunları, işletim sistemi hataları veya kötü amaçlı yazılım bulaşması gibi çeşitli sorunlardan kaynaklanabilir. İşletim sistemini yeniden yüklemek, kötü amaçlı yazılımları kaldırmak gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz.

macbook-ses-sorunlari

Ses Sorunları

MacBook ses gelmiyor, ses az geliyor gibi sorunların nedenleri arasında hoparlörler, kulaklık jakları, yazılım sorunları yer alır. Sorunun donanım hasarından kaynaklandığı tespit edilirse, parça değişimi yapılması gerekir.
macbook-klavye-tus-degisimi

Klavye / Trackpad Sorunları

İster sıvı hasarı, ister kazara düşme veya aşınma/yıpranma nedeniyle olsun, hasarlı bir klavye veya trackpad cihazın işlevselliğini etkiler. MacBook klavye/trackpad değişimi servisimizde orijinal Apple parçalarıyla yapılmaktadır.

Apple® Mac Servis Modelleri

Apple® MacBook Pro Servis

Deneyimli teknisyenlerimiz, donanım ve yazılım sorunları da dahil, MacBook Pro modellerinin arızasını tespit eder ve orijinal Apple parçalarıyla onarır.

Apple® MacBook Air Servis

Apple tarafından eğitilen teknisyenlerimiz, kırık ekranlardan pil değişimlerine kadar MacBook Air modellerinin tamiri konusunda uzmanlaşmıştır.

Apple® iMac Servis

Uzman ekibimiz, tüm iMac modelleri için teknik servis hizmeti vermektedir. Sektörün en iyi yazılımları ve Apple orijinal parçalar Fixplan servislerinde!

Tüm arızaları
onarıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı Macbook onarım firması olarak %90 başarı ortalaması ile çalışıyoruz. Ekran değişimi, pil değişimi, şarj arızaları gibi sorunları ortalama 1 gün içinde onarıyor ve tüm işlemlere garanti veriyoruz.

Tüm Apple Macbook serileri için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Fixplan ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. Ölü piksel, belli bir noktada çizik oluşması veya görüntünün kaybolması, renklerde sorun yaşanması gibi oluşabilecek tüm arızalar teknik ekibimiz tarafından onarılmaktadır.

Macbook Teknik Servis Ankara

Tüm Apple Macbook serileri için pil ve batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

Apple lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur.

Apple Macbook Teknik Servis Ankara

Tüm Apple Macbook serileri için mikrofon, hoparlör ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Hoparlör ve mikrofon kaynaklı problemler Fixplan tarafından ortalama 1 gün içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Macbook Teknik Servis Ankara

Tüm Apple Macbook serileri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan tarafından ortalama 1 gün içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Macbook Pro veya Macbook Air cihazınız  şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, şarj soketi arızalanmış olabilir.

Macbook Teknik Servis Ankara

Tüm Apple Macbook serileri için klavye ve fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Klavye veya Trackpad ile ilgili sorunların çözümü ortalama 1 gün içinde yapılmakta ve yapılan işlemlere garanti verilmektedir.

Macbook Teknik Servis

Tüm Apple Macbook serileri için anakart onarım ve değişimleri Fixplan tarafından profesyonel olarak yapılır ve tüm işlemlere garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları

Macbook Anakart Tamir Merkezi

Referanslar

Fixplan bir milyonu aşkın üye ve çalışanı bulunan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Siz işinize odaklanın, Fixplan iletişim sorunlarınızın çözümünü en hızlı ve kolay şekilde sağlasın.

Onedio
Deloitte
Dsi Devlet Su İşleri
Arabica Coffee House
Ted Ankara Koleji
Atılım Üniversitesi
itü çekirdek
Eskihisar VW